Колко струва една златна обеца?

  • 4 542
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!Когато бях на почивка лятото си загубих една от златните обеци(те са ми подарък от нашите и не искам да им казвам).Та въпросът ми е,колко горе-долу струва една златна обеца?По-горе може да видите как изглежда.

# 1
  • Мнения: 1 428
Те не се ли продават на чифт?

# 2
  • Мнения: 221
Тази конкретно е не повече от 50лв, т.е. около 80-110лв би струвал чифта, едва ли са повече от 2гр.

П.С. Това са детски халки с инкрустирани бели циркони, има много подобни модели, възможно е да намериш и същия, но пак ще се различават доста, т.к. тази си личи че не е нова.
Кажи на вашите, че си я загубила, на нас жените ни се случва постоянно да губим обици, не свършва света. Да ти изработят една обица по поръчка, би струвало повече от колкото да си купиш нов чифт.

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 00:24 от Sweet_Dreams19

# 3
  • Мнения: 85
Цената се определя от това колко карата е златото, от което е изработена обецата ви, от нейното тегло в грамове, от сложността на изработка на модeла (вашият има вградени елементи), от вида и други характеристики на камъчетата.
Възможно е да ви бъде изработена само една обеца.
За конкретен отговор на въпроса за цената- попитайте в ателиета за изработка на златна бижутерия.

Общи условия

Активация на акаунт