Power Vac Cyclone

  • 2 243
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
циколоничната система, занчи, че въздуха се всмуква с много висока скорост, завърта се като циклон вътре (там остава боклука) и излиза през няколко фитра (хепа филтри) и е практически чист.
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=811141&cat=43&f=3685
ето това е моята, която е жестока!!!! по-скъпа е от обиайните, но наистина чисти бързо, лесно и добре. освен отва има приставки за паркет и килими, които са ми много удобни.

по-въпроса за водните - не разбирам от техническите им показатели, но от опита на приятелки май не си струва много много. за сега единствената прахосмукачка за която никйо не е казвал мнищо лощо е рейнбоу, но пък тя е безумно скъпа  #Crazy

повече май не се сещам  newsm78

успех с пазара и чистенето

# 16
  • София
  • Мнения: 2 162
Лилит, а скъпа ли е поддръжката й? Имам предвид тези хепа филтри на колко време се сменят и колко струват?

# 17
  • Мнения: 353
лилфи, тези филтри се перат в къщи на ешмата  Mr. Green, както и така се почиства циклоничната кутия. т.е. допълнителни разходи към машината няма. единствено трябва да се внимава да се подържа чиста, което става много лесно - след чистене да се изхвърля боклука от кутията, и на определен интервал от време да се перат филтрите и да се мие кутията.
аз лично съм много доволна. в началото направих сравнение - след 4 дена цапане изчистих със старата ми прахосмукачка, бях сложила нова торба и я запазих. след още 4 дена цапане изчистих с новата. като сравних количеството боклук - беше двойно  #Crazy и от тогава съм влюбена в нея

# 18
  • София
  • Мнения: 2 162
лилфи, тези филтри се перат в къщи на ешмата  Mr. Green, както и така се почиства циклоничната кутия.

О, аз защото прочетох, че има някакви хартиени филтри. Твоята има ли?

# 19
  • София
  • Мнения: 472
A на мен мечтата ми е да си купя комбинираната прахосмукачка + парочистачка +парна ютия на Цептер. От догодина ще си сключа договор и ще си я изплащам. Иначе само купувам разни боклуци, които след няколко години изхвърлям. А на тези от телешопа въобще не вярвам - много бързо се развалят. Май наистина трябва да се живее по английската поговорка "Не съм толкова богат за да купувам евтини неща"...

# 20
  • Мнения: 353
мая 50 - мъдро решение, дори не знаех, че цептер имат такова нещо, иначе щях да се боря за него. колко струва това удоволствие?

лилфи - моята няма хартиени филтри. хепата са едни подобни на платнени, особени са, не мога да ги опиша. важното е, че се перат Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 393
А какво ще кажете за тази прахосмукачка на ТСМ?
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/39/products_id/739
Някой ползвал ли я е? Споделете своя опит моля! Благодаря  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 2 162
A на мен мечтата ми е да си купя комбинираната прахосмукачка + парочистачка +парна ютия на Цептер.

И аз ги харесах- особено как миеш прозорци и плочки в банята с парочистачката. НО: това са два голем отделни уреда; докато напълниш водата, докато изчакаш да се загрее пък после да се охлади... не става за всяко дребно нещо дето ти се наложи да ичистиш (детето изляло нещо, таткото направил трохи...) Ама май и аз ще си купя парочистачката поне- за седмично почистване ще ми свърши чудесна работа.
В Босна цената на всеки от уредите беше по 500 евро, като можеше и на разсрочено плащане. Горе- долу два пъти по- евтино от Рейнбоу. Тук как е?

# 23
  • София
  • Мнения: 472
Тази на Цептер е в продажба от няколко месеца.Струва 1200 евро /сега вече ще скандализирам някои/ и се изплаща на 18 вноски. Много е лесна за работа - аз вече й видях демонстрация.На парочистачката водата загрява много бързо и се работи едновреманно - струята от парочистачката разтваря мръсотиите, а прахосмукачката веднага изсмуква всичко. Е, наистина не става да тичаш с нея подир излята чаша или трохи, но пък ако я държиш на удобно място - защо не. Не е като стария модел - наливаш вода без да чакаш да изстине. Въобще е супер, но изплащам други неща сега, затова догодина.

# 24
Така, току-що си взех два броя прахосмукачки от WS Teleshop и вече изпробвах едната. Тя е много мъничка, но приятна на вид и смуче достга силно. Е, не е като Рейнбоуто, но пък се сглобява и разглобява много бързо. Общо взето, доволна съм, служи за ежедневна употреба.  Има разни приставки за мебели, за ъгли и т.н. Купих си един хепа филтър за резерва. С две думи, не съжалявам за покупката.

# 25
  • Мнения: 143
Момичета порьчахме си с майка ми прахосмукачките от магазина на WS Teleshop там пьрво ни направиха демонстрация и я харесахме Peace
И разбрахме че,ако си я порьчаш от магазина не се заплаща за доставка а и промоцията си важи плащ.1взимаш2.
Другата седмица ще ги вземем и ще пиша отзиви.

# 26
  • Мнения: 4 428
Тази на Цептер е в продажба от няколко месеца.Струва 1200 евро /сега вече ще скандализирам някои/ и се изплаща на 18 вноски.

Това пак е добре, като цена. Майка ми си взе Рейнбоу преди няколко години и тогава струваше 2000 долара, като в САЩ бяха по о/о 500. Сега е същата сума, но в евро #Crazy Наистина чисти супер и има много удобни приставки, но за тези пари трябва сама да чисти мен, ако питате Mr. Green
Тази на Цептер звучи много добре, но скоро няма да мога да отделя 1200 евро. Виж тази на Лилит ме устройва, като цена напълно. Аз даже се бях загледала по някакви за о/о 700-800лв

# 27
  • Мнения: 2 109
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=818043&cat=43&o=m

това е нашта -циклон. много съм доволна. и на майка ми взехме. много лесно се чисти и смуче като гладно кърмаче   baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт