До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 9

  • 58 291
  • 784
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета! Можете ли да ми дадете координати на д-р Попов от Поморие? Звъняла съм около 50 пъти на 059625917, но никой не вдига. Имате ли идея как мога да си запиша час при него?

# 316
  • Мнения: 49
Здравейте, момичета! Можете ли да ми дадете координати на д-р Попов от Поморие? Звъняла съм около 50 пъти на 059625917, но никой не вдига. Имате ли идея как мога да си запиша час при него?

Часове се записват в понеделник, сряда и събота от 09:00 до 09:15ч., но свързването и записването става трудно и рядко става от първото звънене.

# 317
  • Мнения: 13
Здравейте Мами , присъединявам се към клуба на щасливо чакащите Gift Heart  Имам запитване към вас ,
Ходих при АГ-то , първо видяхме точицата , след две седмици  установите сърдечни пулсаций и тя направо ми насрочи дати за следващите 3 прегледа след повече от месец за БХС  после ФМ1 И ФМ2 ; та въпросът ми е
- не трябва ли да правя някакви контроли през това време Thinking много време ми се вижда ?
- и мога ли да направя БХС при двама различни спецялисти , тези прегледи биха ли навредили по някакъв начин на " Маслинката" /бабите ми напълниха главата с глупости /
Благодаря ви за споделеното мнение Simple Smile

# 318
  • Мнения: 2 883
Честито
Прегледите не само, че няма да навредят, ами са задължителни за да се проследи растежа на бебето.
След 11-12 седмица те записват на женска консултация, която е всеки месец.

# 319
  • Мнения: 2 117
Моята АГ ме записа на женска консултация още 7-8 седмица. Дори личният ми лекар се учуди, че не иска още едно направление преди това, а направо такова за ЖК.
На прегледи ходих ежемесечно и отделно, ако се налага БХС, ФМ или трябва да се разгледат някакви резултати от изследвания (което може да става и по телефона, зависи как ще се разберете).
В 9-я месец вече преглед и тонове всяка седмица, но пак е както се договорите.

# 320
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Здравейте, момичета! Търся телефония номер на д-р Троянчев, за да си запазя час за късна фетална морфология. Много ще се радвам ако някоя може да ми го даде!

# 321
  • Мнения: 175
0888997474 д-р Троянчев

# 322
  • Мнения: 35
Аз не мога да изкажа колко съм недоволна от д-р Татарова, водеше ми ЖК. Просто не бях срещела такъв ужасен лекър. Тези хора не осъзнават че с държанието си отблъскват и губят клиенти.
Искам да добавя че през цялата си бременност не съм мислила и не съм се интересувала от секцио по простата причина че аз щях да раждам нормално.
Татарова, дори не заслужава да се нарича и лекар, въпреки че знаеше че имам херпес не предприе нищо и не ми каза нищо, дори не едно лисче ми пишеш какви изследвания да си пусна след като искам( не ми даваше направление). Моят термин беше на 17.03, на 13.03 ми излезе херпес(през цялата бременност съм имала само в началото) надявах се че ще мине докато родя понеже се оказа че е живото застрашаващо за бебето, на 15.03 бях с контракций, разкритие, изтркоха ми водите и се наложи секцио по спешност. Всички лекари бяха удивени защо не ми е проведено лечение за подтискане на вируса, трябвало е още от рано да се започне.
Тази ку*ка ако я видя някъде бих я убила!

# 323
  • София / Виена
  • Мнения: 185
За въпросната Татарова имам само спомен от гимназията, който е свързан с едно мое ходене по спешност в Дева Мария и тя се оказа на смяна. Имах някаква зверска болка, която се беше появила без причина, та това ме отведе по време на Великденските празници в Дева Мария, където д-р Татарова ме "прегледа" - за точно две минути ме погледна с доплера, каза ми, че нищо ми няма и съм се лигавила, и "А да! Нали знаеш, че имаш обърната матка и много трудно ще имаш деца?". Супер "адекватно" е да кажеш това на тинейджърка, докато се превива от болка ... Един, единствен досег съм имала с нея, но достатъчно запомнящ се.

