Пети клас 2019/2020

  • 23 835
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
При нас много добре се получават нещата за сега. Учителите доста се стараят. Дори занималнята върви с пълна сила следобяда през zoom.

# 736
  • София
  • Мнения: 4 557
Хмм, да, и zoom го видях днес. Само един учител го ползва. Другите сa с google meet.
Точно защото могат да се чуят всички деца, им е забавно. Дано имат желание и по-натам.

Учителят по фвс ме кефи. Пратил им е клипче с упражнения.
Утре ги хващам всичките дЯца да  подскачат. Че и аз с тях, само да има място. Видях само заглавието, не го пуснах клипчето.

# 737
  • Мнения: 1 738
При нас дистанционното днес ми отне от 8.00 сутринта до 22.00. Да, на мен. 11 преподаватели напраскали във всевъзможни канали за комуникация с безумни срокове уроци, домашни, тестове, проекти. Вайбър, скайп, месинджър и школо. Цял ден нещо писука и някой иска нещо. А и през пощите имаше. Шанс детето да се оправи само няма. Двамата заедно едва се справихме и то не с всичко. То половината ден минава в проследяване кой къде какво е качил и къде трябва да върнеш нещото. Абсолютно безумие. Накрая към 18.00 звънях на класната. Това е положението каза, нали е за кратко. Омммммммм

# 738
  • Мнения: 8 223
Pipiloto при такава организация изобщо не бих се впрягала. Каквото и колкото се успее толкова. Направо бих заявила, че нямам компютър, нямам принтер, телефонът е стар модел и всичко зададено няма как да се свърши. И точка. Бих карала детето да си чете уроците в учебниците. Да пише по учебните тетрадки и толкова.

# 739
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Покрай тази лудница с дистанционното обучение намам много време да оформя темата, но се надявам за другата да имам и да вмъкна и някой друг материал.

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт