До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 9

  • 58 218
  • 784
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте!Може ли да ми препоръчате АГ за премахване на полипи в Бургас?Благодаря предварително!Ако имате лични впечатления ще ми бъде от полза всичко.

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Здравейте!Може ли да ми препоръчате АГ за премахване на полипи в Бургас?Благодаря предварително!Ако имате лични впечатления ще ми бъде от полза всичко.
Преди месец процедурата при мен извърши д-р Костова в онкогинекологията. Доволна съм от отделението, прегледите преди и след и самата процедура.

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
На мен преди няколко години ми махна полип д-р Гамишев в Дева Мария, останах доволна, особено като се съгласи да го направим в неделя и понеделник си бях на работа

# 738
  • Мнения: 1 454
Здравейте, много полезна тема, аз пък търся гинеколог за второ мнение , за проблем след профилактичен гинекологичен преглед в Света София. Правя го всяка година по програмата Женско здраве, при който има свободен час. Някакси все ми се струва, че там се търси някакъв проблем за допълнителни изследвания, ако е манипулация те насочват към Дева Мария, и така между другото се казва, че нищо няма да платиш нали по ЗК.
Та миналата седмица доктора видя някаква сянка в матката, в менопауза съм и нямам никакви оплаквания. Питах какво може да е, ами удебелена лигавица, после погледнах колко мм, и веднага пробно абразио, естествено ако искам в Девата. Еми попрочетох разни публикации и милиметрите удебеление са в норма и из Европа въобще не се препоръчва, ако е асимптоматично.
Тук препоръчвате д-р Павел Добрев, не го бях чувала, щом има добра техника ще го посетя.

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 6 031
Иди при д-р Добрев. Много са ти правилни разсъжденията Simple Smile

# 740
  • Мнения: 12
Здравейте! Някой раждал ли е при др. Недялков или др. Гамишев в Бургасмед с цезерово? Чудя се кой от двамата е по-компетентен.

# 741
  • Мнения: 1 694
Те май работят в екип.

# 742
  • Мнения: 6 977
Те май работят в екип.
Какво значи в екип?🙂
При моето секцио при Ангел Недялков според графика им,другия доктор при мен се падна-той с Ризова

# 743
  • Мнения: 1 694
Те май работят в екип.
Какво значи в екип?🙂
При моето секцио при Ангел Недялков според графика им,другия доктор при мен се падна-той с Ризова
Значи, че щом не са били заедно, значи не работят в екип, а който се падне на смяна.

# 744
  • Мнения: 246
Здравейте!Може ли да ми препоръчате АГ за премахване на полипи в Бургас?Благодаря предварително!Ако имате лични впечатления ще ми бъде от полза всичко.
Преди месец процедурата при мен извърши д-р Костова в онкогинекологията. Доволна съм от отделението, прегледите преди и след и самата процедура.

Търся контакти за преглед при д-р Костова, но намирам в кабинета на д-р Мануелян. Можете ли да ми помогнете с актуална информация за записвеане на час? Все още не съм сигурна дали се касае за онкозаболяване, засега е само пролапс.

# 745
  • Мнения: 1 295
Акушерките в кабинета на д-р Мануелян записват часовете и за д-р Костова.

# 746
  • Мнения: 4
Може ли да попитам Татарова къде преглежда - само на частно в центъра на Калчева или и в Лайф Хоспитал? И води ли раждания в някоя болница?

# 747
  • Мнения: 73
И на двете места. Мисля че изражда в Девата.  Може ли мнение как минава секциото при нея ???
Може ли да попитам Татарова къде преглежда - само на частно в центъра на Калчева или и в Лайф Хоспитал? И води ли раждания в някоя болница?

# 748
  • Мнения: 5 998
Доколкото знам Татарова преглежда във 4life и изражда в Девата.

# 749
  • Мнения: 4
Аз раждах секцио при Татарова и мина добре. Въпреки че не работи в болница Дева Мария идваше няколко пъти по време на престоя , за да види как съм и всичко което ми даваха- инжекции, лекарства бяха назначени лично от нея, не от лекарите в болницата. Но беше 2017 г., сега незнам как е.

Общи условия

Активация на акаунт