Hercai/Вятърничав по ATV Тема 10

  • 105 435
  • 740
  •   1
Отговори
# 405
# 406
  • Мнения: 92
  Това го намерих в феиса

# 407
  • Мнения: 3 447
Аууууу, нещо преминаха на 5-та скорост нашите сценаристи. Satisfied
https://vk.com/dizimaniamiras?z=photo-74204908_457315442%2Falbum … 74204908_00%2Frev
С въпрос - какво е криела Султан от всички.
Интересно и защо синът на майстор Габриел казва на Насух, ти си много лош човек.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 20:43 от Katya_I

# 408
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Хм, и писмата вече влязоха в действие. Едното май отиде при Ханифе, а другото при Хазар. Въпросът е кой кое намери... Мисля, че е рано Миран да узнае кой е истинският му баща, но знае ли човек, с този падащ рейтинг.
Голяма патица е Зехра. Така скри писмото, че Ханифето май го откри.

# 409
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Боже, писмото май най после попадна при Миран....Но май Ханифе взе и второто от куклата?

# 410
  • Мнения: 5 449
Сякаш има камери. Как и двете писма Ханифе намери на съответните им места?

# 411
  • Мнения: 3 232
Ф. Ти си лош човек, Нсух Шадоулу.
Н. Не прекрачвай границата, момче.

Истината винаги излиза наяве.

Х. Трябва да се видя с теб.
Аз поръчах пръстена, Фърат. Аз!
Ф. Не ти вярвам.
Х. Тогава иди питай майка си.

Харун: В конака Шадоулу има писмо. Искам да ми го намериш.
Ще го дадеш не на мен, а на друг.

Бабата: Миран, кой е този човек?
М. Убиецът на моите родители.
Х. Не съм убиец!
Това писмо ми е написала майка ти.



Леле Миран го разтропосаха.

# 412
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Сякаш има камери. Как и двете писма Ханифе намери на съответните им места?
+1

# 413
# 414
# 415
  • Мнения: 1 036
Възможно ли е Зехра, след като се е върнала от срещата с Азизе,  да е извадила писмото от куклата и да го е взела със себе си. Ханифе провери в куклата, но не показаха да е намерила писмо. И Харун говори за едно писмо. Явно не знае за второто.

# 416
  • Мнения: 3 232
Гледам много пъти фрага. Ханифе бърника в чекмеджето, в куклата и зад картината. Обаче намира едно писмо.
Много бих искала да е писмото, което скри Зехра, но няма начин. Истината все още няма да излезе наяве. Но въпреки всичко се очаква динамична серия.
Дано шамарът на Хазар да намести малко ума на Миран, да се вземе в ръце и да стане по-разумен. Макар че едва ли. Азизе му е пила мозъка 27 години, а всички последни събития и разкрития направо го подлудиха. Той не знае на кой свят се намира, вие любов чакате.
Аз мислех, че Миран няма да повярва за пръстена, пък то какво излезе сега? Фърат не вярва.

Бану ли беше казала, че в серия 30 ще разберем кой е Харун. Дано, дано.

На мен ми е много неясна цялата сага. Дано на сц. да е ясна. Не проумявам защо толкова са искали Дилшах и са я омъжили насила, защо е била насилвана и бита.
Султан също е била жестоко малтретирана. За бащата на Елиф не помня нищо. Всичките ѝ синове на Азизе ли са били садисти?

# 417
  • Мнения: 5 449
Възпитанието на майката /Азизе/ е било такова. Промивала е мозъците и на децата си. От преживяното с нея се е озлобила към всичко.

# 418
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Според мен Азизе е планирала отмъщението си още след пожара в чифлика, каквато и да е причината за злобата и омразата й. Взели са Дилшах насила, точно защото са знаели за любовта им с Хазар. Малтретирали са я защото са насилници, затова... Какви мъже може да възпита Азизе. Само за бащата на Елиф не са споменали подобно нещо.

# 419
  • Мнения: 22 041
Азизе е взела Дилшах за снаха, защото е била бременна от Хазар Шадоулу. Планът за отмъщение е замислен оттогава. По тази логика, като нищо Азизето сама е пречукала сина си. Тя си каза жената, че заради отмъщението си няма да пожали никого. И не е пожалила вероятно.

Общи условия

Активация на акаунт