Що дирят мъжете в женски форум?

  • 6 074
  • 206
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 857
Подтикнат от подхвърляния в други теми, реших да направя тази анкета, за да видим какво мислят всички  по въпроса. Тъй като мъжкото представителство не сме толкова много (или поне тези, които пишат) ,  е интересно какво е мнението на "домакините" във форума.
Всеки може да даде до два различни гласа. Моите лични са номер едно и номер две, като по-късно ще обясня подробно защо и как.
Ще се радвам на всяко участие. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 12 473
Всичко..))

# 2
  • Мнения: 18 547
Майка си...

# 3
  • Мнения: 15 619
Основно търсят и намират тук информация за двигатели с вътрешно горене, квантова физика, понякога и въпроси, свързани с висшата математика.

# 4
  • Мнения: 18 298
Може би различните потребители имат различни цели? Thinking
Сложи и отговор „Убиване на времето”... Rolling Eyes

# 5
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Може би различните потребители имат различни цели? Thinking
Сложи и отговор „Убиване на времето”... Rolling Eyes

+ Избиване на комплекси

# 6
  • Мнения: 25 739
Когато търсиш нещо в гугъл често те праща в тема от тук, и така се записват. После става навик, "я да питам в бг мама, там знаят всичко", и те така...Има и кукута, но са малко. Примерно Бонго. Има и болни комплексари, които тук се представят за богове, има и самотни татковци...

# 7
  • Мнения: 1 376
Някои си дирят гаджета, колкото и евтино да звучи. Други си търсят поле за изява, че вкъщи жената не им дава да философстват, или пък просто няма пред кого.

# 8
  • Мнения: 3 732
Мъжете тук търсят и предлагат информация и комуникация. Всички изброени причини в анкетата плюс написаните в темата са верни, защото и мъжете са различни.
Не бива и да се говори само за комплексарите от мъжки пол списващи в СО. Тук разучават врага от женски пол, мерят си малките ... и се борят за титлата Петел в кокошарника. В други подфоруми са нормални общуващи и спорещи повечето.

# 9
  • Мнения: 46 516
Ако става дума за този конкретно форум, той отдавна не е женски.
Има огромно количество информация за сериозни здравословни проблеми, за жилища, храна, деца и каквото се сетите.
Заради един-двама, дошли тук с друга цел, не мисля, че трябва да се подиграваме на всички.

# 10
  • Мнения: 2 857
Когато търсиш нещо в гугъл често те праща в тема от тук, и така се записват. После става навик, "я да питам в бг мама, там знаят всичко", и те така...Има и кукута, но са малко. Примерно Бонго. Има и болни комплексари, които тук се представят за богове, има и самотни татковци...
Абсолютно съвпадение с мен.
Аз търсих нещо през Гугъл, един от резултатите беше тук. Зачетох се, стана ми интересно, прехвърлих се на друга тема, там още по-интересно и така ..... до днес.
Получих страшно полезна информация в личен план, от много и различни участнички, която ми помогна да коригирам неща в поведението си в семейството и затова съм много благодарен.
Нататък .... смях до сълзи - толкова не съм се забавлявал в никой от другите форуми, в които участвам. Те се отнасят до разни мъжки хобита и са рядкост интелигентните и с чувство за хумор хора или пък просто надделяват другите. Не го казвам от куртоазия.
Дори напоследък губя повече време от нормалното тук, което също ще трябва да коригирам Grinning

# 11
  • Мнения: X
Аз търся "Сех" и "Информация за кърменето".

# 12
  • Мнения: 11 567
В интерес на истината в последно време срещам доста нови мъжки никове. Чак се чудя наистина ли са мъже, предвид писането им- напоително, обяснително. Или преоблечени тролчета за трафик.

# 13
  • Мнения: X
образовам се за семейния живот, громя меркантилните, закачам се с Тайничка - my life is complete

p.s. още никой не е гласувал за запознанство с цел... само за без цел

# 14
  • Мнения: X
Аз търся "Сех" и "Информация за кърменето".
И как върви кърменето?
Сех-а е горе-долу ясен.

И аз съм се чудила що дирят. Ама са добре дошли - всичките.

Общи условия

Активация на акаунт