Пубертетът при момчетата - тема 7

  • 34 717
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 579
Ние сме с електронен дневник и няма очакване за оценките - знаят се, но това не пречи да искам повече. Никак не се старае за съжаление.

# 76
  • Мнения: 6 447
При нас е друга системата. Ел. дневник няма. Често срочните се различават от текущите заради голямата тежест на устната оценка и субективното мнение на учителя.  До приключване на срока/годината сме в неведение.

# 77
  • Мнения: 3 488
И тяхното училище е с електронен дневник.
Оценките са много добри и отлични, но не знам това как става, като не се отваря учебник! И много забележки.
Тих и тежък ужас ме тресе, бил внимавал в час и разчитал на общата си култура. Така научавал всичко. Страшен мързел, патологичен.
Догодина не знам как ще е, хем има високи цели, уж.

# 78
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте,
Моят тийн е на 11 години.
Днес на репетиция н коледарите му прилошало. Докато стоял прав и пеел. Казва, че се е почувствал все едно има Т, но му е горещо. Клекнал, пратили го да се напличка със студена вода и да по седне и след малко му минало.
Случвало ли се е на вашите момчета?
На мен ми прилича на рязко падане на кръвното.
Дано да не се повтаря 🙏!

# 79
  • Мнения: 3 488
Според мен е било много задушно, горещо и ако детето обича по-хладно не е издържало.
Синът ми е на 12 и тази седмица си дойде с главоболие и гърлобол - в салона за физическо ми каза детето е толкова ужасяващо горещо, а те рипат и играят. Няма вентили за намаляване на радиаторите и следствие на това сухо гърло (оттам силен гърлобол) и главоболие. Но той не понася топло, все му е горещо и задушно...
Пи вода, дадох Нурофен, изсмука 2 лукчета и каза - Като нов съм Simple Smile.

# 80
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Бяха от вън, на открит полигон. Няма да е от липса на кислород.
Но доста време са стояли прави без са се движат. А и облечен с ямурлук, който си тежи.
Беше обядвал преди да тръгне, така че не е от глад. По - скоро водата може да му е била малко.
Дано да няма нищо притеснително 🙏!

# 81
  • Мнения: 2 418
Може и от ниско кръвно да е.През лятото на моят при рязко изправяне,ставане му причерняваше пред очите,понякога му става лошо.Давам му айрян със сол,кола,шоколад.

# 82
  • Мнения: 9 152
Може и от ниско кръвно да е.През лятото на моят при рязко изправяне,ставане му причерняваше пред очите,понякога му става лошо.Давам му айрян със сол,кола,шоколад.
Същото и при сина ми. Целогодишно, като лятото, когато е по- горещо, е по- засилено.

# 83
  • Мнения: 11
Здравейте, аз от скоро след темата и ми е интересно вашите пубери дали са запознати с темата за секса и предпазването с презерватив. На скоро намерих презервативи в раницата на сина ми и споделих с мъжът ми, според него само ги е пробвал☺️, но е замислих дали може да ги е ползвал по предназначение понеже в деня след като ги намерих той ми миришеше на женски парфюм... Той е почти на 16.

# 84
  • Мнения: 13 805
Някои да, други не. Но най-важното е дали вашето конкретно дете е запознато защото види нещо се случва около него Wink

# 85
  • Мнения: 4 579
Това че има в себе си презервативи може само да ви радва! И моят син (14 г) си носи (по мое настояване), защото това се отнася до здравето му и на евентуалната му партньорка. Искам да е свикнал да има в себе си и с мисълта да използва презерватив.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Е, как на 14 и секс...? Astonished хич ме го виждам така...

П.п Да Ви е честита Новата година! Здрава и успешна да е!

# 87
  • Мнения: 13 805
Има по-развити деца. Не като моето - дингил с акъл на десетгодишен.

# 88
  • Мнения: 11
Според вас кога е *нормално* да тийновете да ходят по купони. Разбира се става дума зя по-големите.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Мисля на 16 е ок...

Общи условия

Активация на акаунт