Модни тенденции в прическите. Тема 14

  • 40 034
  • 749
  •   1
Отговори
  • Някъде там
  • Мнения: 4 757
ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА НИ 14 ТЕМА ЗА МОДНИТЕ ТЕНДЕНЦИИ В ПРИЧЕСКИТЕ И ВСИЧКО ЗА КОСАТА

           

Споделете кои са вашите топ продукти за вашата коса  ?
           


Коя ви е любимата прическа?
             

Полезни съвети от темата :

           
За начупване на косата
             

Цитат
За лененото семе- на 1/3 чаена чаша ленено семе сложих 2 чани чаши вода и варих на слаб огън докато стане такова едно като сопол 😁 На белтък го докарва. Прецедих през чорапогащник, за да остане само гела. Държи се в хладилник, трае около 2 седмици, после замирисва на гадно.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 926
Благодаря Искрица. Прекрасна тема.

Любими продукти в момента нямам. Занемарила съм козметиката, но общо взето съм доволна от Мицеларния шампоан Нивеа, Абсолют рипеър на Лореал, ДПШ Балеа.... Хареса ми и този за блясък на Олиосета, както и маската. Маската на Жая (ако така се чете) кафявата също ми диода.
За косопад много ми помогна Алпецин тоник и шампоан.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 970
Искрица,благодаря за темичката Flowers Hibiscus(извинявай,но не виждам препратки към старите теми)
Любим продукт май е гел от ленено семе.Иначе от купешките не съм открила продукт който да купя повторно.

# 3
  • Мнения: 17 904
И аз нямам любим, а така ми се ще да намеря своите

# 4
  • Мнения: 18 495
Благодаря за темата Искрице!
Препратки към старите и аз не правя(знам,че е хубаво да има), но нямам нерви за това,признавам!
По въпросите-любим продукт нямам в момента. Нищо, което ползвам не ми допада чак толкова и не ме е впечатлило с резултати.
Прически,които харесвам.
Тази напоследък. Искам подобна,с леки етажи отпред,нещо като лоб,обаче е доста късичко и не знам дали ще се навия. Иначе много ми допада.


Обичам издухана по този начин коса.


А най-много ми допада небрежни вълни като тук. И на това залагам като ходя на работа.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 5 881
И аз благодаря за темата!
Нямам любими продукти в момента, косата ми се почива от преса и стилизация по време на home office периода.
Безсулфатен шампоан, хидратираща маска, лек финиш - това е всичко, което си причинявам напоследък.

# 6
  • Някъде там
  • Мнения: 4 757
Моите любими продукти са  стимулиращия тоник за коса на ФК,
Шампоан на РФ за боядисана коса,и отново на РФ за боядисана и сива коса,На РФ анти фриз шампоан,
От терапиите много ми харесват бустерите и  концентратите на Керастаз.
Любима маска нямам,често ги сменям  редувам.
Единствената която съм повтаряла е на Олиосета за блясък.
Прическата която много харесвам ,небрежна и естествена с добавен аксесоар например лента за коса
Влюбих се в тази дължина ,цвят и форма ,прическа на косата.
Мечтая си за такава

# 7
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 367
Ето ме и мен.

Като любими продукти под чертата се оказаха Архитект серията на Керастаз + Цимент Термик, както и Еластизайзер. Против косопад и за растеж - двата шампоана на Христина, за които писах в предната тема.

Моята коса също си почива, изразходвам шампоани, които не харесвам особено и слагам съвсем мъничко маска - без финиш. Просто да си почине от химии. Оставям я да изсъхне сама. Пълна почивка.

Не е изключено да разваля всичко с някой експеримент.

От прическите харесвам Лонг боб. Всъщност харесвам всякакви, стига да отиват на жената, която ги носи.

# 8
  • Мнения: 1 227
Мерси за новата тема! Flowers Hibiscus

Любимите ми продукти в момента са от ходратиращата серия на Oway, завинаги серията Хроноложист, moisture extreme ш+б на Филип Кингсли и еластисайзъра.

Мечтана дължина и гъстота + любима прическа:




А за цвят бих казала това:

# 9
  • Мнения: 140
Здравейте и тук.
Любими продукти много, категорично професионални, про файбер на лореал са ми май най. Прическа, важна ми е дължината, искам да е дълга.

# 10
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 314
Един от любимите ми шампоани е натуралният шампоан против косопад на д-р Конопка - https://www.zoya.bg/%D0%9D%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BB%D … %D0%BC%D0%BB.8059.
Много харесвам тониращите продукти на Лакме и откакто ползвам тониращите им шампоани успявам да отложа боядисването до 5 седмици. Боядисвам се в цвят близък до естествения ми и затова няма рязка граница с израсналия корен.

Любима маска преди измиване - с кокосово масло и пчелен мед.

След измиване нямам претенции за балсама и маската - ползвам най-разнообразни.
Любим продукт за оформяне ми е Curl cream-а на Линеа Био и Oil non Oil на Saphir - https://malena-shop.bg/saphir-g3-gloss-oil-non-oil.html.

Много харесвам и това олио на Гарние:



Ето тази коса и прическа харесвам много и цветът е страхотен. Моят е подобен:

# 11
  • София
  • Мнения: 2 926
Лейди, сега съм с тази Конопка - шампоан, балсам и серум, но толкова ми изсушава косата, че направо я нпоявам с един крем на Гарниер без отмиване, за да мога да я изтърпя до следващото миене.

# 12
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 314
Лейди, сега съм с тази Конопка - шампоан, балсам и серум, но толкова ми изсушава косата, че направо я нпоявам с един крем на Гарниер без отмиване, за да мога да я изтърпя до следващото миене.

Само шампоана съм ползвала и косата ми става супер мека, даже мога и да не сложа балсам или маска.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Здравейте от мен Simple Smile, попаднах на тази интересна тема и реших да се включа. Любими продукти нямам и като цяло много не си падам по използването на много продукти, основно което ползвам са къна и другите свързани с нея продукти. Много ми се иска и да успея да намеря приеческа, която да може да се поддържа лесно, без никаква намеса от моя страна след като я измия 😊

# 14
  • Мнения: 5 832
Искрица, Flowers Cherry Blossom
Любими продукти може да се каже, че нямам, напоследък ми е любимо едно олио за коса на онази немска марка в ДМ, на която не мога дори да ѝ произнеса името, май се превежда като дългокосо момиче.
Прическа също нямам любима, важното е да ми подхожда.
Идвам с въпрос. Това ми е косата в момента и съм за боя.

Според вас има ли шансове за нещо такова, макар и малко по-тъмно?

Общи условия

Активация на акаунт