Избор на сушилня - Тема 14

  • 35 277
  • 740
  •   1
Отговори
# 585
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Аз ги купих от тук:
http://www.peleni.bg/index.php?route=product/product&product_id=279

Доволна съм. Шума, който се чува от вълнените е в пъти по-слаб от тенис топките.

# 586
  • Мнения: 250
Относно гладенето - на всеки критериите са различни. Има хора, които не знаят какво е ютия и такива, които гладят абсолютно всичко. Аз съм някъде посредата. Но е факт, че от както имам сушилня ( 4-5 месеца), почти нищо не гладя.

# 587
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Относно гладенето - на всеки критериите са различни. Има хора, които не знаят какво е ютия и такива, които гладят абсолютно всичко. Аз съм някъде посредата. Но е факт, че от както имам сушилня ( 4-5 месеца), почти нищо не гладя.
Може ли да споделите кой модел ползвате?

# 588
  • Мнения: 250
https://m.emag.bg/sushilnja-samsung-8-kg-16-programi-klas-a-smar … -le/pd/DLX4PNBBM/

Това е модела, но доколкото разбирам от прочетеното тук, всички сушилни, използвани правилно, вършат една и съща работа!

# 589
  • Мнения: 1 030
Писала съм, че с предната сушилня не гладех. Нямаше никаква нужда. Даже се учудвах защо останалите го правят. Сега с новата се налага. Не са много омачкани, но без гладене не става.
Би ли споделила марката?

# 590
  • Мнения: 4
Здравейте, имате ли наблюдения / отзиви за марката Candy интересувам се от този модел заради 5годишната гаранция и добра цена - https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-CANDY-CSO-C8DG-S/p/688645

# 591
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Хайде и аз да се похваля с тази:
https://www.technomarket.bg/sushilni/miele-twf-500-wp-09168425
Доста се колебах дали да купя по-скъпата, но разума и консултантката надделяха. Само заради една пара, реших, че не си струва 700 лв. отгоре. Чакам в края на седмицата да ни я докарат.  Blush

# 592
  • Мнения: 11 623
Здравейте, имате ли наблюдения / отзиви за марката Candy интересувам се от този модел заради 5годишната гаранция и добра цена - https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-CANDY-CSO-C8DG-S/p/688645

По показателите си личи, че не е  добра машина. За сушилните от тази марка има много мнения в тази тема , както и в предишните.

# 593
  • Мнения: 1
Здравейте.
Имам Сушилня Samsung DV70M5020QW/LE. От месец насам тъмните дрехи след сушене излизат от сушилнята с петна като изгорели,
потници, долнища, блузи всички тъмни дрехи. На какво може да се дължи това и какво трябва да направя??? Сушилнята я имам от около 2 години. През цялото време сушим на една и съща програма за смесено пране, но от месец насам ни прецака почти всички дрехи...

# 594
  • Мнения: 13 188
Тъмните ги суши на синтетика.

# 595
  • Мнения: 11 623
Да бе, нали ги суши на "смесено". Да вика майстор.

# 596
  • Мнения: 32
Здравейте! Може би въпросът ми ще ви се стори тъп, но ще си го напиша. Grinning
Решила съм да си взема сушилня, като основната причина за тази покупка е , ако мога да избегна ежедневното гладене на дрехи...всеки ден по две перални.
Тъй като съм чела, че много жени са решили този проблем със закупуването на сушилня, след известен период на обмисляне, реших да си купя.
Молбата ми е да ми препоръчате марка, която не мачка дрехите, от която сте доволни и също за какво друго да гледам при покупката.
Нямам много време да чета, хвърлих едно око на темите,  но не успях да се ориентирам.

Значи ако си оставя дрехите в сушилнята повече от час стават с гънки,но извадя ли ги веднага и да ги сгъна няма нужда от гладене

# 597
  • Мнения: 1 030
Здравейте! Може би въпросът ми ще ви се стори тъп, но ще си го напиша. Grinning
Решила съм да си взема сушилня, като основната причина за тази покупка е , ако мога да избегна ежедневното гладене на дрехи...всеки ден по две перални.
Тъй като съм чела, че много жени са решили този проблем със закупуването на сушилня, след известен период на обмисляне, реших да си купя.
Молбата ми е да ми препоръчате марка, която не мачка дрехите, от която сте доволни и също за какво друго да гледам при покупката.
Нямам много време да чета, хвърлих едно око на темите,  но не успях да се ориентирам.

Значи ако си оставя дрехите в сушилнята повече от час стават с гънки,но извадя ли ги веднага и да ги сгъна няма нужда от гладене
Благодаря.  Simple Smile За какво бихте препоръчали да гледам при избора, като параметри и т.н. ?

# 598
  • Пловдив
  • Мнения: 1 375
При мен това не се случва-редовно сушилнята ми работи през нощта,на сутринта изваждам дрехите,каквото не ми хареса го гладя.Но, макар и много рядко,пускам сушилня и през деня,дрехите пак не са като изгладени.Дори миналата седмица пуснах само една блуза,изкарах я веднага след края на сушенето...пак я изгладих,не беше намачкана,но не беше добре(според моите критерии).

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 10:32 от artemida

# 599
  • Мнения: 32
Здравейте! Може би въпросът ми ще ви се стори тъп, но ще си го напиша. Grinning
Решила съм да си взема сушилня, като основната причина за тази покупка е , ако мога да избегна ежедневното гладене на дрехи...всеки ден по две перални.
Тъй като съм чела, че много жени са решили този проблем със закупуването на сушилня, след известен период на обмисляне, реших да си купя.
Молбата ми е да ми препоръчате марка, която не мачка дрехите, от която сте доволни и също за какво друго да гледам при покупката.
Нямам много време да чета, хвърлих едно око на темите,  но не успях да се ориентирам.

Значи ако си оставя дрехите в сушилнята повече от час стават с гънки,но извадя ли ги веднага и да ги сгъна няма нужда от гладене
Благодаря.  Simple Smile За какво бихте препоръчали да гледам при избора, като параметри и т.н. ?
Голям барабан,клас на консумация А+++,ниско ниво на шум(не по високо от 65db.)да има програма за микс.За мое съжаление моята не е с тези параметри и затова ви казвам,какво бих гледала,ако се налага да избирам пак.Единствено барабана ми е голям,но е страшно шумна,с клас А+,клас на кондензация ми е B.Нямам програма микс.но пък имам други,които не ги ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт