ОСМИ КЛАС Сплотеното ни общество ще посреща Рождество

  • 28 448
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 922
Дидева, Спунк, да сте живи и здрави и много,  много щастливи!

# 91
  • София
  • Мнения: 6 166
Мили мои, благодаря ви за вниманието към мен. Беше ми много приятно да прочета/чуя вашите пожелания.
Нека ви се връщат умножени! HugKissing HeartHug

# 92
  • Мнения: 1 949
Много щастие, Спунк и Дидева!! Да сте живи и здрави!
Нашите вече са много ваканционни. Направиха си класните и тестовете и сега се разхождат до училището.
Нареди една четворка на класното по БЕЛ - есето не е нейното нещо.
Но пък Коледното й настроение е на шест и е украсила самоинициативно две елхи плюс гирлянди по секциите. Даже вече ме чака един тумбест сферичен подарък под елхата.

# 93
  • София
  • Мнения: 6 257
Хм,тумбест и сферичен. Вкара ме в размисли...глобус, футболна топка ... мисля не си си пожелавала ... да не би да е бутилка аманяк? Wink

# 94
  • София
  • Мнения: 3 689
аз залагам на крситална топка Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 6 257
Хах Слънчи, верно може да е преспапие, но ако става въпрос за топка за гадаене, мисля че Галя ще се справи и посредством брендито Simple Smile

# 96
  • Мнения: 1 859
HeartpulseНа патеричка! Спунк и Дидева, бъдете ни здрави, щастливи, обичани и обичащи! Two Hearts
Не се изказах джобните. Даваме и 130 лв месечно, в тези пари влизат и излизанията и. За подаръци за РД на деца, давам отделно, училищни мероприятия като театър, концерт също ги плащаме ние.
И да я похваля, отива на втори кръг на олмипиадата по БЕЛ. Беше щастлива много. Flowers Hibiscus

# 97
  • София
  • Мнения: 6 166
Браво на Мила!
На нашия клас са забравили да съобщят за олимпиадата и никой не е ходил. Много го беше яд детето, а мен - два пъти повече. За първи път сама да има желание и да не отиде поради такава глупава причина.

А моята щерка е кръстена на първата ми кукла. Grinning  Всички момиченца си имаха бебе Мими, само аз - наопъки. След години, когато избрах име на детето, майка ми ме подсети, че винаги съм имала кукли с него.

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 13:44 от Спунк

# 98
  • Мнения: 1 859
Браво на Мила!
На нашия клас са забравили да съобщят за олимпиадата и никой не е ходил. Много го беше яд детето, а мен - два пъти повече. За първи път сама да има желание и да не отиде поради такава глупава причина.

Чак на мен ми докривя, че не са казали на децата. Кой им преподава по БЕЛ, мъжа или жената? Иначе госпожата по математика при нас не беше разбрала , че иска да ходи на олимпиада, но тя там така или иначе се колебаеше и не я беше яд.

# 99
  • София
  • Мнения: 6 166
Жената им преподава.
Здраве да е! Ще си пази силите за олимпиадта по ФЕ. Joy

# 100
  • Мнения: 1 859
Жената им преподава.
Здраве да е! Ще си пази силите за олимпиадта по ФЕ. Joy
Ще и стискаме палци за олимпиадата по ФЕ, на девойката е мъжа.

# 101
  • Мнения: 2 465
И при нас се забавили с информация за олимпиадата по БЕЛ. Официално се извиниха, но нито едно дете от класа не е участвало. Много ми беше криво.

# 102
  • Мнения: 1 949
Хм,тумбест и сферичен. Вкара ме в размисли...глобус, футболна топка ... мисля не си си пожелавала ... да не би да е бутилка аманяк? Wink
Не иска да подскаже. Аз си мисля за кръгла ваза или чаша, пухче за ключодържател.  По-малко е от футболна топка.

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 16:17 от galia_mi

# 103
  • Мнения: 1 859
Е, не мога да разбера това забавяне и забравяне за олимпиадите, защото първи кръг се организира от самите училища, даже те си правят темите сами. Как може да не знаят учителите по съответния предмет какво се случва в собственото им училище!

# 104
  • София
  • Мнения: 6 166
Хм,тумбест и сферичен. Вкара ме в размисли...глобус, футболна топка ... мисля не си си пожелавала ... да не би да е бутилка аманяк? Wink
Не иска да подкаже. Аз си мисля за кръгла ваза или чаша, пухче за ключодържател.  По-малко е от футболна топка.
Абе к'во изпуснах? За какво обличко нещо става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт