До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 9

  • 58 217
  • 784
  •   1
Отговори
# 495
  • Бургас
  • Мнения: 329
Здравейте момичета, нова съм във форума може ли да попитам за актуална информация кои са гинеколозите, които израждат в УМБАЛ Бургас в момента?
Душепеев,Иванов, Люцканов,Кироваков,Мустафа, Лазарова , Ангелова ,Факалиева, Георгиева, Сербезова
Може да пропускам някой, но за тези се сещам сега🤭

# 496
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, нова съм във форума може ли да попитам за актуална информация кои са гинеколозите, които израждат в УМБАЛ Бургас в момента?
Душепеев,Иванов, Люцканов,Кироваков,Мустафа, Лазарова , Ангелова ,Факалиева, Георгиева, Сербезова
Може да пропускам някой, но за тези се сещам сега🤭
Здравейте момичета, нова съм във форума може ли да попитам за актуална информация кои са гинеколозите, които израждат в УМБАЛ Бургас в момента?
Душепеев,Иванов, Люцканов,Кироваков,Мустафа, Лазарова , Ангелова ,Факалиева, Георгиева, Сербезова
Може да пропускам някой, но за тези се сещам сега🤭
Много благодаря Simple Smile

# 497
  • Мнения: 213
Момичета, имате ли личен номер на д-р Павел Добрев, че му писах на пощата, но нещо не ми отговаря?
П.п.Моля на лично🤗

# 498
  • Мнения: 220
Здравейте момичета може ли мнение за д-р Татарова или Кироваков бихте ми препоръчали за ЖК?

# 499
  • Мнения: 373
Здравейте момичета може ли мнение за д-р Татарова или Кироваков бихте ми препоръчали за ЖК?
Аз се следя при д-р Татарова, доволна съм. Не се чака много пред кабинета и почти веднага влизаш само веднъж дойде объркване от регистратурата и чаках около 20-30 мин макс.
За д-р Кироваков нямам наблюдения, но съм чувала, че е затрупан с много пациентки и много се чакало пред кабинета му.

# 500
  • Мнения: 4 942
Оо, на 100 % д-р Кироваков. Имам много пациенти, да, но пък 2 - 3 пъти да съм чакала повече аз, когато бях бременна. Имах и късмета да родя при него. Много е мил, отговаря и на вайбър нещо ако има или ако му се обадиш по тела.
 За Татарова писах преди няколко страници какво впечатление имам.

# 501
  • Мнения: 373
Вечер съм звъняла на Татарова и нямам оплаквания. Дори на 24.12 прокървих и тя веднага ми вдигна. След 3 дни пак ѝ звънях. Честичко ми се налага да ѝ се обаждам, до сега не е имала проблем.
На първото ми посещение при нея  ми се стори малко серт и дори се колебаех дали да се запиша за ЖК при нея, но сега не съжалявам. Дори и при нея ми направи впечатление, че ми запомни здравословните проблеми, а те не са малко.

# 502
  • Мнения: 2 883
Аз наскоро ходих при нея на рутинен преглед и самата тя ми напомни да ме види за проблем, който имах след първото раждане преди 3г. Аз бях забравила 😃

2 бременности и раждания ми е следила и водила. В Бургас на друг не бих се доверила.
Друг е въпросът, че не останах доволна от болницата, но няма как

# 503
  • Мнения: 220
Благодаря на включилите се момичета.

# 504
  • Мнения: 4 942
Благодаря на включилите се момичета.
Избра ли си?
Много е важно и къде искаш да раждаш, дали в държавна или в частна болница? И то по-скоро от финансова гледна точка. В държавната не съм платила нито стотинка, а в частната май около хиляда излиза.

# 505
  • Мнения: 316
Аз също препоръчвам Кироваков. Неможах да родя при него поради спешно секцио, но през цялата бременност и след нея съм изключително доволна. Освен това както казва Тинти е много важно и в коя болница искаш да родиш. За държавните болници всеки е малко предобеден и със съмнения, но като изключим финансовата част, цялото родилно отделение на Окръжна болница е уникално и съм с две ръца за него.

# 506
  • Мнения: 630
Момичета, тези, които сте следили бременността си при Кироваков, можете ли да ми кажете дали Ви е следил случая? Правих изследвания и му изпратих резултатите по вайбър, след което в отговора му той дори не помнеше, че съм бременна и ми предписа неподходящи медикаменти. Аз съм и с тромбофилия и за мен е важно следящия ме АГ да проследява внимателно всичко. Знам, че Кироваков е много натоварен и има много пациенти, но не искам да напомням всеки път за всички обстоятелства около случая ми и да проверявам в интернет подходящи ли са медикаментите и дали са назначени всички необходими изследвания за периода. Някакси това ме напряга. Като отношение съм много доволна от него, но се притеснявам дали занапред е по-прецизен в проследяването на бременността или всичко си е за момента на прегледа само.

# 507
  • Мнения: 220
Мисля,че ще избера Татарова. Тя нали изражда в Девата. Не че ми се дават 1000 лв.
Позната ражда при нея и е много доволна от отношението и. Ражда секцио.

# 508
  • Мнения: 288
С първото ми дете се следях при кироваков, да мил е, отзовава се, от ошението му е супер, мислих при него да раждам, но родих доста по-рано и ненихаме да се уговорим, а когато раждах не беше в града. Не ми харесва къде му е кабинета минаваш през толкова много болни няма прозорци за проветрвние и се чака малко повече, апаратурата е стара . Сега се следя при татарова в 4 life, лежах в девата за задържане, тъй като пак се очаква да се роди порано бебето ще раждам в окръжна. Това че сте при един лекар не означава, че трябва да раждате при него

# 509
  • Мнения: 373
Сестра ми с първото дете ѝ води бременността някаква лекарка и в Окръжна ражда при съвсем различна. Сега пак се следи при АГ, която не изражда. Само, че този път иска да ражда в Девата.
Аз съм при Татарова и се надявам да родя при нея, но ще видим какво ще стане до тогава.
Мисля,че ще избера Татарова. Тя нали изражда в Девата. Не че ми се дават 1000 лв.
Позната ражда при нея и е много доволна от отношението и. Ражда секцио.
Мисля, че излиза към 1200, но не съм сигурна. Ето тук може да видите всички, които изграждат там и също така сума на услугите, които ще търсите : http://www.devamaria.com/bg/medical/birthcalculator/
Ако нещо не сте доволна от нея имате право веднъж да смените следящият ви АГ.

Общи условия

Активация на акаунт