Февруарски мами 2020 Тема#3

  • 20 749
  • 316
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 47
Здравейте момичета, как сте, как върви бременността? Ние днес сме на преглед най-после и нямам търпение да видя малкото си момченце и да разбера как се развиват нещата. Струва ми се, че няма да изкараме до термин, но доктора ще каже. Вече сме в 37г.с+2дни и контракциите се засилват, а да не говорим и за безсънието, страшните болки в кръста и честото ходене до WC. Как са нещата при вас, имате ли такива симптоми? Някоя от вас може ли да ми каже при раждане какви се плаща в болницатаъТрябва ли да плащам за престоя си там, изследванията или за нещо друго? За първи път ми е  и искам да съм подготвена за всичко. Желая Ви прекрасен ден.

# 241
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Според мен във всяка болница е различно и май най-добре е да си питаш в тази в която мислиш да раждаш.
Аз съм 38+2 и имам контракций, по-чести след обяд вечер. Пия все още нош па и магнезий, но ще ги спирам и ще чакам 💙

# 242
  • Мнения: 5 709
Аз съм 38+1. Няма изгледи бебето да се обърне. Вече ни е много тясно, но ще издържа още мъничко. Броя дните!

# 243
  • Мнения: 243
Здравейте, днес се роди Велизар. Планово секцио. 50см. 3190гр.
Много леко мина раждането. Бях се наплашила, че ще е по-страшно от първото секцио. Родих в 8:50, а в момента съм в реанимационна и все още не съм имала никакви болки. Грижиха се чудно за мен пл време на операцията. Отново бях в Надежда.
Чакам с нетърпение да доведат бебетата да си ги погушкаме. Кофти ми е само, че на малкия ще му сложат АБ, защото са му високи левкоцитите. Първият път така бях с баткото и се наложи да седя 7 дни в болницата. Но... важното е да сме здрави.

Успех на всички чакащи. Много е гадно. Аз последната седмица вече нямах търпение.

# 244
  • Мнения: 251
Аз съм 38+1. Няма изгледи бебето да се обърне. Вече ни е много тясно, но ще издържа още мъничко. Броя дните!

И моето не се е обърнало още. А имаш ли планувано секцио или искаш нормално да раждаш .

# 245
  • Мнения: 595
Честито януарско февруарче bloomie, Blush хубави мерки!
Аз пък тъкмо почнах 9тия, 36+4 съм.Днес бях на тонове, другата седмица със здраве пак.Бебко още е на високо, ще си го мътя още поне 2 седмици, надявам се.Иначе ми натежава вече, в посока изхода, и ритка сякаш по-здраво.

# 246
  • Мнения: 5 709
Честито Bloomie , бързо възстановяване ти желая и дано скоро да сте си в къщи!
Галя, имам дата за секцио за следващата седмица , но тайно се надявах да се обърне. За нормално раждане в това положение дори не сме споменавали. Първо раждане ми е и съм доста тясна, според лекаря. Честно казано се плаша от естествено раждане в това положение и се радвам, че не ми го дадоха като опция.

# 247
  • Мнения: 251
Bloomie, честита рожба. Да сте живи и здрави и скоро оздравяване.
Sissy, пожелавам ти бебчо да те изненада и да се обърне преди секциото. Но в крайна сметка каквото е по-добре това да става, то природата си знае работата.

# 248
  • Мнения: 47
Честито бебче Bloomie. Ние се прибрахме от прегледа и всичко е наред. Според ехографа нашето момченце върви доста напред. Доктора каза, че ще се видим на 06.02 ако вече не съм родила преди това 😁 защото болките в кръста, смъкнатия корем, безсънието, болките в яйчниците и честото ходене до тоалетна били симптоми, че раждането е много наблизо. Според него бебето ни ще се роди около 3.500кг. Вече го чакаме с нетърпение. Пожелавам успех на всички.

# 249
  • Мнения: 5
Честита рожба😊
Аз имам още един въпрос, който ме мъчи...
В 37-седмица и първия запис отчете 160- пулс на бебка.
АГ каза, че е над норма, но лекаря който ще ме оперира, каза,че няма нищо притеснително.
И все пак го мисля😒
Може ли да споделите при вас как е?
Благодаря 😊

# 250
  • Мнения: 459
Честито, Bloomie!!! Бързо възстановяване и да ти е жив и здрав! Скорошно гушкане
❤️❤️❤️

Здравейте, днес се роди Велизар. Планово секцио. 50см. 3190гр.
Много леко мина раждането. Бях се наплашила, че ще е по-страшно от първото секцио. Родих в 8:50, а в момента съм в реанимационна и все още не съм имала никакви болки. Грижиха се чудно за мен пл време на операцията. Отново бях в Надежда.
Чакам с нетърпение да доведат бебетата да си ги погушкаме. Кофти ми е само, че на малкия ще му сложат АБ, защото са му високи левкоцитите. Първият път така бях с баткото и се наложи да седя 7 дни в болницата. Но... важното е да сме здрави.

Успех на всички чакащи. Много е гадно. Аз последната седмица вече нямах търпение.

# 251
  • Мнения: 6 970
Честито❤
И ние така поседяхме 7 дни че и двете бяхме на антибиотик....
За щастие мина и сме добре !

# 252
  • Мнения: 189
От 20-минутния запис колко пъти го отчита?
Гледам си моя от вчера - два пъти достига180- не са коментирали да е притеснително

Честита рожба😊
Аз имам още един въпрос, който ме мъчи...
В 37-седмица и първия запис отчете 160- пулс на бебка.
АГ каза, че е над норма, но лекаря който ще ме оперира, каза,че няма нищо притеснително.
И все пак го мисля😒
Може ли да споделите при вас как е?
Благодаря 😊

# 253
  • Мнения: 251
При мен тоновете са около 142. За колко време ви ги слушат, моя АГ ме гледа за минутка две и това е 🤔

# 254
  • Мнения: 459
При мен тоновете са около 142. За колко време ви ги слушат, моя АГ ме гледа за минутка две и това е 🤔

При мен половин час бебето спа, затова ме оставиха още половин час... Общо цял час... Добре, че ми позволиха да се завъртя на другата страна, че се схванах цялата. Не отчете ни една контракцийка, иначе тоновете на бебето били супер, казаха.

Общи условия

Активация на акаунт