Всичко за всички марки гел лакове - 27

  • 24 219
  • 757
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 620
От къде ги поръча?

# 331
  • Мнения: 1 334
Добро утро!Как мога в домашни условия да си сваля гел лака?До този момент само с ел.пила са ми го сваляли,а не мога  вече да го гледам.

# 332
  • Мнения: 4 872
С пила изпили топ лака на всеки нокът. След това слагаш  памук напоен в ацетон върху нокътя и завиваш в алуминиево фолио и оставяш да се "кисне" по този начин най-малко 15 мин.. Накрая избутваш с избутвач. Ето едно примерно видео. Успех Simple Smile

# 333
  • Мнения: 1 334
Благодаря ти много!Полирах ги след това и си сложих 8в 1 на Eveline.
Имам приятелка маникюристка,обаче не мога да взема ред в салона(не ми взима пари),обаче ще се обиди ако отида при друга...абе в кофти ситуация съм.В крайна сметка работя с хора и не мога да си позволя да съм в неугледен вид.Поръчах си доста неща и почвам да се уча.Някакво масло за кожичките да ми препоръчате?

# 334
  • Мнения: 1 280
Добро утро.Искам да си поръчам фолио за нокти,но гледам,че има и лепило за него.Задължително ли е или може и да се сложи върху лак с лепкав слой?

# 335
  • Мнения: 5 832
Добро утро.Искам да си поръчам фолио за нокти,но гледам,че има и лепило за него.Задължително ли е или може и да се сложи върху лак с лепкав слой?
Може върху лак с лепкав слой, отпечатва се добре.

# 336
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 491
Бейби Hug, аз нямам много лепкави лакове( или ги изпичам прекалено добре, не знам). И не исках да съобразявам лака с фолиото, а обратното. Затова си поръчах лепило на БП, не беше скъпо. Гледах в едно клипче как се прави фолио с лепило, лепилото трябва да стане прозрачно( т.е. като го нанесеш чакаш около 1 Мин). Фолио( розово) слагах по цял нокът. Стана супер, навсякъде се отпечата, може би в краищата на нокътя леко нямаше, но не се забелязва. Правих го на палеца на крака ( като за 1-ви път). С пръст го натиснах( може и с гумен избутвач). С цветната страна нагоре. Има много клипчета. Може и изрезки от фолио. Също гледах и печат и върху него веднага фолио, и това беше гот. Има доста клипчета из нета, аз обичам руските да гледам. Simple Smile

# 337
  • София
  • Мнения: 10 332
nad_tab кой номер беше този червен гел лак,много кофти снимки на цветовете в сайта,въобще не мога да се ориентирам.
7425, но бързо свърши след като му публикувах снимка. Трябва да ми плащат комисионна от сайта Simple Smile)))))



А тези лакове на мад дол колкото ГДкоко ли са пигментирани?
От 30 лака, 3 са полупрозрачни, останалите са като GDCoco, много покривни.

Nad, извинявай, че пак ще питам, откъде мога най-лесно и бързо да се сдобия с базата Алесандро и топа Гелиш? И още един въпрос, пигмент огледален на изпечен цвят ли втривам?

Базата на Алесандро е спряна от производство, пробвай тази.
https://makeup.bg/product/421534/#/option/979946/

Gelish, OPI, ChG, LeChat, купужам от този магазин.
https://www.ebay.co.uk/usr/beautyzone2007?_trksid=p2053788.m1543.l2754

С уговорката,че е излязло по - азурно и наситено, отколкото е всъщност. Прозира, следващият път ще пробвам върху бяла или синя основа, красив цвят.

Явно има и прозрачни цветове, аз си взех три засега и трите а покривни с един слой.

Експеримента ми от понеделник, Микросел, 2 слоя отлепваща, съхнеща на въздух база, 2 слоя цвят(Neess 7418, можеше и  с 1) и топ Гелиш. Лакирах се за има няма 15 мин.  Mr. Green

Много суперлативи прочетох в нета за тази база, ако издържи така седмица с кеф ще я използвам.
https://makeup.bg/product/428434/



# 338
  • Мнения: 4 872
Добро утро.Искам да си поръчам фолио за нокти,но гледам,че има и лепило за него.Задължително ли е или може и да се сложи върху лак с лепкав слой?
Може върху лак с лепкав слой, отпечатва се добре.
Не всяко. Има някои, които без лепило не се захващат изобщо. Обикновено е отбелязано дали се ползва с лепило или не.

# 339
  • Варна
  • Мнения: 3 079
Nad, разкошен е, аз взех 7416, светъл неон, рано е за него, но да си имам, пък и рядкост са. И 7418.Не съм ги пробвала още. Взех и някаква хибридна база. Ще я видим.

# 340
  • Paris, France
  • Мнения: 14 228
Добро утро!Как мога в домашни условия да си сваля гел лака?До този момент само с ел.пила са ми го сваляли,а не мога  вече да го гледам.

Не е добра идея. Има перманентни, неразтворими гелове и гел-лакове, които може изобщо да не паднат с ацетон. Всъщност махат се, но трябва да се изпили голяма част, почти до нокът. Избутване - категорично не. При избутване сваляш голяма част от нокътя, за който гелът е скрепен.

Сега няма часове, защото жените, които по принцип не слагат гел, но са сложили за Коледа тичат да го махат.

Може да прикриеш израстналото с боички с тънка четка, да стане като полумесец.

Обади се на приятелката ти да ти го свали с пила, а после вече - както искаш.

Мелинка, има гел-лепило за фолио. Пече се като гел-лак, но лепи. Венализа имат такова.

# 341
  • Мнения: 5 832
В Али има промоция на лак Венализа за 2 цента. Промоцията е само за новорегистрирани потребители и може да се вземе само един лак на регистрация. Аз си взех един от Peacock серията.

# 342
  • Варна
  • Мнения: 631
Cuccio каучукова база някой ползвал ли е? Универсал база се води. Интересува ме дали се разтваря лесно.

# 343
  • Мнения: 2 298
След много опити и различни изпълнения най-накрая реших проблема с цвят нюд.
Първо слатам розов гел, след това много тънко светло розов DGCOCO BJ 821,  отгоре
UR Sugar #703. Това е резутатът:

Сега си виждам много грешки, но не забелязвайте.

# 344
  • София
  • Мнения: 10 332
Peel-off базата на Neess, се оказа супер! 5ти ден не е мръднла, а обикновено съхнещите на въздух бази, без гел база не държат повече от ден, все на някой нокът се отлепя.

Вчера даже го подкъсих и  напечатах, ако изкара 2 седмици, друга база няма да сложа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт