На море в Турция - тема 65

  • 59 502
  • 759
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 4 889
Какво ще кажете за Adakule в Кушадасъ?

Нормален плаж няма, поне на снимките не се вижда такъв, но някакви плюсове има ли? Simple Smile

# 256
  • Мнения: 253
Какво ще кажете за Adakule в Кушадасъ?

Нормален плаж няма, поне на снимките не се вижда такъв, но някакви плюсове има ли? Simple Smile


Ходила съм преди десетина години. Плажът се явява на платформи. Хотелът беше на топ ниво, обслужването, храна и особено местополежението му бяха уникални. Тази година мислех да почивам отново там, но видях рейтинга за него, който е повече от отчайващ. Разгледах снимки и останах потресена, явно не е поддържан изобщо. Хората в коментари се оплакваха от абсолютно всичко. Аз лично не бих повторила ходенето си там.

# 257
  • Мнения: 42
Чудя се между Horus Paradise Luxury, Barut Hemera, Crystal Palace и Роял Алхамбра -в Сиде,  кой е най- подходящ за 1 възръстен и тинейджър и с плавен подход в морето? Въпроса ми е към Марги или ако някой е почивал в тях?

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 15:13 от blondi35

# 258
  • Мнения: 420
Здравейте!
Извинявам се, но съм изпуснала. Какво е положението с резервациите през Халим? Някой правил ли е? Пиюете му по вайбър ли?
Благодаря

# 259
  • Мнения: 509
Говорите хубави неща за Версо травел, но гледам на сайта нямат самолетни пакети, само автобусни и самостоятелни, така ли е?

# 260
  • София
  • Мнения: 4 889
Знам, че Версо имат собствени автобуси и по пътя предлагат безплатно кафе и вода. Явно не предлагат самолетни почивки.

# 261
  • София
  • Мнения: 1 443
Цитат
Здравейте. Имам резервация за Амара Елит  в Кушадасъ и  разбирам , че е сменено името.Мога ли да отменя резервацията без последствия за мен   и въобще какво  би ме очаквало, щом е сменено името, фалит на хотела...лошо обслужване, друга концепция на хотела , какви права имам въобще? Може ли   някой да ми помогне с  някаква информация ?

Дишай спокойно, нищо не отменяй, собственика е същия, концепцията тоже, хотела не е фалирал. Както казваше един предишен олигофрен минисър-председател "вервай ми". Знам го това нещо от втора ръка, първата е собственика. Пък ако са ме излъгали и аз те лъжа, мога да понеса един бой.

# 262
  • Мнения: 429
Да така е всичко си остава така с Амара,просто сменят концепцията и се отделят от веригата Амара,иначе собственика, персонал,мениджъри и мениджмънт на самия хотел си остава същото.  Wink

# 263
  • София
  • Мнения: 4 889
Коя агенция предлага най-ниска цена за Амара тази година и изобщо-най-изгодни цени за Турция?

Кои са хотелите в Кушадасъ, които си заслужават вниманието и имат прилична цена?

# 264
  • Мнения: 429
като ги проверявах началото на сезона -Албена Холидейз

# 265
  • София
  • Мнения: 1 443
Да така е всичко си остава така с Амара,просто сменят концепцията и се отделят от веригата Амара,иначе собственика, персонал,мениджъри и мениджмънт на самия хотел си остава същото.  Wink
Веригата е Сийлайт. Мисля концепцията не се променя.

Цитат
Кои са хотелите в Кушадасъ, които си заслужават вниманието и имат прилична цена?
Няма еднозначен отговор, зависи какво търсиш. Ако търсиш лукс-Амара, ако търсиш анимация-Батихан, ако искаш аквапарк-Атлантик, Аква фентъзи, ако искаш плаж-Палм Уинкс, ако искаш в царевичака-Клуб Ялъ, ако искаш алпинизъм-Пайн Бей, Сийлайт, Принцес ако искаш да си каляваш нервната система-Мелике, ако искаш задника да ти се пълни с пясък при вятър-Палм Уинкс Ефесус, Ричмонд и накрая като тръгнеш за плаж и опс, изненада, то няма плаж-това е Омер. Избирай си.

# 266
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 534
Да добавя и Korumar Ephesus Beach & Spa Resort

# 267
  • Мнения: 381
Моля за съвет към Марги или някой който е запознат със следните хотели.Всеки ден поскъпват и искам бързо да избера.Благодаря!

Ic Santai Family Resort Hotel
Aydinbey Queen's Palace & Spa
Tui Magic Life Belek
Sirene Belek Golf and Wellness Hotel

# 268
  • София
  • Мнения: 717
Здравейте,  чудя се между два хотела , кой бихте ми препоръчали ? 
Pegasos world  или Granada luxury Belek ?

# 269
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Валерко, не знам за изброените хотели, но съм била в двата Палм уингс и гарантирам, че в Ефесус нямаше силен вятър и задника ми не е бил пълен с пясък.
Подкрепям Лалка, че и Корумар Ефесус може да се добави към добрите хотели в Кушадасъ. И понеже са на няма и 500 м. един от друг с Палм уингс Ефесус, горното важи и за него.

Общи условия

Активация на акаунт