Забавни неща за правене с половинката вкъщи

  • 7 479
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 260
Вечеряме, правим кратка разходка при хубаво време, разговаряме, гледаме заедно TV, коментираме, играем табла.

# 16
  • Мнения: 2 224
Нека да видоизмена въпроса. Какво правите двамата заедно с още 2 малки деца в картинката, които тичат дърпат и бутат всичко на масата и не е възможно да се задържат свещи и вино върху маса, пък и трябват да се гледат съответно. Какво може да се прави, за да е весело и забавно за всички и всички вкъщи да се забавляват Simple Smile То на саме е лесно. има доста неща за правене и развлечение. По-полезният въпрос ще е за 4 членно семейство например

Хахаха, и аз затова влязох в темата...да ви дам три малки деца, така ще се забавлявате, че до тоалетната няма да успеете да идете цяла вечер. Не искам да развалям темата, пошегувах се. Наслаждавайте се на забавленията само дваматa, че после като дойдат дребосъците няма да имате време да помислите дори за такива неща 😊

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 17:55 от Anastasiya_S

# 17
  • Мнения: 3 788
Гледаме филми, сериали, разни тв предавания, играем настолни игри, вечеряме на свещи, говорим си, каним си гости. Това поне беше до скоро. Сега спим и сменяме Памперси 🤣 надявам се скоро да имаме време пак за старите навици

# 18
  • Мнения: 1 119
Пием вино, слушаме музика, правим секс... Понякога спретваме някой скандал. Интересно е.

# 19
  • София
  • Мнения: 433
Най-забавно - мълчанието заедно. И двамата сме с доста стресови професии - той лекар, аз директор на водопад и в общи линии една забавна вечер се изразяваше в това да гледаме в точка (телевизор), да пием нещо малко и...да си лягаме Laughing Скандалите и споровете бяха на един доста по-ранен етап.

# 20
  • Мнения: X
Нека да видоизмена въпроса. Какво правите двамата заедно с още 2 малки деца в картинката, които тичат дърпат и бутат всичко на масата и не е възможно да се задържат свещи и вино върху маса, пък и трябват да се гледат съответно. Какво може да се прави, за да е весело и забавно за всички и всички вкъщи да се забавляват Simple Smile То на саме е лесно. има доста неща за правене и развлечение. По-полезният въпрос ще е за 4 членно семейство например
Това е най-лесното. Играете с децата и се наслаждавате как опознават света. Как реагират в дадена ситуация и т. н. Имам чувството, че ви тежи да отгледате плодовете на вашата страст, труд и любов. Имам предвид на повечето жени. Децата не са задължение, те са удоволствие.

# 21
  • Мнения: 30 802
"Как реагират в дадена ситуация и т. н."

Нагледала съм се как реагират и понякога настръхвам предварително от очакваните реакции. Щото понякога реагират с пронизителни писъци. И да, задължение са. Главно щото никой не се опитва да ми отнеме това удоволствие, всички си карат без него, за мен си остава главно...

# 22
  • BG
  • Мнения: 2 173
Деца, деца, деца, като ги има - трудно, като ги няма още по....

# 23
  • Мнения: 3 480
Гледаме сериали, играем монополи, готвим и си говорим, понякога и мълчим.
Много е хубаво да има с кого и да помълчиш Simple Smile.
И секс, разбира се, дълъг..., всякакъв, но пак е чудно забавление Wink.

# 24
# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 655
Тук само девственици са се събрали. Никоя не прави секс вкъщи.

# 26
  • Мнения: 30 802
Гледаме Family Guy. Смеем се на смешките. Превеждаме безобидни версии за децата и пак се хилим, че не разбират. Гледат го като детско филмче.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 138
Гледаме Family Guy. Смеем се на смешките. Превеждаме безобидни версии за децата и пак се хилим, че не разбират. Гледат го като детско филмче.

Това ми напомня за една новина как в Русия маса време излъчвали South Park като детско - с превод, с всичкото му. Някъде 2015-а някой се светнал под шапката, че това хич не е детско...
Иначе сериалите и филмовите маратони са много добра идея. Гледам, че HBO Go са пуснали всичките филми за Хари Потър, май имат и "Властелинът...". Класики като Game of Thrones и "Приятели". Или да си изберете някой "оскаров" филм и да се отдадете на качествено домашно кино.
Аз съм страшен фен на настолните игри, за съжаление доста от тях изискват да сте повечко хора, но последно успяхме да нагласим "Cards Against Humanity" като игра за двама, много се смяхме.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 655
Точно пък ГОТ с деца наблизо.... Никак не е добра идея.

# 29
  • Мнения: 46 508
Тук само девственици са се събрали. Никоя не прави секс вкъщи.
Физиологичните нужди са ясни, извън тях пита какво правим Grinning

Общи условия

Активация на акаунт