Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 783
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 2 730
  • SF
  • Мнения: 21 167
Този човек - Красимир Джунов - има толкова интересен живот! Богат, беден, имащ, нямащ - интересен е! И затова поведението му във Фермата, на което аз бях зрител, беше толкова цветно и забавно.
Мога да отделя двама-трима, които играха главна роля, а останалите - второстепенна, поддържаща. Краси, Краси и Митко Калайджиев са сред главните. Шопски също би бил, но си тръгна малко рано, но и той е от цветните.
За разлика от Венци, Станислав и Веселка (например), на които животът им е едно ежедневие.

Краси(мира), малко ми липсваш! (казано с намигване и усмивка) Simple Smile

# 2 731
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Митко и Ваня днес са сключили брак.

Като прочетох (снимката е и линк!), си спомних, че той каза за 19-ти януари.
А това е от профила му във Фейсбук.

Краси и Митко пък имат общ проект: https://www.youtube.com/watch?v=u5Vvll1EfXE


ПП/ Надявам се, че е ясно кое за кой Митко се отнася. SmirkSmile

# 2 732
  • Мнения: 12 006
Прекрасни Караиванови!

# 2 733
  • Мнения: 10 257
Ехе Митко много отслабнал.

# 2 734
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Дълъг си щастлив семеен живот им пожелавам на Караивянови!
И на мен ми се видя много отслабнал
И на Краси и Митко успех с проекта

# 2 735
  • София
  • Мнения: 15 219
Митко и Ваня са много хубави! Пожелавам им много щастлив семеен живот. Simple Smile
Той ми харесваше повече с дългата коса.

# 2 736
  • SF
  • Мнения: 21 167
На тази снмка Ваня изглежда като негова майка.

# 2 737
  • Мнения: 8 762
На тази снмка Ваня изглежда като негова майка.

    Добре де,не можеше ли просто едно  "Честито!"?
   

    Красимира,според мен интересът към любовния живот на Краси е заради начинът,по който продукцията наблягаше на това.Аз мисля,че той  е много цветен и интересен и без любовните истории около него.
   Между другото,следват и теб в инста,много се смях с клипчетата,които пусна от коледното тържество на твоето момче от спортната зала.Голям сладур!Изобщо децата са толкова чисти  и освободени в емоциите си,защо не се учим от тях?!
   Харесвам много Караиванов,от сърце им желая да са щастливи и допълващи се!

# 2 738
  • Мнения: 2 560
Живи и здрави да са сем. Караиванови🌻!  Митака още повече отслабнал след фермата , браво!

# 2 739
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Аз не виждам начин, продукцията да набляга на каквото и да е, ако участника/иците не правят нещо. Няма как Краси и Поли да стоят далеч един от друг, да си говорят само протоколно или изобщо и продукцията да наблегне на любовна история м/у тях, например. Няма такъв начин

# 2 740
  • София
  • Мнения: 15 219
Много даже си наблягаше продукцията. Simple Smile
Когато нещата между Краси и Поли тръгнаха зле, направо наникъде, им вкараха Ани Владимирова да им прави "семейна терапия", че да ги събере. Пък те се познаваха от има-няма месец по това време. После им дадоха къщичка само за тях си за една нощ и ни излъчиха избрани моменти. Simple Smile
Ако бяха оставили двамата млади на самотек, като нищо щяха да си останат на протоколни разговори до отпадането на единия.
После новината с фалшивата бременност, влизането на Поли за изясняване на отношенията.... да не би да са се случили спонтанно, без продукцията да се намеси?
Направо си имаше сюжетна линия с тях двамата. Продукцията си я яхна и й посвети доста ефирно време.

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 13:14 от Vivi

# 2 741
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
За да тръгнат на зле нещата м/у тях, преди това трябва все пак да са били добре, нали? Т.е. те двамата да са осъществили нещо като връзка. Сами и по свое решение.
А за фалшивата бременност на Поли, го считам за нейно лично действие. Освен, че някой от водещите каза, че тя сама ги е помолила да каже на Краси по време на предаването, след нейното отпадане не мисля, че могат да я задължат да се включи отново.
Иначе е повече от ясно, че от продукцията ще използват всичко това, трябва да са идиоти да не го направят. Но да се намеси, за мен означава да ги задължи да го играят този театър, а това не считам, че е така

# 2 742
  • София
  • Мнения: 15 219
Колко да са били добре? Докато има флирт и свалка - изглеждат добре. Краси прескочи една ограда. Романтика, флуиди, искри. Толкова. Simple Smile
Много-много да са вземали "решения" - не знам да са се подписвали черно на бяло. Simple Smile Тя и Поли каза (май на Ивайло), че Краси като е прескочил оградата не я е питал искала ли е, не е ли. Едно е да се шегувкаш с някого през прозорчето на оградата, друго е да ти се нанесе в твоята половина на фермата и да те постави пред свършен факт.

После започнаха да се дракат, Поли се понапи на същата тази ограда и подвикваше на Краси, той се обиди, после тя не му говореше, взеха да се разминават.... и точно когато флуидите взеха да се изпаряват се яви продукцията да оправя нещата с вкарването на психоложката.

Лично действие ли е било това с оповестяването на фалшивата бременост - може би да. Ама кашона не го вкараха Поли с дрон през оградата, а някой го донесе вътре. Пак продукцията. Simple Smile Сценария дали са го писали заедно или не - може само да гадаем. Ама едно 2-3 епизода напълниха ли? Напълниха.

После с опровергаването на фалшивата бременост. Ако продукцията беше казала на Поли, че не може да влезе - дали щеше да действа "лично"? Те я вкараха. Ограда не е прескачала. Един епизод напълниха ли още? Напълниха.

Така че не само че наблягаше продукцията, ами направо помагаше. Няма нужда чак да ги е задължавала да правят каквото и да било. Simple Smile И затова сега публиката иска да знае какво става и задава въпроси. Дето се вика, съпричастна е. Simple Smile

# 2 743
  • SF
  • Мнения: 21 167

    Добре де,не можеше ли просто едно  "Честито!"?

А ти ще ме ограничаваш в писането ли?
Не може просто едно "Честито!" Твърде ми е просто. Simple Smile
На кого да го пиша това "Честито!"?  Нито са пред мене, за да им честитя, нито ще го прочетат. Тук пиша с вас. Окей, марулета, имаш от мене едно просто "Честито!"

# 2 744
  • София
  • Мнения: 4 192
От мен няма честито, Митака е страхотен, а жените с тънки устни са ми подозрителни...

Общи условия

Активация на акаунт