Hercai/Вятърничав по ATV Тема 10

  • 105 431
  • 740
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 036
Акън Акънозу, Эбру Шахин, Айда Аксел, Гюльчин Сантърджъоглу, Серхат Тутумлуер, Маджит Сонкан, Сердар Озер, Ойя Унустасъ, Тансу Ташанлар и други актьори и работници от екипа на  сериала са изпратили в Элязъъ (Източна Турция) вещи и продукти от първа необходимост за хората, които са останали без дом след земетресението.

# 376
  • Мнения: 92
Утре дали ще пуснат фраг

# 377
  • Мнения: 785
Не вярвам Харун да се разкрие точно пред Ханифе  Със  сигурност и каза нещо за да я прилъже да му съдейства
Той я вкара и изкара може би за да научи Азизе , че тайната и с Ханифе е разкрита Сестри са , не са случайни познати  Но каква ще е мисията и ще разберем
Не мога да разбера , защо Харун е толкова жесток на моменти с Ярен Не е луд и не я харесва
Той и този с бележките са заедно Семейството , което представи едва ли е истинско

Катя от Урфа казаха , че идват сватовете

Прави впечатление и колко станаха различни двете семейства Насух претърпя обрати и т.н , но ги обедини и всички са заедно Събират се говорят , обсъждат ситуациите  начело с Елиф и Харун А в Асланбей цари хаус и разруха  
Хареса ми сцената с булчинската рокля , но ме подразни,  защо от цял хотел ги настаниха точно в най -тясната и прихлупена стая с непотребната вана Laughing
За морето има доста да почакаме Дано не оставят за тогава и готовността на Рейан Stuck Out Tongue , че Миран съвсем ще подлудее  Ако стигнат до селото , както и пижамите нагласиха Реян може и да получи просветление Виждаме , че Миран лесно не се отказва и във всяка ситуация  на двамата и показва , че я желае .

Paola r аз даже си мислех , че днес ще е фрага

# 378
  • Мнения: 92
KrasiAnna И аз мисля че не би се разкрил пред Ханифе. Мисля че има вражда и с двете семейства и с бележките

# 379
  • Мнения: 1 036
Здравейте!
Обаче как спокойно си пиеше кафето Миран бей. Grinning Въпреки, че малко му се беше повишила температурата.

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Изобщо не беше спокоен, дано не е било горещо кафето 😂😂😂но и Харун намери къде да си показва смешките. Голям ревнивец се оказа Миран бей. 🙈

# 381
  • Мнения: 37
Мисля , че Харун каза на Ханифе , че Азизе запали чифлика и за това тя реагира така. Интересното е какво иска от нея , за да я освободи.

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Добре де възможно ли е Харун да е син на Султан и за това да и помогна. Ако е разбрал що за схеми прави Азизе, или е съвсем различен враг, от думите на Султан става ясно че Азизе не е била мирна и си е създала и други врагове освен Насух.

# 383
  • Мнения: 3 232
Азизе има врагове, разбира се, освен Насух. Знаем поне за Султан.

Ханифе се зарадва на това, което ѝ каза Харун. Беше голяма изненада, но радостна. Ханифе дори се просълзи. Затова не мисля, че става дума за някакъв делови въпрос, а по-скоро известие. Например, че синът на Султан е жив или нещо от сорта. Харун ѝ каза да си овладее емоциите, след толкова години. Значи разкритие от миналото. Но когато Ханифе се върна в конака, сякаш гледаше Шадоулу с недоверие, може би дори неприязън.
Направи ми впечатление, че Харун я наричаше Ханифе, без обичайното объщение како, лельо. Доколкото знам, на име си казват само връстници, съученици, приятели. Не очаквам да я нарича госпожа, но поне абла... ? Все пак той е млад, а тя на години.

