Седмица на трепети, надежди и сбъднати желания (24.07-30.07)

  • 7 295
  • 231
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 820
Здравейте момичета, не съм писала отдавна, но редовно ви чета. На мен тази седмица ми е голям карък. Като се започна от понеделник през ноща с болка в едното ухо, цяла нощ не спах.  Rolling EyesПосле ми мина, но ухото ми заглъхна и почти нищо не чувах. Чак вчера успях да стигна до УНГ док., а той като започна да ми мери, кръвно налягане, температура, че и теглото ми премери. По едно време аз му викам "Ама мен ме болят ушите" ... newsm03 Оказа се ушна кал която влязла навътре в ушния канал. Продуха го той и сега съм като нова.
Днес седнах аз да готвя леща и за по-бързо я сложих в тенджерата под налягане и по едно време като започна да излиза оная ми ти вода, лелееее цялата печка във вода, а кухнята се изпълни с пара. Едвам махнах тенджерата от котлона и след 10 минути отивам в спалнята, включих лампа и пук едната крушка замина а заедно с нея и тока в половината апартамент. Е това е оплаках се (тъкмо свърших и чистенето на печката). Weary
А иначе да се отчета и аз, ние бебебправим тази седмица дано този път да стане.
Мъжо си дойде... дано оправи тока.

Това е засега от мен. Прекарасна почивка на отпускарките и много сбъднати желания! newsm51 newsm51

# 121
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Олеле цяло изпитание ти е били  Laughing е за съжаление края на седмицата е далече но да се надяваме че няма да има други произшествия  Wink

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 21:04 от Хера

# 122
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
 Привет момичета,  та по план се заехме онзи ден и вчера  Two Hearts и ще я видим  след 14 дни, но съм твърдо решила никакви тестове, минимално 7 дни след предполагаемата М. ще се заинтригувам дали да го направя или не  Crossing Arms............. не се  пазиме от миналата година и без това съм си правила 1 тест и нещо ме е Шубе да нарушавам тази традиция, ако е станало и по-късно ще си е там  .............Трябва малко тренинг за нервите, нали така..........  Crazy
Друго интересно, за което мъжо ще ме кълца, че съм го написала ( ама не мога да се издържа да не изклюкаря   Mr. Green ) е той милия е много съпричастен с новото ми занимание да си виря дупето и копитцата  Crazy след  luvbed, че вчера даже с мене е реши да пробва.Какво е усещането с минимум 20 мин. дигнати крака  Laughing голяма веселба стана.
Didka_M разказа ти ме заинтригува, май вчера е било бая напечено у вас  Hug
Момичета желая Ви лек ден,  една закуска от мен .....аз мойто днеска го отработих нощес, doctor и сега  smile3507 драмка ми се драме.........

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 08:27 от ivalex

# 123
  • Мнения: 515
ivalex   rotfImbo много ме развесели рано рано още не съм си отворила напълно очите и вече си представям как стоите с твоя мъж с краката нагоре smile3532 Благодаря ти мела за ведрото настроение Hug а колкото до тестването и аз все така си викам ама като дойде време полудявам #Crazy и започват да ме сърбят ръцета за тестче но какво да се прави зле съм с търпението хич го няма Mr. Green

Добро утро на теб и на всички момичета лек и хубав ден и само усмивки  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 124
  • Мнения: 2 120
Цитат
вчера даже с мене е реши да пробва.Какво е усещането с минимум 20 мин. дигнати крака   голяма веселба стана

Лелеееее, има и по-луди от нас, хи-хи.

# 125
  • София
  • Мнения: 4 272
Здрастииии Grinning
Ивалекс, аз бях същата картинка преди година Wink Вирех краката...само дето мъжът ми не беше съпричастен в начинанието ми. Но пък при нас ставаха други изцепки. Случвало се  екъсно вечер, когато си мислим, че детето е заспало, да почнем с бебешката програма, а той се провиква от леглото: "А така, клатете се и се смейте"... EmbarassedЕ, познай какви бебета стават по тоя начин Joy Или пък : "Искам и аз на конче" Crazy
Благодаря за хубавата закуска  chef Аз вече закусих, но и тази няма да откажа Party

