Бъдещи и настоящи мами в USA

  • 21 439
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Здравейте и от мен!   Grinning
Пишете и нас , нищо 4е сме си в България за малко.
Аз съм Лора, приятно ми е, и имам двама сина - Виктор на 5 год. и Стивън - Честър на по4ти 2 месеца.
В Щатите сме или в Алабама или Сан Диего.
Родом съм от Варна  Hug

# 16
  • Мнения: 1 777
Здравейте ! Simple Smile
Аз съм Петя и имам две момчета- Ричард е почти на 6 . а Дейвид е на 15 месеца.
Живея около Чикаго , а иначе съм от Сливен. Simple Smile


# 17
  • Мнения: 380
Здравейте и от мен! Браво burka! Много хубава идея за темата Hug
Аз съм Мая, живея в Irvine,CA, което е близо до LA, но сме временно тук, защото с мъжът ми се местим доста често заради работата му (през година или две) Crazy.
Бебче Николас се роди на 29 Юни 2006.
По принцип съм от София.
Тук жегата не е чак толкова непоносима, а и има спасение в басейните и океана Mr. Green.
smily_5q, и ние видяхме Вегас на път за Калифорния. Много хубаво си изкарахме, но беше Януари и времето беше прекрасно.
Giraffa и нашите нощи са безсънни, но заради колики. А и денем само плаче горкото.  Sad
Anelka, завиждам ти за Сиатъл. Аз си го представям като много красиво място - климат и природа.

# 18
  • Мнения: 393
здравейте,
Аз съм в Денвър/Колорадо. Виктор е на 5 месеца, останалата част от бандата на 6.5г., 11 и 17. Иначе сме от София (и изкл. на бебока)

# 19
  • Мнения: 1 393
Здравейте и от мен официално в нашата си темичка (едно голямо благодаря на burka за което!   bouquet)

Аз живея в Тампа, Флорида и се казвам Галя.
Чакам първо бебе, момиченце, към средата на Септември.

За жегите даже не ми се говори- Флорида си е жежка и много влажна така или иначе през по- голямата част на годината, но сега (а и в моя частен случай на 8мес. бременна) е просто ужас.
Лошо изчисляване на времето кога да съм  бременна последен триместър, мдааа, следващия път явно трябва да го смятам малко по-добре.  Wink

ПС: От София съм.

# 20
  • Мнения: 7 091
Чудесна идея  burka !!!  bouquet
Аз съм Ани, живея в Скрантън, Пенсилвания ( на 200 км от Филаделфия и 200 км от Ню Йорк приблизително).
Имам както се вижда от лентичките момченце Калин на 3 годинки и 2  месеца, а момиченцето го чакаме всеки момент Simple Smile.
При нас такова горещо лято не е имало скоро, добре че си взехме климатик за спалнята, че поне нощем се диша. Малкия има едно малко басейнче в двора, по цял ден кисне в него Simple Smile, че иначе не знам как щяхме да оцелеем.
Аз самата не излизам много много по горещините, че ми става лошо, но иначе друга година не сме се спирали Simple Smile. Да е живот и здраве като се роди бебето сега, пак по разходки  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 393
Наде, добре дошла от БГ, надявам се, че сте прекарали добре!
Да знаеш, че отсега имам една торба с въпроси към теб относно пътуването ви с бебе до БГ и главно за там, но, живот и здраве, ще те питам на Thanksgiving в PA.  Simple Smile
Спец. поздрави от Яна, която в момента ми е на гости (за baby shower).  Simple Smile

 

# 22
Чудесна идея - само за мами в САЩ Laughing

Здравейте и от мен.
Аз живея до Бостън ( но съм в съсдния щат - NH) и съм мама на две госпожици - на 10 и на 3 години.

# 23
  • Мнения: 804
Аз съм от Русе и скоро ще си ходим семейно, през септември. Радвам се, че идвате във Вегас, следващия път да се обадите, да ви разходя из хубавите местенца Hug Аз не знам как да играя по казината, мъжа ми не го влече и няма проблем Wink За година и половина веднъж играхме и колкото вкарахме , толкова изкарахме Blush

# 24
  • Мнения: 7 837
Разписвам се, като още една, пържеща се на флоридското слънце - щатския Неапол  Grinning

Знам че тук от време на време пишат още няколко момичета от Флорида. Тази седмица в Маями има голямо събиране на българи и ако някоя от флоридските майки е решила да го посети, нека пише. Може и да се засечем  Grinning

# 25
  • Мнения: 7 091
 Аз забравих да пиша ( а пък нещо не ми дава да редактирам), че в БГ съм от Варна.

# 26
  • Мнения: 4 629
Здравейте и от мен   bouquet

Ние живеем в Денвър - Колорадо. Имаме син на 19 месеца. Видях, че писала още 1 Денвърска мама  Laughing

И тук е много топло в последно време. Ходим по басейни да се разхлаждаме  Grinning

Ходихме във Вегас в края на юни тази година и се разбихме от жега. Никога до сега през живота ми не ми е било толкова топло  Crazy Като изключим жегата изкарахме страхотно. Ако някой ден отидем пак със сигурност няма да е през лятото

# 27
  • Мнения: 233
Привет момичета от мен с днешна дата,

Как сте днес?

Burka,
Още веднъж, браво за хубавата тема!  bouquet

Phonelady,
Приятни приготовления за БГ! Сигурно доста се вълнувате покрай предстоящото пътуване....

WinnieThePooh и Phonelady,
Не мисля, че Сеатъл е най-хубавия град, но иначе природата в щата е много, много величествена и живописна. Поне западната част на WA е като парк с вечнозелени огромни борове. Много е красиво наистина. Климатът е страхотен, на мен много ми харесва, защото е много близък до климата в БГ.

Tandoori,
То не останало. Кога обяви, че си бременна, кога мина времето. Ами така е, отстрани времето минава много бързо. Simple Smile

Поздрави на всички, а на бременеещите мами леко бременеене им желая!
Успешен и лек ден!

Забравих да пиша, че аз съм Ани и съм от Пловдив.
15 години преди да пристигна в САЩ живях в София, но съм си от Пловдив де.... Laughing

# 28
  • Мнения: 4 629
Забравих да напиша, че съм от София

# 29
  • Мнения: 804
Тандорини, леко раждане, не останало Hug
Бурка и на мен Лейк Лас Вегас ми е любимо място, често се разхождаме там. Най-подходящото време за ваканция тук е всяко друго, но не и лятото Laughing Иначе има климатици навсякъде и така отцеляваме. Природата е оскъдна, само ниска пустинна разстителност.Има скали за гледане и катерене, който го може.
 От Вегас има още две мами, предполагам, че и те ще се включат Hug Интересно ми е колко сме мамите от САЩ newsm78

Общи условия

Активация на акаунт