Модни тенденции в прическите. Тема 14

  • 40 202
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 832
После ще се изкъпя и като я изсуша ще видя пораженията и ще режа сама. Бясна съм, защото си купих препарат за фурни, а се оказа чиста сода каустик. Не знам кой ме бутна поне да сложа ръкавици, иначе щях да съм в пирогов сигурно, както чистя без обикновено. Много долно да пробутваш сода каустик под формата на препарат за фурни. Толкова е опасна и ако не бях си изгорила косата, можеше да стане по-голяма беля.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 934
Танч, важното е че си добре. Косата ще порасне Heart

Мис, как е? Подстрига ли се?


Моята любов Ева с бял корен Cold Sweat Така добре я разбирам.


# 62
  • Мнения: 611
Здравейте,извинявам се ако има такава тема..Нещо ми гризе,че искам да се видя с Розова, пурпурна  или лилавееща коса.Но искам да стои 1-2 измивания и да нямам проблем със свалянето.
косата ми е , а искам нещо такова или розово.

Дали да пробвам със спрей или тонер но какъв?Ще се радвам да споделите с какво,от какъв цвят до кой,колко време издържа,доволни ли сте от резултата,а защо не и снимки...

# 63
  • Някъде там
  • Мнения: 4 824
Здравейте,извинявам се ако има такава тема..Нещо ми гризе,че искам да се видя с Розова, пурпурна  или лилавееща коса.Но искам да стои 1-2 измивания и да нямам проблем със свалянето.

Оцветяващите маски на престиж са страхотни,но не са за две отмивания .

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 22:04 от bubanka

# 64
  • Мнения: 3 272
Искрице, благодаря за новата тема! Танч, нещо не разбрах какво се е случило с тази сода каустик? Нещо ми забиват предишните страници. Аз искам да постигна сама хубава, лъскава шестица или светло кестеняво, но без да изсветлявам. Едва ли ще стане с моята естествена тройка или двойка. Също съм на етап пускане на дълга коса, засега без особен ефект.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 934
Моята е доста за подстригване. Не знам дали ще издържа следкарантинно. Просто крайщата ми след определена дължина стават едни немощни, тънки, на места почват да цъфтят.

# 66
  • Мнения: 5 832
Танч, нещо не разбрах какво се е случило с тази сода каустик? Нещо ми забиват предишните страници.
Оказа се, че препаратът за фурна, който купих, е чиста сода каустик. Един кичур от косата ми се допря до капака на фурната и буквално се стопи.

# 67
  • Мнения: 1 227
Момичета, вчера се боядисах с Oway, цвят 5.1 с най-ниския оксидант, обещах да кача снимки Simple Smile
Стана доста по-тъмно отколкото очаквах, предвид че цвета се води Light Ash Brown Rolling Eyes то си стана баш черно на светлите ми дължини... ще видим как ще се отмие де. (дясната снимка е преди боята)

# 68
  • Мнения: 5 832
А с какъв цвят си била преди това? Много ми харесва, особено в горната част. Прекрасна коса имаш!

# 69
  • Мнения: 1 227
Танч, дясната снимка е цвета ми преди боядисване, крайчетата са изрусявани преди и покривани с тъмни бои, но винаги се отмиваха и накрая остана това ръждиво червеникаво, което ме влудяваше..

# 70
  • Мнения: 5 832
Танч, дясната снимка е цвета ми преди боядисване, крайчетата са изрусявани преди и покривани с тъмни бои, но винаги се отмиваха и накрая остана това ръждиво червеникаво, което ме влудяваше..
На мен ми харесва цветът горе, помниш ли с какво си се боядисвала преди тази боя на Oway?

# 71
  • Мнения: 1 227
Декември последно съм слагала на Лакме Глос 6-ца chestnut, не помня точно номера, но беше дал топъл Лешников отенък, който си пролича след 1 месец миене... от тогава до сега не знам как се е задържа

# 72
  • Мнения: 2 442
Според мен,дължините е трябвало да боядисаш със 7-ца.Когато се боядисва с  безамонячни бои,винаги се взема един тон по-светъл от желания цвят.Изрусените коси така или иначе се боядисват с един тон по-светъл от желания цвят.По мойта логика,2 тона по-светло щеше да се получи добре

# 73
  • Мнения: 1 227
Аз исках да я уеднаквя с горната част където ми е едтествения цвят, но малко се шокирах колко тъмно стана.. изобщо не съобразих че ще стане по-тъмно, но се надявам да се по отмие малко... и вече ще стане моя цвят

# 74
  • Някъде там
  • Мнения: 4 824
Според мен,дължините е трябвало да боядисаш със 7-ца.Когато се боядисва с  безамонячни бои,винаги се взема един тон по-светъл от желания цвят.Изрусените коси така или иначе се боядисват с един тон по-светъл от желания цвят.По мойта логика,2 тона по-светло щеше да се получи добре
Супер полезен пост:)
PeachHoney косата ти e уникална Heart .
Доста  е тъмничко,да,но е хубаво .Харесва ми обаче повече предния ти цвят.
Ще се отмие .Трябва време.

Общи условия

Активация на акаунт