Забавни неща за правене с половинката вкъщи

  • 7 486
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17 592

Нищо особено не правим. Идва един момент, в който не е вече нужно да се измислят някакви особени, специални или вълнуващи занимания за да има взаимност.

# 46
  • Мнения: 2 220
Нямаме време за нищо вече, чакаме малкото да си легне, за да спим и ние.

# 47
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Всеки си седи в стаята и прави каквото иска.Обикновено аз и детето гледаме тв,а ММ нещо доработва на компа в другата стая.Той никога не си е падал по настолните игри,за филми вкусовете ни рядко съвпадат,за романтика нито имаме време,нито желание...Дори когато детето е при баба и дядо вечер всеки си е в стаята и се занимава с неговите си неща...Ама след повече от 15 години е така,не се оплаквам...

# 48
  • Мнения: X
Всеки си седи в стаята и прави каквото иска.Обикновено аз и детето гледаме тв,а ММ нещо доработва на компа в другата стая.Той никога не си е падал по настолните игри,за филми вкусовете ни рядко съвпадат,за романтика нито имаме време,нито желание...Дори когато детето е при баба и дядо вечер всеки си е в стаята и се занимава с неговите си неща...Ама след повече от 15 години е така,не се оплаквам...
Боже, дано докато сме живи, никога да не стигнем до това "така"... Звучи ми ужасно.... тъжно!  Засега няма подобни изгледи, слава Богу.

# 49
  • Мнения: 3 943
Освен обичайните неща - да гледаме тв/ филм, да си говорим, да вечеряме - обичаме да планираме бъдещи екскурзии, да имаме гости или да излизаме с приятели навън, понякога тренираме заедно вкъщи - пускаме си някоя тренировка в Ютуб и подскачаме заедно Grinning

Отскоро имаме бебе, така че повечето неща отпаднаха - сега се занимаваме с детето, особено мъжът ми, който цял ден не я е виждал. И така - играем си, къпем я и хайде по леглата, че сме скапани.

# 50
  • Мнения: 3 488
Всеки си седи в стаята и прави каквото иска.Обикновено аз и детето гледаме тв,а ММ нещо доработва на компа в другата стая.Той никога не си е падал по настолните игри,за филми вкусовете ни рядко съвпадат,за романтика нито имаме време,нито желание...Дори когато детето е при баба и дядо вечер всеки си е в стаята и се занимава с неговите си неща...Ама след повече от 15 години е така,не се оплаквам...
Боже, дано докато сме живи, никога да не стигнем до това "така"... Звучи ми ужасно.... тъжно!  Засега няма подобни изгледи, слава Богу.

Нищо тъжно няма, аз също много често имам нужда от моето време, той от своето също. И си стоим по стаите, всеки се занимава с нещо си. Понякога пък заедно просто си мълчим. Това не е липса на взаимност, на привързаност, на обич. Хора и потребности различни Simple Smile.

# 51
  • Мнения: X
Не знам... Вярно е, хората са различни. Всеки да си стои сам в отделни стаи, вечер след вечер, за мен са тотално изчерпани и изпразнени от съдържание отношения. Поне аз, на такъв етап бих изпитала желание /нужда да съм далеч от другия, ни да го виждам  ни да го чувам, да не ми се пречка в полезрението...

# 52
  • Мнения: 71
Делите на две да не ви го задигне някоя, предполагам. Що не се пробвате по цели, може да е различно, то сигурно и затова половин човек има нужда от чуждия опит.

Как пък от две изречения ме преценихте? Съвсем разтоварваща тема, само някой без половинка би се изказал така злобно.

# 53
  • Мнения: 18 530
При нас мъжът ми е по-романтичния от двамата май. Обикновено сме заедно и си говорим какво се е случило през деня и т.н. Обичаме много да гледаме заедно филми. Но и ние понякога седим в различни стаи, защото имаме бизнес и се налага и вечер да правим някои неща по него. Аз на лаптопа в дневната, а мъжът ми в нашата стая на компа си. Така си улесняваме доста следващия ден откъм работа.

