Сексуалното привличане към най-неподходящия човек

  • 13 869
  • 165
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 753
И какво сега... свърши ли сапунката... Confused  Айдееее, чакаме продължениеееее....  Popcorn

# 136
  • София
  • Мнения: 630
Не прочетох всичко от последните страници, но ми се иска да споделя, мението, което успях да си оформя. Мисля, че си жертва на новопоявила се страст Laughing. Само, че би трябвало да знаеш, че тя няма начин да трае дълго, все един ден свършва Mr. Green. Усещанията ти към този младеж утре могат да са съвсем различни и да се чудиш какво изобщо си фантазирала. Той ще си е същият, а ти ще мислиш различно Twisted Evil
Никой не може да ти каже какво да направиш, но много хора са споделили своите гледни точки. Дано са ти били полезни и някак да са имали въздействие върху теб. Искам да кажа, че за мен е добре да знам как хората виждат нещата отстрани в подобни ситеации, защото когато си вътре в "историята" понякога е трудно да мислиш обективно.
Извинявай за отклонението, но в последния сезон на Big Brother, на повечето зрители беше ясно накъде върви историята с любовния триъгълник само не и на въвлечените в него Joy
 

# 137
  • Мнения: 3 394
Тези, които на 6 страници те уговарят да си мастурбираш и да го забравиш, са нещастни жени, които живеят непълноценен живот.

оле! Я по-добре да си запазя моя мъж, че да ми купи още една кола и къща и да ми направи още няколко такива прекрасни деца, отколкото да се изчукам с бройкаджията! Simple Smile

# 138
Тези, които на 6 страници те уговарят да си мастурбираш и да го забравиш, са нещастни жени, които живеят непълноценен живот.

оле! Я по-добре да си запазя моя мъж, че да ми купи още една кола и къща и да ми направи още няколко такива прекрасни деца, отколкото да се изчукам с бройкаджията! Simple Smile

Няма да го запазиш само ако не си достатъчно умна да задържиш емоциите си в тайна.

Знаеш ли, заинтересова ме твоя начин на мислене...ТИ него да запазиш заради това, което той щял да ти купи (деца може да направи всеки). Joy Joy
ПечелИ повече от него и да видим ти ли ще си притеснената да го загубиш или той теб! Joy В крайна сметка, освен втората по-добра заплата, безплатната прислуга, безплатната курва, той губи и СОБСТВЕНИТЕ си деца.

На негово място ако имах малко акъл в мозъка, нямаше за нищо на света да искам да знам къде и с кой спи жена ми. Joy

# 139
  • Мнения: 306
Ееее,покрила се!Може на купона да са решили да избягат,да заминат някъде,само двамата...Та мацката,при първа възможност ще ни светне,когато се устроят!Търпение се иска.Героинята е раздвоена между сърцето и разума.Кого ли ще послуша? CryТя минава през толкова трудности,а изкусителят е готов на всичко,за да я има. CryНо как ще предаде приятеля си?Ще надделее ли любовта над приятелството?А имало ли е такова? CryА няма ли ли да излезе наяве ,истината за дългогодишната връзка ,на жената на изкусителя, с бъдещият рогоносец? Outta JointА дали това не е повод сладостраника  ди  си"върне жеста" на своя приятел? newsm78Всичко това в следващият епизод!newsm45 book book book book book book book

# 140
Цитат
ако имах малко акъл в мозъка

Пардон! Мозък в главата. rotfImbo rotfImao

# 141
  • Мнения: 306
Мен ме интересува следното:
1.  Тя колко оргазма е получила.
2.  Той колко оргазма е получил.
3.  Тя какво друго е получила.
4.  Съпругът и какво е получил.
5.  Съпругата на Той какво е получила.
6.  Кой друг е получил оргазъм.
7.  Колко я е държал оргазмът нея.
8.  Той какво е казал след като се е облекчил.
9.  Тя каква тема ще пусне сега.
10.  Коя ще е най-култовата реплика в нейната първа публикация по тази тема.
11.  Що се шашкаш, бе Миме.

Ма се наебахте здраво, а?  Ееееех, как ми се ще и на мен...  Има ли някой, дето не обича да се ебе?
1.Според мен,нито един!Този тип свалка,почти 100%,завършва с неудовлетворение и множество въпроси от сорта :Къде сбъркахме?
2.Бързи и яростни!
3.Безсънна нощ и безброй теми за размисъл.Равносметка.
4.Титлата"Благороден елен"
5.Оргазми!След провала,тигърът в него се е събудил и е доказал способностите си.
6.Съпругата на сладострастника.
7.Не имало такъв!
8.Абе,душа,ти знаеш ли,че имаш страшни очи???Последвано от  дълъг разговор за жена му,за начина,по който тя прави това и това...Обяснения,оправдания...
9.Не се получи.Да опитаме ли отново?Все още го желая...толкова силно!Ръцете му,очите...
10.А довечера пак са у нас на гости!

Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 02:37 от KUKURUZKA

# 142
  • Мнения: 1 081
Хора, свършихте ме от смях rotfImbo rotfImao Тя, наш'та, не знам дали се на...а, но определено имаше заслуга за развихрянето на страстите във форума  fight gydi

Имам отговор на въпрос под номер 8: Той какво е казал след като се е облекчил  newsm78
Ами  и...скал си го е, закопчал си дънките и с мазен гласец, типично по селски е изтърсил : "Страшна си!". После се е върнал на масата и гръмогласно си е взел наздраве със съпруга на Тя.

За заглавието на новата тема напълно подкрепям KUKURUZKA, обаче култовата реплика ще бъде нещо от сорта: А какво ще кажете за това, че ще дойде и брат му, а пък и той не е мой тип, ама и той така ме привлича, тюх да му се не види, сега какво ще правя.... Подписано Объркана и виновна - част 2, слдеващия път ще късам и билетчета...

# 143
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
8.Абе,душа,ти знаеш ли,че имаш страшни очи???........

Аааааа, това е преди облекчението, после стават съвсем нормални очите  Wink

# 144
  • Мнения: 6 472
Всъщност по т.8 нещата може просто да се ограничат с "Аз ще излезна пръв, за да не разберат останалите, че сме заедно в кенефа, пък ти си се оправи на спокойствие" Със сигурност няма да се споменават разни лигавинки за хубави очи и т.н. Simple Smile

# 145
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
В този случай по т.6 - този, който е разбрал какво става в кенефа Wink

# 146
  • Мнения: 677
бре тая партенка още била жива..ама развитие ли има?че ме мързи да чета..кво е станало,младите са съгрешили ли най-накрая?

# 147
  • Мнения: 1 114
Цитат
ако имах малко акъл в мозъка

Пардон! Мозък в главата. rotfImbo rotfImao
Ще умра от смях. Буквално. 
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 148
  • Мнения: 3 268
Голяма веселба пада гледам CrazyИнтересно тя като ни чете какво ли си мисли за нас.Ако си е измислила цялата история,сигурно и при нея голям смях пада hahaha

# 149
  • Мнения: 1 081
Ами не беше честно, ние тук да мъдруваме, а тя да седи отстрани и да ни се смее Joy След последните страници тя никога няма да се включи да разкаже, много ще ни е обидена, да знаете... Rolling Eyes Joy Пък и не знаем дали сега тя не си пише от истинския или от друг профил.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт