Fatih Harbiye~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу~Vuslat~Sefirin Kizi ~ тема 122

  • 46 322
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 13 687
Песничка на Санджар:
Аз съм дървено чове-ече и не съм добър другар . . .
нямам шарено еле-ече, но в главата съм инат!
Тра-ла-ла, хи-хи-хи, тра-ла-ла, хи-хи-хи
Голям инат!

Дано има с Гедиз по-интересно нещо и Наре да се омъжи за него.

И от другите спомени : )

Боби, точно това си мисля и аз. Трябва нещо много силно да разтърси Санджар. Видяхме как полудя само от признанието на Гедиз, че е влюбен, а какво ли ще стане, ако официално станат двойка  smile3511 newsm61

А ето само за едно денонощие какво се случва с рейтинга от социалните медии
От 67.762 снощи, скача на 92.140 към момента


# 601
  • Мнения: 3 467
Добър вечер  Simple Smile
Настина е земетресение Наре за Санджар. Grinning Таман е решил, че е надмогнал себе си и ще си влезе в познатия коловоз, и ... биде разлюлян из основи. Сега мята къчове в пълен хаос и в безизходицата си наранява и тези, които обича, и себе си. Ама ще му сложат юздите двете уникални женички. И двете го разстрелват от упор с по едно - две изречения, а той всеки път онемява. Laughing
Не разбрах обаче каква е новата игра на Акън - проваля посланика и какво? Наре ще хукне да го спасява? Wink Според мен е добре, отпада името "дъще на посланика". Легендата умря... Не ми е ясна тъмната му мисъл. newsm78

# 602
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Много ми харесва да ви чета и размишлявайки не искам да налагам нищо, на никой...но за мен понятието " добър" човек в момента не се покрива със Санджар. Той не повярва на Наре, обвини я в измяна и за да не е по назад ,той го направи демонстративно така, че всички да разберат. Може да е неопитен с децата, но как пък нито за миг не се замисли, защо изведнъж дъщеря му не го допуска до стаята си. Добър човек ще раздели ли майка от дъщеря и при това Санджар не понася да са в един град...а дали ще понесе да са в една държава....Може да ви се вижда преувеличен образа му, но съм сигурна, че има такива мъже, като плужека изнасилил Наре в бащиния дом, родител, като посланика и мъже като Санджар, които не вярват в неща, които не могат да понесат и смятат, че парите им дават право да колят и бесят....Може да си объркан, но не можеш да заявиш, че си си купил дъщеря...Извинявам се, ако ви се струвам рязка, но така го чувствам гледайки 4 серия...В момента ми се иска Наре да е на Гедиз, а не на Санджар. Той не я заслужава....Интересно ми е обаче на каква сделка си стиснаха двамата ръце...какво обеща Наре на Санджар , за да каже той " да"...Спирам, че стана дълго Stuck Out Tongue Winking Eye

# 603
  • София
  • Мнения: 13 687
Еви намерих изчезналата снимка на дубльорката на Неслихан   Stuck Out Tongue Winking Eye

# 604
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Здравейте момичета
"Животът сам по себе си е най-прекрасната приказка."Ханс Кристиан Андерсен
 Преди 52 г. на този ден започна моята приказка....Почерпете се за мое здраве...
Скрит текст:
И щастливите патрони за разкош.... Kissing Heart

# 605
  • Мнения: 22 176
Привет, девойки Hug

Гости, честит да е рожденият ти ден! Бъди здрава и щастлива HeartFlowers Rose

От снощи съм се замислила, защо Санджар така ожесточено не вярва на Наре? Защо се страхува да й повярва?
Също смятам, че с грубостта и нелепите си постъпки, сам тласка Гедиз към Наре. Събужда в него закрилнически чувства.

