Избор на сушилня - Тема 14

  • 35 301
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 2 033
Моля препоръчайте майстор за сушилня АЕГ, за Варна става въпрос ( лично съобщение, темата- няма значение) . Нашата от 4 дни не работи и е някакъв ужас. Дрехи се сушат из цялата къща.

Извинявам се ако въпросът ми не е за тази тема, но не зная в коя тема е удачно да попитам.

# 571
  • Мнения: 2 820
Якета с пух на каква програма ги пускате, със сушилня Беко съм? Предполагам, че синтетика ще бъде добре или на бебешки да ги пусна? Имам и програма за спортни дрехи, може би и тя ще е подходяща.

# 572
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
С Беко бях до преди няколко дни. Пусках на синтетика със топки /вълнени за сушилня/ в джобовете и в ръкавите. Може и топки за тенис, но е много по-шумно с тях. Ако не е изсушеше добре, досушавах на програмата за време.

# 573
  • Мнения: 1 030
Здравейте! Може би въпросът ми ще ви се стори тъп, но ще си го напиша. Grinning
Решила съм да си взема сушилня, като основната причина за тази покупка е , ако мога да избегна ежедневното гладене на дрехи...всеки ден по две перални.
Тъй като съм чела, че много жени са решили този проблем със закупуването на сушилня, след известен период на обмисляне, реших да си купя.
Молбата ми е да ми препоръчате марка, която не мачка дрехите, от която сте доволни и също за какво друго да гледам при покупката.
Нямам много време да чета, хвърлих едно око на темите,  но не успях да се ориентирам.

# 574
  • Мнения: 40 931
Сушилнята не е ютия. Това, което може да не се глади след сушилнята, може да не се глади и след обикновено простиране, та ако това ти е целта ще се разочароваш. И много дрехи пак си искат гладене - основно ризите, панталоните, някои дамски блузи.
Впрочем какво чак толкова гладиш?

# 575
  • Мнения: 11 625
Която и да е сушилня, ако не се препълва и се избира подходяща програма според материята, няма да мачка дрехите, но забрави, че ще ги глади.

# 576
  • Мнения: 1 030
И аз не знам какво толкова гладя, но е факт, че е всеки ден, по много.
Чела съм точно тук в темите потребителки, които са много доволни именно в тази насока, надявам се да се включат с мнения, най- вече марката и модела.

# 577
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Аз съм имала  2 сушилни до сега и предстои да си взема трета. Нито една от двете досегашни, не е мачкала много, но аз  не мога да си представя да не гладя. И тов ане е от любов към гладенето, просто се налага. Аз винаги съм се чудела на потребителки, които казват, че откакто имат сушилня - не гладят. Ами, няма как да стане.  Аз дори не я пълня колкото трябва, но факт е, че гладенето е неизбежно. Ако това е единствената причина да я купиш, ще останеш разочарована, особено ако си свикнала всичко да ти е "под конец".

# 578
  • Мнения: 40 931
Въпрос на материя е основно. Иначе тениски и аз вече не гладя. Вярно, има разлика между гладена и негладена тениска, ама ...до първия половин час носене. После изглеждат еднакво. А и на младежите не им пука особено.

# 579
  • Мнения: 1 030
Честно казано , основно за това искам да взема,  но ще помисля още малко.
Благодаря за мненията. Simple Smile

# 580
  • Мнения: 13 191
Писала съм, че с предната сушилня не гладех. Нямаше никаква нужда. Даже се учудвах защо останалите го правят. Сега с новата се налага. Не са много омачкани, но без гладене не става.

# 581
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Това с гладенето е в главата Simple Smile
Със и без сушилня много рядко гладя.И всъщност,ако не перете 2 перални ризи на ден ми е странно какво толкова гладите и най-вече откъде това време и този ентусиазъм Simple Smile

# 582
  • Мнения: 13 191
Изобщо не е в главата. Повече от месец си делях прането на две и ползвах и двете сушилни. Мога да направя разликата. Има я и е голяма.

# 583
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
И все пак какъв вид дрехи гладене?

# 584
  • Мнения: 1 001
А да попитам откъде си купувате топките за сушилня и доволни ли сте от тях?

Общи условия

Активация на акаунт