От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 19

  • 41 504
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 9 920
В неделя разбрах че са с нов адрес в Германия и пратката е взета от рецепционист... отделно камиона им е счупен и ще се забави доста... ако изобщо е в него.
Идеи как да се свържа с този превозвач - писах мейл (почти никога не отговарят) - тела дава свободно...
simplyshopping.eu/page/kontakti

# 376
  • Мнения: 10 384
В неделя разбрах че са с нов адрес в Германия и пратката е взета от рецепционист... отделно камиона им е счупен и ще се забави доста... ако изобщо е в него.
Идеи как да се свържа с този превозвач - писах мейл (почти никога не отговарят) - тела дава свободно...
simplyshopping.eu/page/kontakti

Нищо не е счупено (това е много изтъркан лаф на всички транспортни фирми Simple Smile Simple Smile ), почиват хората.
Ето от сайта им:

Офис София ще бъде в заслужен летен отпуск във времето от 10 Август /понеделник/ до 20 Август /четвъртък/
Курса ще са двуседмичен, пратките ще се събират от 03.08 до 15.08, потеглят на 16.08. Очаквано разтоварване 21.08

.. та очаквай пратки след 21.08

# 377
  • Мнения: 4 246
Преди 10.08 имаха проблем с камиона, ето че сега са обявили отпуск. Как все намираме да оплюем някой или нещо ... .#354 мнение, там съобщението също е от сайта им, само че е за Англия .. а тук за счупен камион в Германия не виждам официално съобщение..
Starrydream, по е-майл не чакай да отговорят, звъни на телефоните, които са тук в България, на тези в Германия, все ще отговорят. Преди време имах пратка, която не беше отразена в системата им и съответно в профила ми, след няколко дни писане във Фейсбук, звънене се намери пратката, оказа се че проблема беше при изпращача.

Последна редакция: ср, 12 авг 2020, 09:04 от krystal93

# 378
  • София
  • Мнения: 9 920
Скрит текст:
В неделя разбрах че са с нов адрес в Германия и пратката е взета от рецепционист... отделно камиона им е счупен и ще се забави доста... ако изобщо е в него.
Идеи как да се свържа с този превозвач - писах мейл (почти никога не отговарят) - тела дава свободно...
simplyshopping.eu/page/kontakti

Нищо не е счупено (това е много изтъркан лаф на всички транспортни фирми Simple Smile Simple Smile ), почиват хората.
Ето от сайта им:

Офис София ще бъде в заслужен летен отпуск във времето от 10 Август /понеделник/ до 20 Август /четвъртък/
Курса ще са двуседмичен, пратките ще се събират от 03.08 до 15.08, потеглят на 16.08. Очаквано разтоварване 21.08

.. та очаквай пратки след 21.08
Аз не знам дали изобщо е потеглила и къде е...
Иначе писах на 08,08,20
Ако не бяха в квартала ми - досега да съм ги изтрил от листата ми. Как Габко си отговарят, доставиха си в срок...и забравих.

# 379
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Знаете ли дали камионът от Англия на GGBG е пристигнал?

# 380
  • Мнения: 468
Забавеният от миналата седмица го раздаваха вчера в Младост.

 
Знаете ли дали камионът от Англия на GGBG е пристигнал?

# 381
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Забавеният от миналата седмица го раздаваха вчера в Младост.

 
Знаете ли дали камионът от Англия на GGBG е пристигнал?

Мерси Simple Smile, питам за този който е тръгнал в неделя. Simple Smile Ще се опитам да се свържа утре с тях.

# 382
  • Мнения: 468
Обикновено в четвъртък слледобед е обработен този от неделя.
Забавеният от миналата седмица го раздаваха вчера в Младост.

 
Знаете ли дали камионът от Англия на GGBG е пристигнал?

Мерси Simple Smile, питам за този който е тръгнал в неделя. Simple Smile Ще се опитам да се свържа утре с тях.

# 383
  • Мнения: 593
Здравейте,
Чакам курс на Gabco, който ще пристигне на 15.08 събота. Пратката ще я получа с Еконт в БГ. Знаете ли дали Габко раздават на Еконт в неделя?

# 384
  • Мнения: 18 446
Еконт работят ли изобщо в неделя? Не знам за големи клиенти, но офисите им в неделя не работят.

# 385
  • Мнения: 593
Еконт не работи с граждани в неделя. За контрахенти не знам дали работят. затова ми е такъв въпроса : дали Габко раздават на Еконт в неделя?

# 386
  • Мнения: 1 038
Не работят еконт с никой в неделя приемат се пратки от понеделник до събота.

# 387
  • Мнения: 1 795
Здравейте,
Чакам курс на Gabco, който ще пристигне на 15.08 събота. Пратката ще я получа с Еконт в БГ. Знаете ли дали Габко раздават на Еконт в неделя?
Ако курсът пристига в събота означава, че ще има обработка е ще го раздават най- рано в понеделник. Мисля че куриерските пратки ги изпращат на същия или следващия ден, в който започват раздаването

# 388
  • here and now
  • Мнения: 4 226
Еконт не работи с граждани в неделя. За контрагенти не знам дали работят. затова ми е такъв въпроса : дали Габко раздават на Еконт в неделя?
Превозвачите раздават в офисите си. Те изпращат по Еконт. И не, в неделя не изпращат. Вероятно ще я пуснат в понеделник и вторник ще я получите. А може да им се обадите и да ги попитате за да сте сигурна.

# 389
  • Мнения: 14 489
Здравейте,
Чакам курс на Gabco, който ще пристигне на 15.08 събота. Пратката ще я получа с Еконт в БГ. Знаете ли дали Габко раздават на Еконт в неделя?

Пристига в събота, в понеделник се обработва, вторник се пращат пратките за извън София т.е. в сряда трябва да е при вас.

Общи условия

Активация на акаунт