Fatih Harbiye~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу~Vuslat~Sefirin Kizi ~ тема 122

  • 46 246
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Здравейте, момичета Yellow Heart
Да благодаря на Еванджелин Two Hearts за трейлъра, страхотен е, дано и серията е такава динамична!

Хубава събота Heart Decoration

# 721
  • София
  • Мнения: 13 643
Ох, какъв фраг си имаме Heart Eyes

Дъщерята на посланика - еп.5 трейлър2



https://ok.ru/video/1388686019268
Еви благодаря за трейлъра   
Какъв само трейлър са ни спретнали, огън и жупел. Да очакваме много екшън и емоции в понеделник. Само да ги докопат тези бабаити, Санджар и Гедиз такъв кютек ще им хвърлят. Е, тогава сигурно ще действат задружно и ще забравят враждата помежду им   

# 722
  • Мнения: 10 486
Еве, мерси за трейлъра

А защо да не е Халисе Мислите ли, че тя няма горили/скрити от Санджар/? Щом затваря магазини, може и такива да си позволи. Не виждам иначе по какъв начин ще се справи с Наре, както обеща на Менекше.

Привет, момичета

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 12:48 от savovas

# 723
  • София
  • Мнения: 13 643
Васе, това въобще не ми беше минало през ума. Наистина, защо да не е Халисе. Брей, става заплетено. Ако наистина е тя, много ще ми е интересно, какво ще става, ако Санджар разбере. Ще й се стъжни живота, нищо че сега Санджо се прави на интересен. Ето така ще трябва да се крие мама Халисе   

# 724
  • Мнения: 22 062
Това с отвличането беше аматьорско изпълнение. Според мен, дело на Халисе и брата на Менекше - забравих му името Grinning Grinning
Акън щеше да спретне нещо по-професионално.

Габи, и на мен ми хареса, че извика имената и на двамата

# 725
  • Мнения: 10 486
Еве, и аз това написах - мисля, че е поръчка на Халисе Hands Thumbsup

# 726
  • София
  • Мнения: 13 643
Какви са тези нещастници, дето не можаха да се справят с едно крехко и нежно момиче, като Наре. 
Сега като видят Санджар и Гедиз сигурно ще го обърнат на бягане 
А ако ги хванат, какво ли ги чака 




# 727
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Еве, и аз това написах - мисля, че е поръчка на Халисе Hands Thumbsup
Да, прави сте. Първото, което ми дойде на ум, беше Акън, но сега като се замисля, той не би действал толкова грубо. Той би действал обмислено и по скоро удърът му ще е на психическо ниво с принуда.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ахааахахахааха нееее - това ми прилича на втора сватба на Санджар, сигурно да компенсират Менекше. Ама земетресението не седи мирно - пак ще я развали JoyJoyJoy

# 729
  • Мнения: 22 062
Не е сватба, а някакъв традиционен събор на йоруците, юруците, не знам как се пише правилно.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 7 505
: ) Еве ,
Жалко! Щеше да е голям майтап ако беше развалила пак сватбеното тържество Joy

# 731
# 732
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 822
https://www.instagram.com/p/B7duPfHqgMM/?utm_source=ig_web_copy_link

Каква ще е реакцията на Наре към Гедиз, който признава какво му е на сърцето?

Явно Наре е чула какво са си казали аркадашите.


На мен пък този фрахман не ми хареса. Какви са пак тия измишльотини? Като борбата на Наре с ония в Черна гора Rolling Eyes Тя сигурно една торба цимент не тежи, ама се справя с бандитите дето хем са повече от нея, хем са два-три пъти по-тежки от нея...

# 733
  • Мнения: 22 062
Благодаря, Васе, но да пишем още малко тук, нека си изпишем темичката Heart Eyes



Рени, тези ще са местни бантити, от махалата на Неждет Joy

Ох Heart Eyes

# 734
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 822
Еве, знам ли ги какви са, ама Наре я изкараха много по-силна от повечето мъже в Егейския регион Joy

Общи условия

Активация на акаунт