Пубертетът при момчетата - тема 7

  • 34 723
  • 753
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 127
И нашият го взехме от jysk. Уж геймърски се води, но наистина е удобен. Към 120-130 на някакво намаление.

# 436
  • Мнения: 313
Взехме въртящ се, подобен на геймърски, от Айко. Беше около 150 лв, намален. Доволен е от стола, удобен му е.

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Мерси!

Честита Баба Марта! Simple Smile

# 438
  • Мнения: 201
Ние миналата година купихме на прИмоция стол от ЕМАГ за около 100 лв., доколкото си спомням марката му беше KRING или нещо подобно. Излезе здрав и доста удобен. Сега сме на тема ПУФ, от три дни гледа по разни сайтове, сравнява и само за това говори. Решил е да си го купи с негови пари. Тези пущини обаче, хич не били евтини. Намерихме, като че ли прилично качество за 100-110 лв. На мен и това ми се вижда много, ама като си е навил на пръста. Казвам му, събирай си парите, идва лято, да си купиш ново колело, старото вече е бая амортизирано, ама не, та не.

# 439
# 440
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Честита баба Марта!

Аз когато не искам нещо да купувам му казвам да си събира и да си го купи сам. Започва, но много често след месец е размислил и нещо друго му е завъртяло главата. Та той харесва все неща струващи хиляди, то и да искам няма как да стане.

# 441
  • Мнения: 201
mystic woman, има го:
https://m.emag.bg/stol-kring-soho-mesh-cheren-642622800367/pd/DS28QMBBM/  
Нашият е сив, питах мъжа ми помни ли за колко точно го взехме, каза около 75. Спомням си, че различните цветове бяха и с различна цена.

Глухарче, има събрани пари и затова напира толкова Simple Smile

# 442
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
mystic woman, има го:
https://m.emag.bg/stol-kring-soho-mesh-cheren-642622800367/pd/DS28QMBBM/  
Нашият е сив, питах мъжа ми помни ли за колко точно го взехме, каза около 75. Спомням си, че различните цветове бяха и с различна цена.

Глухарче, има събрани пари и затова напира толкова Simple Smile
мерси!
А дали това, че не обхваща целия гръб е ок? Понеже има едни доста високи и стигат чак го главата облегалките? Как мислиш?
Твоят син колко е висок?

# 443
  • Мнения: 201
mystic woman, синът ми е висок 152 см., когато седне на стола облегалката е съвсем малко под врата му. Аз съм 176 см., седнах максимално назад, облегалката ми стига горе-долу до подмишницата. Иначе столът е достатъчно широк (аз съм си едричка), даже усетих някаква ергономичност, отпускайки се назад, беше ми удобно като поседях. Дано да съм била полезна.
Тази вечер поръчахме барбарона, ще видим как е като пристигне Simple Smile

# 444
  • Мнения: 11
Вашите синове имат ли си гаджета или сподели ли са ви за някое момиче?

# 445
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Големият (без малко 17) доскоро казваше, че не иска гаджета. Но след като започна пак тернировките  сподели, че там има много красиво момиче но много малка била. Даже нямала сиси още и се чувствал като педофил. Казах, че ако наистина я харесва ще изчака да порасне защото наистина е малка (11-12 годишна би трябвало да е) и такава връзка не бих одобрила. Знаел бил.

Малкото (11 г.)  беше гадже с всички момичета в класа но последната му разби сърцето (трудно го преживя) и от тогава не е споделял за друга любов

# 446
  • Мнения: 9 152
Откакто влезе в пубертета, темата за момичетата е табу.
Нямам право да го заговоря дори. Той не споделя дори и един звук, камо ли дума по темата..

# 447
  • Мнения: 4 580
Имаше една девойка (много безмозъчно момиче), което го заряза на третия ден, след като отидохме на почивка. Оттогава няма друга девойка, обаче знам, че се харесват взаимно със съседско момиче. Нищо не правят по въпроса, просто си се харесват... Каза че не му се занимавало Neutral Face

# 448
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Ние сме далече мисля... Simple Smile

# 449
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Няма още. И хем си мисля не е ли време, нещо да не би да не е наред. Хем пък като знам, че ще му разбият сърцето Sad

Общи условия

Активация на акаунт