До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 9

  • 60 331
  • 784
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 373
Аз съм все ухилена, пък като вляза в кабинета ѝ и замръзвам, и се чувствам като неподготвена ученичка по време на изпит 🤣 Ще видя по нататък как ще е, ама главно седя при нея, че искам тя да ме изражда

# 481
  • Мнения: 4 943
Странна е, да, отношението й е странно, но пък сигурно е добър специалист. Имам приятелка доволна от нея. Аз бях при нея за установяване на бременнот и нещо не ме изкефи. Искам като отида да се чувствам добре, а не като "ученичка" както казвате. 😁
Лека бременост!

# 482
  • Мнения: 373
Тинити, благодаря за пожеланието! ☺️ Точно заради това, че си разбира от работата стоя при нея. Имам нужда от специалист, че съм си кекава. Надявам се, че е нещо временно и ще ѝ мине кривонтията 😬😅😅

# 483
  • Мнения: 256
Здравейте. Може ли някой да ми препоръча добър онко-гинеколог в Бургас, понеже е доста спешно и наложително. Става въпрос за майка ми, с която се преместихме от София в Бургас, но след лъчелечението и там, не е била на преглед близо две години... Благодаря Ви предварително!

# 484
  • Мнения: 831
Здравейте. Може ли някой да ми препоръча добър онко-гинеколог в Бургас, понеже е доста спешно и наложително. Става въпрос за майка ми, с която се преместихме от София в Бургас, но след лъчелечението и там, не е била на преглед близо две години... Благодаря Ви предварително!

Ами няма такъв. И моята майка мина през това и единственото адекватно лечение получи в Плевен. Иначе ако държите на Бургас, който и да е от лекарите в онкото в Бургас ще ви свърши еднаква работа (не гарантирам добра).

# 485
  • Мнения: 3 135
Ако държите на Бургас хвалят д-р Добрев.

# 486
  • Мнения: 6 013
Д-р Павел Добрев, специализирал е в Плевен при проф. Горчев.

# 487
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Здравейте. Може ли някой да ми препоръча добър онко-гинеколог в Бургас, понеже е доста спешно и наложително. Става въпрос за майка ми, с която се преместихме от София в Бургас, но след лъчелечението и там, не е била на преглед близо две години... Благодаря Ви предварително!
Д-р Павел Добрев препоръчвам и аз.

# 488
  • Бургас
  • Мнения: 6 122
Аз също. Д-р Горанов също е добър специалист, но не ми допада характерът му.

# 489
  • Мнения: 256
Ако държите на Бургас хвалят д-р Добрев.

Не държа, но за момента нямаме друга алтернатива.

# 490
  • Мнения: 213
Горанов НЕ го препоръчвам.На 13.01. имам преглед при Добрев.Дано да е моят доктор, че вече съм вдигнала ръце и не знам, кой път да поема.Та...задължително
ще си кажа мнението😉😉😉

# 491
  • Мнения: 3 135
Вижте д-р Добрев тогава ,виждам ,че след мен и др.момичета са го препоръчали.Успех!

# 492
  • Мнения: 256
Вижте д-р Добрев тогава ,виждам ,че след мен и др.момичета са го препоръчали.Успех!

Благодаря Ви! ❤️

# 493
  • Мнения: 213
Вижте д-р Добрев тогава ,виждам ,че след мен и др.момичета са го препоръчали.Успех!

Благодаря Ви! ❤️
Минах прегледа при д-р Добрев.Останах много доволна.Добро отношение, изслушва и обяснява спокойно.Апаратурата му е добра.Препоръчвам😉😉😉🍀🍀🍀

# 494
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, нова съм във форума може ли да попитам за актуална информация кои са гинеколозите, които израждат в УМБАЛ Бургас в момента?

Общи условия

Активация на акаунт