Коледата чука на вратата, ЮЛЧЕТО подарък чака под елхата! - Тема 3

  • 19 873
  • 763
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 134
И моето се буди често и с рев посред нощ. Не съм спала нормално поне от около месец...

# 286
  • Мнения: 295
Който спал, спал.. Който не е , да е ! Хаха мисля си, че цял живот ще имам безсънни нощи.. Като почнат да излизат на дискотека, да не мислите , че ще спим? Ще седим на прозорците да чакаме да си дойдат!
Абсолютно

# 287
  • Мнения: 528
Да Ви се оплача, какво става незнам, но моята започна безпричинно да се буди през нощта. Както хубаво си спеше с едно ставане за хапване или въобще не ставаше, сега два пъти яде, (като първото ставане е към 2, при последно хапване в 22 и 30) и между тях се буди..  🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Какво е това чудо.... Попринцип спи през деня към 10 за един час, после към 13:00 за час и половина и следобяд към 18:00. Вечер ляга към 23:00. Ще отмине ли, период ли е някакъв, идея си нямам... 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😪😭😭😭
все едно описвам себе си и детето... от месец е така.. сутрин в 10 до 11 спи..после към 13 до към 14:30, после в 16 до 17, в 19:30 е банята и започваме да се приспиваме от 22 до 23:30.. през ноща спи при мен защото хептен вяма да мога да се наспя и се буди в 2:00-3:00 да яде и така си седи на гърда до 5..кърмя го легнал, даже някой път и аз заспивам, пък той си яде..и става в 8 сутринта..ЦИРКА Е ПЪЛЕН!

# 288
  • София
  • Мнения: 388
Момичета, може да ви прозвучи шантаво, то и аз не вярвах като ми казаха де, но откакто ѝ взех кехлибарено герданче спряха тези безпричинни будения през нощта. Става 2 пъти за хапване и за 10мин е заспала пак. Тези герданчета помагат и за слюнченето и зъбките. Не знам дали някоя от вас е пробвала вече и има впечатления, но аз видях ефект. Иначе още нямаме зъбки, надявам се да не ни измъчат много.

# 289
  • Мнения: 388
Момичета, може да ви прозвучи шантаво, то и аз не вярвах като ми казаха де, но откакто ѝ взех кехлибарено герданче спряха тези безпричинни будения през нощта. Става 2 пъти за хапване и за 10мин е заспала пак. Тези герданчета помагат и за слюнченето и зъбките. Не знам дали някоя от вас е пробвала вече и има впечатления, но аз видях ефект. Иначе още нямаме зъбки, надявам се да не ни измъчат много.

Откъде го поръча?

# 290
  • Мнения: 1 134
Habish_D, какви са тези герданчета, за пръв път чувам?
Ние ходихме за втори път на преглед, чак неудобно ми стана, но снощи имаше силни хрипове от гърдите и не съм спала цяла нощ. Според педиатърът няма реален проблем, от зъбите е. Изписа Хустагил балсам за мазане на гърдите и гърба, и гел за зъбите, че голям рев пада. Някой ще дава ли Панадол? Четох, че дори и да няма температура, пак може да се използва конкретно при зъби.

# 291
  • Мнения: 295
Момичета, може да ви прозвучи шантаво, то и аз не вярвах като ми казаха де, но откакто ѝ взех кехлибарено герданче спряха тези безпричинни будения през нощта. Става 2 пъти за хапване и за 10мин е заспала пак. Тези герданчета помагат и за слюнченето и зъбките. Не знам дали някоя от вас е пробвала вече и има впечатления, но аз видях ефект. Иначе още нямаме зъбки, надявам се да не ни измъчат много.

Чувала съм за тези герданчета, но бях скиптично настроена..

# 292
  • Мнения: 3 252
И моето се буди често и с рев посред нощ. Не съм спала нормално поне от около месец...
по същия начин.. Откакто навърши 5.5 месеца.. Иначе първо си мислех, че са колики от броколите, но явно не са. Преди малко й бърках в устата и тя ме "по хапна", но никъде няма излязло зъбче, всичко е гладко.. Разбира се, ако й дам да яде посреднощ яде малко и после спи.. Ама нали пауза градим.. Държа я по 7-8 часа без да яде посреднощ.