Иначе си изкарваме екстра заедно, но сме винаги с децата. Нямаме време само за нас. Дори след вечеря, когато големите отиват да се къпят и оправят за училище и да лягат, малкото си е почти винаги при нас. Мечтаем си да идем някъде само двамата, но много рядко ни се случва Simple Smile Каквото и да правим, никога няма начин да ни е скучно.

# 54
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Не е тъжно.Е,да речем че не всяка вечер е така,но повече от 90% от времето да.Наваксваме си в останалите 10%.Не сме спрели да се обичаме и желаем взаимно,никой не е погледнал към нещо чуждо,имаме си каузи,за които да се борим-детето ни да се чувства максимално добре,въпреки състоянието му,и да си имаме още едно дете.А вечер и двамата сме толкова уморени,че по-добре всеки сам в стаята си, отколкото някой да каже нещо на криво и да се скараме за някоя глупост.

# 55
  • София
  • Мнения: 17 592
Всеки си седи в стаята и прави каквото иска.Обикновено аз и детето гледаме тв,а ММ нещо доработва на компа в другата стая.Той никога не си е падал по настолните игри,за филми вкусовете ни рядко съвпадат,за романтика нито имаме време,нито желание...Дори когато детето е при баба и дядо вечер всеки си е в стаята и се занимава с неговите си неща...Ама след повече от 15 години е така,не се оплаквам...
Боже, дано докато сме живи, никога да не стигнем до това "така"... Звучи ми ужасно.... тъжно!  Засега няма подобни изгледи, слава Богу.


Нищо тъжно няма в живот без драми. Напротив, точно това е истинската взаимност. Тогава, когато няма нужда от думи, няма нужда от обяснения, няма нужда от любовни клетви - всичките тези неща са вече минати, дошъл е ред да се берат плодовете на положените усилия. Постигнато е разбиране и доверие. И най-вече, най-важно, спокойствие и увереност. И в другия, и в себе си.

# 56
  • Мнения: 3 943
Аз също понякога имам нужда да се отделя и да остана сама. Той уважава това и се случва да сме в отделни стаи и всеки да си прави неговите неща. Няма нищо лошо в това.

# 57
  • Мнения: X
Между "понякога имам нужда да съм сам /сама" и "в 90% от  времето сме всеки в отделна стая", има Балкан разлика. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 290
Ние обикновено вечеряме. Фен съм на това да ядем всички заедно.
После аз готвя нещо. Къпем децата и ги пращаме по леглата.
След което се гушкаме, правим планове за другия ден, гледаме телевия, играем на Плейстейшан или на Уии /обикновенно на децата даваме да играят с Уии-то, че има игри с танци и движение/, пушим наргиле, спретваме си някой скандал от лючов към спорта, пращаме децата да спят по няколко пъти.
Най-често гледаме ТВ и си говорим, докато съгвам пране. Това си е като навик преди лягане! Satisfied

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 11:56 от Punk_GirL

# 59
  • Мнения: 5 262
Нека да видоизмена въпроса. Какво правите двамата заедно с още 2 малки деца в картинката, които тичат дърпат и бутат всичко на масата и не е възможно да се задържат свещи и вино върху маса, пък и трябват да се гледат съответно. Какво може да се прави, за да е весело и забавно за всички и всички вкъщи да се забавляват Simple Smile То на саме е лесно. има доста неща за правене и развлечение. По-полезният въпрос ще е за 4 членно семейство например

значи не 100 % заедно, но в два екипа вчера мъжа ми се пъхна в мазето с малкия да сглабят един стелаж и един гардероб за мазае , а големия получи от мен огромна купа тесто за палачинки, тиганчето, олиото и черпака и една шпакличка ,а аз чета на Джо Несбьо Синът и не мога да се откъсна ...

А иначе момчетата най-лесно се организират с лего.
Има една игра Лабиринт, която се играе от всички , ама вино само за някои. Други може да получат малко сайдер ако мама е купила . Тормино също се играе.

Тук само девственици са се събрали. Никоя не прави секс вкъщи.

в къщи не. сакън. гледаме да идем на минерален басеин за да се понатискаме за чудо и приказ. Някой знае ли каква е тази мода да идеш на басеин с джакузита и пр. с минерална топла жода и да се натиснеш публично . блях

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 15:37 от bella_ciao

Общи условия

Активация на акаунт