Въобще доста се засили опозицията срещу Азизе. Султан излезе от лудницата, Ханифе от затвора. Филипос проговори. Сковаващият страх започна да се пропуква. Бих искала да видя Миран като адекватен противник на Азизе, вместо да е вечно объркан и изнервен. Всичките му качества - млад, силен, умен, образован - ако се насочат правилно, вместо да се разпиляват в истерии... А и другите млади, Азат и Фърат, е време да разперят крила, да мислят самостоятелно, да бъдат по-дейни. Ей такова нещо ми се гледа.

# 384
  • Мнения: 5 449
И Ярен не се дава на Харун. Човек и от нея трябва да го е страх. Недей да е толкова самонадеен Харун.

# 385
  • Мнения: 3 232
И Ярен не се дава на Харун. Човек и от нея трябва да го е страх. Недей да е толкова самонадеен Харун.

След целувката май поддаде. Макар че не одобрявам арогантното поведение на Харун, но "дано е за добро", както казват в сериалите.

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Двамата са идеална двойка, да си се тормозят колкото искат Ярен си е заслужила всичко. Фърат да не би да започва да се влюбва в Гюнюл в последния епизод някак различно я гледаше и се държеше, или си въобразявам 🤷‍♀️

# 387
  • Мнения: 785
https://www.youtube.com/watch?v=WdTBisfv6wc

Така наречените отрязани части

Нищо съществено не виждам за Не излъчване Увеличена е почистващата дейност на Миран Laughing
Бану започва да преиграва вече май

Изрязаната целувка си беше огън
Да не говорим , че си беше и съвсем на място Рейян показа , че го желае този неин мъж
И от там нататък ги върнаха в изходна позиция Рейян да гледа страхливо и плахо все едно не е сигурна обича ли го Миран или не . Да не продължавам и още Ами ще гледат спадащ рейтинг с тези небивалици между големи, обичащи се , женени от 14 серия ,  млади хора  

ValentinaP , споделям мнението за Миран Все неадекватен го искарват Излиза така , че само се чуди как да приласкае Рейан , докато тя се чуди кога ще е готова Добре , че е Фърат да управлява бизнеса , че той Миран и това забрави

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 23:00 от KrasiAnna

# 388
  • Мнения: 92
Забравиха за фрага ееее Cry

# 389
  • Мнения: 1 036
KrasiAnna, аз не очаквам да видя по-огнена сцена от целувката на моста. Тази целувка я възприемам като някаква извънредна ситуация. Имах усещането, че не гледам филм а нещо случващо се в действителност. Не ме разбирайте грешно. Знам, че и двамата имат личен живот, но в онзи момент сякаш забравиха за него.
Изрязаната сцена е много нежна и романтична и в нея Миран прави голяма стъпка напред в интимните им отношения. Той съблече роклята на Рейян и повече от това няма да я съблече в сериала. Остана Миран да се съблече, но той явно разбра, че трябва бавно да напредва, стъпка по стъпка. Малко остана до заветната цел. Blush

ValentinaP, наистина Миран е изнервен и объркан и аз мисля че е така, защото той загуби непоколебимата вяра в правото му на възмездие и правилността на постъпките му. Когато я имаше тази вяра, тя беше неговата опора и той беше силен и целеустремен. След като осъзна какво е причинил на невинната Рейян, вярата му започна да се руши. Контактите му с Хазар също я разколебаха. Когато пътуваха за Урфа Миран каза, че е сигурен че Хазар няма да убие Фърат,  което беше в противоречие с убедеността му, че Хазар е убиец. Подхвърлените реплики на Султан, доказаната лъжа на Азизе за другата му баба, също нанесоха удари по неговата вяра. А той не иска да се отказва от нея, защото алтернатива на това, в което е вярвал, ще докаже колко несправедлив е бил в постъпките си и колко грехове е натрупал, докато се е стремял към възмездието. Историята с пръстена ще е следващия удар, но аз очаквам той да откаже да повярва на Филипос.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 00:25 от nedlen

Общи условия

Активация на акаунт