# 606
  • На луната
  • Мнения: 342
От снощи съм се замислила, защо Санджар така ожесточено не вярва на Наре? Защо се страхува да й повярва?
Също смятам, че с грубостта и нелепите си постъпки, сам тласка Гедиз към Наре. Събужда в него закрилнически чувства.
Привет и от мен Coffee
Честито на рожденичката Flowers Bouquet Да си жива и здрава, и да имаш много късмет!
Еванджелин, според мен той не й вярва, защото така е по-лесно. Защото, ако си позволи да повярва, ще се намрази. По-лесно е да живееш в лъжа, отколкото да се изправиш пред такава истина. Но тя в крайна сметка го застигна, и вече няма как да избяга от нея. В момента той все още е в отрицание, но подсъзнателно знае истината. Затова фучи, крещи и хвърля къчове. Объркан и гневен е, защото чувствата, които е заровил и е мислил, че са приключили, отново го треснаха по главата в момента в който видя Наре. И се чувства в капан и виновен. Нищо, че не си признава. Той е като животно, хванато в клетка, макар че сам се хвана в нея. От една страна традиции и отговорности, от друга забраненото. В това състояние няма как да мисли логично, до какво водят действията му. Хванал се е за сламката, че ако не вижда Наре, нещата ще се върнат в стария коловоз.
Забелязала съм, че много често изкарваме яда и безсилието си върху най-близките си. Върху тези, които обичаме най-много, защото знаем, че ще ни простят. Егоистично и гадно е, но е човешко.
Аз все още не съм се отказала от Санджар. Ядосана съм му, дразни ме, иде ми да го наритам... но, той далеч не е най-лошия в този филм. Simple Smile

# 607
  • Мнения: 9 532
Гости Hug много здраве , късмет , любов и успехи ( любимият ми поздрав ) и разбира се хубави сериали да коментираме Grinning


И аз мисля ,че Санджар просто го е страх да повярва на Наре , защото това ще наруши измамното му спокойствие и примирение с нещастното му съществуване , но разбира се всичко ще се промени .За това е сериалът , нали ? Smile

# 608
  • София
  • Мнения: 13 687
Здравейте дружки  Hug
Гости, Честит рожден ден  bouquet
Пожелавам ти много здраве, да бъдеш много обичана и да изживееш най-хубавите моменти в живота си



И един поздрав от Наре и Гедиз   Heart Eyes

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 10:52 от БлагаВест

# 609
  • Мнения: 10 486
Гости, ЧРД! Много здраве, щастие и късмет Hug



Привет, момичета Hug Hug Hug

# 610
  • Мнения: 9 532
Линде Hug , това определено не са Наре и Гедиз , а актьорите Stuck Out Tongue Winking Eye
Санджар заслужава Наре и Гедиз друг пръст да му покажат , та да се събуди от тоталното безумие , което го е обхванало Satisfied

# 611
  • София
  • Мнения: 13 687
Линде Hug , това определено не са Наре и Гедиз , а актьорите Stuck Out Tongue Winking Eye
Санджар заслужава Наре и Гедиз друг пръст да му покажат , та да се събуди от тоталното безумие , което го е обхванало Satisfied
rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Фили  Hug  Санджар нека продължава да се държи като примат и може наистина да получи друг пръст  hahaha hahaha hahaha

# 612
  • Мнения: 22 176
Връщам се да продължа размислите си. Ако някой слънчев ден Санджар и Наре се сдобрят, съберат и филан...
Как си представяте Наре в конака Ефеоглу? Аз щото никак. Мама колкото и да се промени и омекне, не ми се струва, че ще е чак толкова Grinning Представям си Наре с някое от пенюарчетата на Менекшето, хем и с пендарите на врата Smiling Imp Ще си седи вкъщи и ще посреща Санджар по нощница, така ли?

Много ми е жал за Елван. Пролича си в последната серия, че умишлено се прави на шут, за да прикрие болката си. Не харесва Менекшето, но харесва Наре и се отнася дружелюбно с нея дори пред мама. От нашите хора е Grinning
Искрено обича Мелек и вярвам, че ако разбере за издевателствата на Теменуга над Мелек, няма да си премълчи.

# 613
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896
Честит рожден ден, Гости! Birthday Много здраве и любов! GiftParty TimeTada

Нека не бързаме да мислим кой с кого ще бъде накрая Wink Аз се надявам на смислен сериал, ако ще и само един сезон да е Hands V

# 614
  • Мнения: 22 176
Рени, аз въртя възможностите Grinning
Честно казано, надявам се на повече от един сезон. Доставя ми удоволствие да гледам Неслихан. Сериала ми харесва, и все повече става, защото от първа серия не бях Ах!
Не си задавам глобални въпроси, само злободневните. Общо взето се кефя максимално, не се затормозявам.

Общи условия

Активация на акаунт