# 293
  • Мнения: 43
Да Ви се оплача, какво става незнам, но моята започна безпричинно да се буди през нощта. Както хубаво си спеше с едно ставане за хапване или въобще не ставаше, сега два пъти яде, (като първото ставане е към 2, при последно хапване в 22 и 30) и между тях се буди..  🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Какво е това чудо.... Попринцип спи през деня към 10 за един час, после към 13:00 за час и половина и следобяд към 18:00. Вечер ляга към 23:00. Ще отмине ли, период ли е някакъв, идея си нямам... 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😪😭😭😭
И при нас е така. Според мен причината са зъбки. Ще отмине този период.

# 294
  • Благоевград
  • Мнения: 92
Момичета, може да ви прозвучи шантаво, то и аз не вярвах като ми казаха де, но откакто ѝ взех кехлибарено герданче спряха тези безпричинни будения през нощта. Става 2 пъти за хапване и за 10мин е заспала пак. Тези герданчета помагат и за слюнченето и зъбките. Не знам дали някоя от вас е пробвала вече и има впечатления, но аз видях ефект. Иначе още нямаме зъбки, надявам се да не ни измъчат много.

Ние сме с такова герданче от около месец, но го сваляме през нощта, че ме е страх да спи с него. Преди 2 дни излезе първото зъбче без да имаме особени драми и без среднощно бодуване и плач. Появиха се само сополи и леко по- неспокоен сън за 2 нощи. През деня нямаше промяна в поведението. Единствено сополите ме накараха  да проверя за зъбче и то вече беше пробило венеца. Според мен кехрибара има ефект или поне моята нагласа е такава. Ще видим с другите зъбки как ще е... Ти не го ли сваляш през нощта?

# 295
  • Мнения: 107
При нас зъбките растат с пълна пара.. вече има около 4, но избиват трудно. Сави се буди често нощно време, неспокоен е и сърдит Sad Аз незнам вече, от кога не съм спала няколко поредни часа непробудно.

При най-тежките моменти даваме панадол или нурофен по една дозичка вечер. Хубаво е да се редуват.. И млякото нощно време е другото, което го успокоява.

Habish_D, какви са тези герданчета, за пръв път чувам?
Ние ходихме за втори път на преглед, чак неудобно ми стана, но снощи имаше силни хрипове от гърдите и не съм спала цяла нощ. Според педиатърът няма реален проблем, от зъбите е. Изписа Хустагил балсам за мазане на гърдите и гърба, и гел за зъбите, че голям рев пада. Някой ще дава ли Панадол? Четох, че дори и да няма температура, пак може да се използва конкретно при зъби.

# 296
  • София
  • Мнения: 388
Аз не го свалям нощно време, само докато я къпим, за да не се мокри.
Пускам ви линк на сайта, от където го поръчих.
https://amberlino.com/product-category/detski-bijuta/gerdani-surov-kehlibar/

# 297
  • Мнения: 52
За никнещите зъбки аз давам 3-4 хапченца Дентокинд. Ако проблемът не е прекалено голям, вършат работа, ако не включвам и 1-2  Камилии. Мажа с Дентинокс, гледам да е 1-2 пъти на ден, защото е с лидокаин и ще го сменям тези дни с един друг гел на билкова основа, но още не съм купила. През нощта като никнеха 2те зъбчета едновременно се будеше 3-4 пъти. Сега по веднъж.

# 298
  • Мнения: 111
Здравейте мамчета Simple Smile Днес  бяхме на педиатър . Измериха  бебка и се оказа че е наддала само 100гр за един месец ..   Изключително кърмено бебче е .Педиатъра ме посъветва да дохранвам с АМ , но на мен не ми се  иска .. Според вас  дали е нормално да наддаде толкова ?

# 299
  • Мнения: 490
Здравейте мамчета Simple Smile Днес  бяхме на педиатър . Измериха  бебка и се оказа че е наддала само 100гр за един месец ..   Изключително кърмено бебче е .Педиатъра ме посъветва да дохранвам с АМ , но на мен не ми се  иска .. Според вас  дали е нормално да наддаде толкова ?
Аз мисля, че е нормално, защото вече се движат повече. Мойта е качила 350гр. което и на мен ми се видя малко ( предния месец беше качила 700гр. ) Педиатърката като ме видя каква реакция направих 😮😵 и каза, че било нормално. При нас мисля, че играят роля и пюретата, защото имаме 1 заместено хранене ( повечето пъти ) а пюрето не е мляко все пак..

Общи условия

Активация на акаунт