Бившия ми ме унижи а сега ме иска отново

  • 4 037
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Здравейте,
Скрит текст:
искам да споделя нещо,което постоянно ми е в главата и не знам какво да правя.
На 19 години съм. Става на въпрос за един човек, който от 2015 година до 2017 ми беше най-добрия приятел.След това бяхме гаджета същата година за 1 месец.
Разделихме се тъй като  той не искаше връзка и спряхме всякакви взаимоотношения, защото аз бързо се влюбих в него. След това 2018г той ме  потърси и аз приех да излезнем. На тази среща той ме заведе на едно красиво място и ми предложи да бъдем заедно. Приех. Ходихме точно една година след което започнахме много да се караме, той при всеки спор ми казваше да се разделим, дори след секс. След това аз винаги плачех пред него,  и той ми обещаваше че никога няма да се повтори но за жалост повтаряше се. Скъсахме след известно време защото той една вечер ми звънна да ходим на дискотека като аз му отказах защото нямах пари.. Той не ми предложи да ми даде а отиде сам (нямам против), но там от мои приятели знам че се е целувал с някакво момиче. След което се разделяме. След 1 месец се събираме защото му прощавам. И точно на рождения ми ден той ме оставя и дори в деня на празнуването на рождения ми ден пред всички ми подари презерватив.След това той  видеше ли ме идваше да ме обижда пред приятели и не му пукаше, обидите му бяха много тежки... Пред всички ме излагаше по този начин, унижи ми пред момичетата, унижи ме от това че позволи на едни много гадни момичета да ми се смеят и да се радват, че съм нещастна.
Мина се време след раздялата около 6-7 месеца и ме потърси. СЕГА Иска да е с мен казва, че е сгрешил, съжалява. Плаче, носи ми букети, шоколади унас. Казва ми че се е държал така защото отношението ми е било много лошо. Това е факт държех се много остро с него наистина не бях нежна и мила, той беше уникален носеше ме на ръце, помагаше ми много беше моята сила.. ... Но сега не знам да му дам ли шанс. Ами ако пак го направи.. Да се страхувам ли...
Какво бихте направили вие..?
Бих го разкарала от живота си и забравила, че съществува.
Мъж, който не може да понесе малко женски каприз и бяга, не струва.
Само ще ти трови живота....
Зарязвай!

Пп:звучиш още влюбена, най-вероятно няма да го изгониш.Ами, всеки си страда от "главата"!

# 16
  • Мнения: 14
Подари му един презерватив и да бяга да пасе.

# 17
  • Мнения: 758
Твоя опора? Нежен и мил? След всички унижения, на които умишлено те е подложил, ти търсиш вина в себе си и своето държание? На тези прекрасни години, когато морето е до колене и има много момчета...Не ми отговаряй, въпросите са реторични и насочващи...

# 18
  • Мнения: 7 006
Аз лично назад не се връщам. Втори шанс давам, но трети не.

Мисля, че ще е грешка да се захванеш пак с него.

Защо да е грешка?
Та той е уникален,носи я на ръце..
Нищо не разбирате,начи..

# 19
  • Мнения: 9 676
Много ми харесва какво е написала Ън!
Я се стягай, учи/работи. Пък на нашата планета има почти 4 млрд. мъже. Все един ще те хареса и обича истински. Не го мисли толкова и не се хващай като удавник за сламка. Уважавай се!!! На 19г си - лети, сбъдвай мечти!

# 20
  • Мнения: 162
Сигурно някоя го е държала доста време на сухо и търпението му се е изчерпало, че да се връща при теб.. Кое в цялата история те кара да се замислиш, че искаш отново да си с него? На теб приятно ли ти е да ти изневеряват, унижават, хойкат при други като се уморят от теб (по време на разделите ви) и после да ти се умолява..

Според мен се замисляш дали да го приемеш, може би щот’ още си мислиш, че света се върти само около него.. огледай се има още много “темерути” 😅

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм даже на 44 и светът си е все така пълен с мъже. Колкото повече се харесваш и уважаваш, толкова повече и по-качествени мъже привличаш.
Точно така. Аз на 44 срещнах най-страхотния мъж... но едва след като научих какво е себеуважение. На 19 изборът е голям, но младите са неориентирани в човешките взаимоотношения.

# 22
  • Мнения: 3 779
Аз съм даже на 44 и светът си е все така пълен с мъже. Колкото повече се харесваш и уважаваш, толкова повече и по-качествени мъже привличаш.
Точно така. Аз на 44 срещнах най-страхотния мъж... но едва след като научих какво е себеуважение. На 19 изборът е голям, но младите са неориентирани в човешките взаимоотношения.

Така е. Има период на израстване, особено когато възпитанието в детството не е дало нужната основа и доза самоуважение. Не казвам, че при Петя е така, за себе си говоря.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592

На 19 си, а той не е последният мъж на света. Ще има и други - по-свестни. Ако не искаш след няколко години да пуснеш тема "Ами той беше много добър, ама след бебето пак стана гаден, и сега какво да правя" просто... продължи живота си. Не с него.

# 24
  • Paris, France
  • Мнения: 14 083
Бившият те унижил и те искал отново. А ти искаш ли го?

Ако на мене някой ми подари презерватив ще му го върна по пощата с препоръчано писмо още на следващия ден - пълен и завързан с панделка Laughing, придружен с благодарствено писмо от новия ми любовник.

Цветята и бонбоните бих ги върнала - цветя не ям и бомбони също не ям. За едни цветя и бонбони ще си триеш обувките с мърльо?

Бих използувала момента с възобновения му интерес да си поискам да ми купи 100-120 квадрата в идеалния център на Лондон или, от мене да мине, поне София и тогава да си говорим.

Не ти ли омръзна левента за цяла година? Родителите ти какво мислят по въпроса? Мислила ли си да се занимаеш с научаване на език, пътуване - начини да срещнеш много нови хора и интересни мъже?

# 25
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 701
Къде ги намерите тези диви селяндури и простаци, сякаш са се свършили нормалните мъже.
Ако сама себе си не уважаваш, то и никой друг няма да го направи.

# 26
  • Мнения: 3 779
Абе, Невена, страшна си. С глас цвиля да знаеш, а съветите ти относно мъжете както винаги - право в десятката!
Винаги с удоволствие те чета.

# 27
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 701
Аа, Невена ми е от любимите съфорумки  Simple Smile Знае как да натрие носа на всеки един мъж. Щом като всяка жена може да бъде наранявана и сменена по всяко време с нова, що пък и жените да не го можем, ама ха  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 70
Твоят случай си е направо като по учебник по психология - жертвата започва да обича насилника си. Момиче вирни си носа,слагай токчетата и право напред! Не се залъгвай,че нещо ще се промени - той явно скучае и не е успял да си намери друга жертва,която да тормози !

Общи условия

Активация на акаунт