# 324
  • Мнения: 1 515
"Благодарение" на Татарова загубих бебе. Ако беше погледнала малко по-добре, щеше да види, че нещо не е наред. А не да отида седмица по-късно на редовен преглед и да ми кажат - ами то е умряло преди ден-два. Дори лекар не може да се нарече...

# 325
  • Мнения: 153
Боже Господи какви грозни думи само..   И аз съм се парила от некомпетентен АГ,но в моя случай съм благодарна,че попаднах на тази докторка... Мисля,че за всеки лекар всеки има мнение едни са позитивни други не. Аз не държа да ми се лигавят насреща ,тя като държание е по студена,но в никакъв случай не е груба,чак се чудя дали говорим за един и същи човек.

# 326
  • Мнения: 35
Боже Господи какви грозни думи само..   И аз съм се парила от некомпетентен АГ,но в моя случай съм благодарна,че попаднах на тази докторка... Мисля,че за всеки лекар всеки има мнение едни са позитивни други не. Аз не държа да ми се лигавят насреща ,тя като държание е по студена,но в никакъв случай не е груба,чак се чудя дали говорим за един и същи човек.
Мисля че ако беше на мое място и се касаеше за живота на детето ти,  думите нямаше да ти са никак грозни. Дори мисля че са сдържани в предвид това което изживях...

# 327
  • Мнения: 153
Боже Господи какви грозни думи само..   И аз съм се парила от некомпетентен АГ,но в моя случай съм благодарна,че попаднах на тази докторка... Мисля,че за всеки лекар всеки има мнение едни са позитивни други не. Аз не държа да ми се лигавят насреща ,тя като държание е по студена,но в никакъв случай не е груба,чак се чудя дали говорим за един и същи човек.
Мисля че ако беше на мое място и се касаеше за живота на детето ти,  думите нямаше да ти са никак грозни. Дори мисля че са сдържани в предвид това което изживях...
Да била съм на ваше място...за съжаление цели 2 пъти съм губила бременност,но вярвам,че лекарите са направили всичко възможно. Та не съм си позволявала да се изказвам по този начин за който и да е. Радвайте се на щастието и не таете злоба.

# 328
  • Мнения: 1 296
Момичета, ще се намеся и ще ви кажа, че въпросът тук не е, дали някой таи злоба, а какво е неговото вътрешно убеждение за въпросния лекар. Всеки е свободен да споделя каквото пожелае и даже е редно да се казват такива неща, че да няма повече потърпевши от подобни лекари. Аз също имам горчив опит с няколко лекари от Бургас и ако ви разкажа ще се отвратите и ужасите. Редно е да се казват тези неща(поне според мен).

# 329
  • Мнения: 35
Боже Господи какви грозни думи само..   И аз съм се парила от некомпетентен АГ,но в моя случай съм благодарна,че попаднах на тази докторка... Мисля,че за всеки лекар всеки има мнение едни са позитивни други не. Аз не държа да ми се лигавят насреща ,тя като държание е по студена,но в никакъв случай не е груба,чак се чудя дали говорим за един и същи човек.
Мисля че ако беше на мое място и се касаеше за живота на детето ти,  думите нямаше да ти са никак грозни. Дори мисля че са сдържани в предвид това което изживях...
Да била съм на ваше място...за съжаление цели 2 пъти съм губила бременност,но вярвам,че лекарите са направили всичко възможно. Та не съм си позволявала да се изказвам по този начин за който и да е. Радвайте се на щастието и не таете злоба.

Сигурно не ви е било лесно, но не сте била 9 месеца бременна и не сте започнала да раждате за да ви кажат че детето може да има тежки увреждания и да не оцелее поради факта че друг не си е свършил работата. Няма как да вярвам че са направили всичко възможно след като други лекари са ми казали че е трябвало да се проведе лечение.
И да бих желала да си гледам щастието а не да се чудя при кой да отида за преглед.
И не мисля че такива действия трябва да се оставят безнаказани защото както чета от други хора това си продължава  системно и до ден днешен. Мисля че трябва да влагаш сърцето си в това което работиш а не да си безскруполен и да си изгубил човечността.

Общи условия

Активация на акаунт