До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 9

  • 58 472
  • 784
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 469
И аз не бих се доверила на никой в Бургас. Винаги едно на ум...особено, когато сте с доказан проблем.
Само да кажа,че и аз съм била при Конова, по препоръка на АГ тук в Бургас (те щото друго не знаят). В София съм носила резултатите, от направените от нея изследвания, дори не ми ги поглеждаха.

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 117
Не съм съгласна, че всички в Бургас са некомпетентни, просто добрите лекари тук са малко, броят се на пръстите на едната ръка.
Имах случка с д-р Ангелов, милият не е лош човек, но определено не разбира доста неща, които са важни.

# 92
  • Мнения: 199
Не е само той..

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
И аз не съм съгласна, че нямаме добри лекари тук. И нямам предвид само гинеколози.
За Ангелов попитах, защото той е първият лекар, който ми даде зелена светлина да раждам нормално. И аз, естествено, много искам да му вярвам за това. 🙂 Нямам намерение да се следя при него. А с моя доктор още не сме обсъждали раждането, но определено се обнадеждих.

# 94
  • Мнения: 21
А някой знае ли ориентировъчно, колко дни по-рано трябва да се запише час за фетална морфология при Мануелян?

# 95
  • Мнения: 345
А някой знае ли ориентировъчно, колко дни по-рано трябва да се запише час за фетална морфология при Мануелян?

Можеш направо да й звъннеш и да я попиташ кога би било най-подходящо спрямо в коя г.с. си.

# 96
  • Мнения: 4 943
А някой знае ли ориентировъчно, колко дни по-рано трябва да се запише час за фетална морфология при Мануелян?

Можеш направо да й звъннеш и да я попиташ кога би било най-подходящо спрямо в коя г.с. си.
От сега звънни и питай, че при нея е трудно с часовете.

# 97
  • Мнения: 4 943
Някой знае ли дали днес се провеждат женски консултации? Имам час при Кироваков, но не ми вдига, от информация ми дава заето.

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
По приницип не би трябвало да се провеждат по време на епидемия. Но май всеки лекар си решава. Аз в понеделник си бях на ЖК при Георгиоски.

# 99
  • Мнения: 4 943
По приницип не би трябвало да се провеждат по време на епидемия. Но май всеки лекар си решава. Аз в понеделник си бях на ЖК при Георгиоски.
Свързах се, няма да се провежда, каза в понеделник. В 4 месец съм, а още не съм изследвала кръв и урина. С тази епидемия всичко ми се обърка. Вече за втори път отменят часа ми. Confused

# 100
  • Мнения: 226
Как минаха феталната морфология,и как са ви резулатите от БХС?
Какво гледаха на ФМ?При мен бъбреци,коремна стена,стомах,глава,ЦНС,диафрагма,пикочен мехур,носна кост,НТ,рязмер на краиници ,кръвопоток и т.н
Моите резултати са 1:100000 за другите синдроми,за даун 1:5700
Дали е възможно да се видят хубаво пръстчетата в 12г.с.,защото доктора се усъмни,че вижда сянка на едната ръчичка ,за шесто пръстче

# 101
  • Мнения: 21
Кой ви прави ФМ?

# 102
  • Мнения: 226
В София доц.Димитрова "Фемина",завеждаща отделение МД

# 103
  • Мнения: 1 698
Как минаха феталната морфология,и как са ви резулатите от БХС?
Какво гледаха на ФМ?При мен бъбреци,коремна стена,стомах,глава,ЦНС,диафрагма,пикочен мехур,носна кост,НТ,рязмер на краиници ,кръвопоток и т.н
Моите резултати са 1:100000 за другите синдроми,за даун 1:5700
Дали е възможно да се видят хубаво пръстчетата в 12г.с.,защото доктора се усъмни,че вижда сянка на едната ръчичка ,за шесто пръстче
Изобщо не се притеснявайте за шести пръст. Особено ако нямате в рода. При мен на фм и то в 22 г.с. докторът ми показа шести пръст на крачето, даже аз сама броих, че са шест. Амиии нищо подобно, детето се роди с 5 пръста навсякъде. Изобщо няма как да се каже това, особено пък в 12 г.с.

# 104
  • Мнения: 226
Притесних се защото генетика ми каза,че може да е изолиран случай,но може и да е белег за синдром

Общи условия

Активация на акаунт