# 126
  • Мнения: 560
Здравейте, момичета  bouquet
Хубав и приятен ден ви желая на всички и много по две чертички Heart Eyes Party
Аз не съм писала отдавна, защото така се депресирах с тая лелка на 40-я ден, че направо, честно да ви кажа, нямах желание за нищо Sad
Ама сега вече съм добре и с нови сили почвам да чета и пиша - направо ще ви писне от мен, ще видите Mr. Green
Я сега, една консултациика ако може да ми дадете Mr. Green Правя си сутрешно кросче всеки ден, ама сега, като започнахме бебеправенето, се чудя дали да го продължавам? newsm78 Я кажете, какво мислите? Май ще е по - добре да мина на гимнастика за бременни, а? newsm78 Нищо, че не съм бременна, ама мисля, че ще е по - безвредна по време на бебеправенето newsm78 Сега съм си наумила да търся някакви упражнения с гутъла. Някой ако има опит да сподели, защото аз само челни стойки ако практикувам след кексене, няма да има особена полза Crazy
А, и още един съвет, уф два Rolling Eyes станаха, ама да ви питам и това - много обичам да плувам и ходя на Дианабад. Много е чисто и съм много доволна, но дали пък да не престана, докато бебеправим, а? newsm78  А и още нещо Embarassed Какво мислите за Tantum Rosa и по- специално за вагиналните промивки с него? Аз в този сайт я видях рекламата и реших да го пробвам, защото винаги след цикъл си правя промивка /веднъж месечно/.
Е, момичета, надявам се, че не досаждам Embarassed Ще почерпя, ей Laughing Обещавам Mr. Green

# 127
  • Мнения: 2 120
Миа, ако искаш бебе не прави промивки. Трябва ти естествена среда за спермата. Хигиена и то добра се постига и по друг начин.

# 128
  • София
  • Мнения: 4 272
Миа, спокойно продължавай с кросчетата и плуването! много си е полезен спорта във всички случаи. Дори и да забременееш, в началото бебчето е едно ембрионче, здраво закрепено за теб и нищо няма да му стане.
За Тантум розата - ползвала съм я. Помага. Но това е в случай на сърбеж, съмнения за гъбички и т.н. Иначе, защо са ти промивки? Само ще си унищожиш естествената среда във влагалището, което не е добре Naughty Дано съм ти била полезна Wink И си чакам почерпката Grinning

# 129
  • Мнения: 560
Благодаря на Дара и Леа от сърце за полезните съвети Heart Eyes
Ми добре, ще продължавам със спорта Simple Smile Ама Леа, аз така се запалих като ми каза миналия път, че си танцувала и си правила гимнастика /като го нямаше мъжа ти Wink/ и аз помислих, че ще споделиш тайничката с мен Mr. Green   Grinning За гимнастиката, де Laughing
А за вагиналната промивка веднъж месечно - уф, май трябва да се откажа от нея, въпреки че след това се чувствам толкова добре и толкова чистичка Rolling Eyes Аз винаги след МЦ имам гъбички Sad Била ми "по - кисела" средата Crazy
А почерпката ще си я получиш Laughing Задължително Wink
Засега - черпя виртулано, че по - евтино излиза Mr. Green
 Laughing

# 130
  • Мнения: 4 806
Леа, разказаното от теб много усмивки ми даде... да ти се връща Simple Smile

Момичета, аз пак чакам, чакам,,, и няма лелка. Пак почвам да правя заклинания, тая дето е тръгнала при мен да идва, не при вас Simple Smile

# 131
nellyani,  много благодаря за пожеланията!

Сега чакам да си ходи лелката, за да действам по въпроса. Много ми беше криво след дългото закъснение. Гледах да не пиша тук, че света ми беше черен. Ще пробваме пак, пък когато стане...

Стихотворението беше много забавно /още повече, че изразява мои моментни мисли  Laughing/

# 132
  • Мнения: 1 925
ivalex , браво на мъжо ти, моя само си сложи възглавница да съм го снимала с корем, че като забременея да бъдел по-съпричастен и той да носел корем  Joy
Асса, знам че темата е за разтоварване, ама аз така се развълнувах... Пък и ме накара да се сетя за стари работи и хубави и лоши и така и така съм в тиха депресия ми стана многоооо мъчно. Тъкмо се радвах, че вече рядко го мисля тва бебе, т.е. оставила съм се на течението, без да треперя всеки месец и покрай тази тема...  Cry Стискам палци да ти дойде...  Peace
Уфф не знам, но от вчера имам чувството, че бременните ме преследват - значи вчера и днес преброих колко бременни виждам - 37  #Crazy Като се има в предвид, че съм ги видяла докато идвах на работа вчера сутринта и днес сутринта. А снощи понеже мъжо ме взе успях да видя само 3. Та не аз полудявам, а просто много жени са бременни. Дано и ние скоро да се обебим...
Ей, метлите къде сте  и как сте ? Heart Eyes
Лек ден ви пожелавам...
  bouquet

# 133
  • София
  • Мнения: 4 272
Страчи, и аз вижам бременни под път и над път. Все едно ме преследват Crazy
Миа, аз си продължавам с гимнастиката, да не мислиш, че съм се отказала Naughty И по 50 коремни преси на ден си правя, да не ме е срам на морето Sunglasses
Мерси за пожеланието, АССА  bouquet

# 134
  • Мнения: 560
Леа, на мен 50 коремни са ми много Mr. Green 20 правя със зор, ама иначе мога да изтичам бая Blush Много съм добра Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт