Модни тенденции в прическите. Тема 14

  • 40 087
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде там
  • Мнения: 4 784
Момичета много искам дълга коса  и да си нося така
Чудя се да си поръчам ли боя с цвят 5.1 отново за корени или да пробвам 6.1 и постепенно да нанасям по светла боя в корените .Има ли смисъл ?
Чудя се и за скраба за коса на Керастаз дали има смисъл да поръчвам след като имам наличен такъв на ФК .

# 46
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Моето лаишко мнение за скрабовете за скалп е, че са най-лесните за импровизация скъпи продукти. Аз предпочитам да дам парите за друг продукт за скалп - серум, етц., лично мнение, с което не задължавам никого!

https://www.naturallycurly.com/curlreading/home/dont-scratch-scr … alp-scrub-recipes

Последна редакция: пт, 10 апр 2020, 20:12 от Agent Provocateur

# 47
  • Мнения: 2 249
Да си призная скрабът на ГГ не ми харесва особено, но с ММ го ползваме (той повече😄) и се надявам скоро да свърши. Мирише ми на баба и частичките са толкова малки и заплитащи се. Много е досадно.
Имаше един на ДМ, който повече ми харесва, но не знам дали го има.
И аз се бях засилила за Керастаз, но видях, че и Сефора имат и то на много прилична цена и смятам първо него да пробвам.
Ползвала съм на ФК преди няколко години и не ми се видя нещо уау. Но всеки с усета си Simple Smile

За боята може би зависи колко време си наслагвала 5.1?

# 48
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
За почистване на скалпа може да се използва и обикновена хлябна сода в малко шампоан. Не е лошо да се прави преди боядисване, че може да свали малко цвят.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 243
Здравейте Simple Smile Моля за помощ.
Косата ми е гъста, с дебел косъм и общо взето права, ако изключим няколкото чупки на неправилни места. В момента е малко под раменете. Искам да я подстрижа, вероятно някакъв къс боб с бретон. Може ли да ме подсетите за нещо модерно и лесно за поддръжка (фризьорката ми е добра), като се ужасявам от ефекта "каска", а все не мога да си представя това, което разглеждам, как ще стои на моето косище Flushed?
В средата на 40-те съм.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Здравейте Simple Smile, тъй като съм свикнала да се реша с гребен може ли да ми помогнете да си намеря хубав такъв. Ползвах досега Doppel Anker, но за съжаление не успях да намеря нищо за тая марка в Интернет, знаете дали го произвеждат още?

# 51
  • Някъде там
  • Мнения: 4 784
Лола,Агент, благодаря ви.
Ще се въздържа от излишна покупка.
65 лева вместо за скраб ще ги вложа другаде (терапиа или серум за скалп)
5.1 с години си използвам 5 ца.Консерва съм и не бягам за дълго от естесвения ми цвят.

# 52
  • Мнения: 2 249
За нищо Simple Smile
Все пак ако държиш на купешки скраб, виж този на Сефора. Спомням си, че не си в София, но има една дама в ОЛХ, която рподава техни продукти, предполагам работи там. 19лв е Simple Smile

# 53
  • Мнения: 18 503
Искрицаа какво ти пречи и сега да я носиш така. ? Косата ти не е къса. Моята беше точно тази дължина и почти всеки ден така си я носех. И сега стои добре но дължина до гърдите. Е,не е същото. На мен вече ми липсва дългата коса,но пък беше като метла. Трябваше да я отрежа.
Padme,когато се решех с гребен имах най-обикновен дървен,купен от един панаир. И бях много доволна. Но котката ми го счупи. Не разбирам от гребени иначе.
Сега съм с Тенгъл Тийзър и нещо май не ми допада толкова,или поне не е за моята коса. Прехвалена се оказа. За детето обаче е супер,но тя е скъдрава,заплетена и мека коса. На мойто косище нещо....май не става.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 929
И аз не мога да ползвам никаква четка. Скубе ме ужасно, оплитам се. Гребен си ползвам най обикновен.

Искрица има и на Сайъс един приятен скраб. Колежка го похвали много, трябва да го пробвам.

# 55
  • Мнения: 18 503
Днес съм на фризьор най-после. Записах си час при фризьорка, която от години ме подстригва, но напоследък отсъстваше, защото е шеф в салона и много не подстригваше. Сега я хванах. Дано ме направи добре, досега не се е случвало да ме орезили. Искам етажи.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 929
Мис, пиши после. Даже покажи Heart Eyes


Ние сигурно ще се командироваме на село, така че съвсем мисля да зарежда всякакви идеи за боя. Като се приберем ще го мисля. Ще си запазя час някъде вероятно.

# 57
  • Мнения: 5 832
Момичета, тъжна съм и то много. Изгорих си огромен кичур коса в предната част на лицето с препарат за фурна! Толкова препарати съм ползвала и това не ми се беше случвало. Вързах си косата докато я чистех, но един кичур се измъкна и се допря до втатата на фурната. Резултатът е изгорена коса, може би 4 см, лигава и буквално разпадаща се. Фризьорката ми не работи и направо не знам какво ще правя. Чак се разревах.

# 58
  • Мнения: 18 503
Не се шашкай. Не можеш ла да го изрежеш. 4 см не са много. Ще се разруши ли формата? Някак не мога да си го преставя как изглежда. Би ли снимала? Не се ядосвай. Случва се. Не си виновна. Успокой се. Някой друг салон не работи ли наблизо набързо да отидеш да оправят нещата?

# 59
  • Някъде там
  • Мнения: 4 784
Момичета, тъжна съм и то много. Изгорих си огромен кичур коса в предната част на лицето с препарат за фурна! Толкова препарати съм ползвала и това не ми се беше случвало. Вързах си косата докато я чистех, но един кичур се измъкна и се допря до втатата на фурната. Резултатът е изгорена коса, може би 4 см, лигава и буквално разпадаща се. Фризьорката ми не работи и направо не знам какво ще правя. Чак се разревах.
Танч, не се разстройвай.
Няма ли как да отрежеш малко от този изгорял кичур ?

Общи условия

Активация на акаунт