Fatih Harbiye~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу~Vuslat~Sefirin Kizi ~ тема 122

  • 46 247
  • 737
  •   2
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 13 643

Сега какво ще прави Дуду, дали няма да намрази Наре, защото и е отнела работата

Привет момичета Blue Heart
БлагаВест Blue Heart
Ще работят двете на една позиция. Едната е назначена от Гедиз, другата от Санджар.
Те са дали дума и никой от тях няма да се отметне от нея.
Още повече, че Дудуто  освен английски знае и чат-пат немски, който пък Наре не знае.









Марта   
Да, ама пък Дуду не знае руски, а Наре го говори, но не може да го пише 
Прекрасни постове имаш в темата за Енгин. Редовно влизам и ги чета. Радвам се, че си писала и в тази тема. Много хубаво ще стане да си обменяме мнения 

# 706
  • Мнения: 22 062
От 5 епизод



И най-интересното от озета:

В първия ден от своя бизнес живот Наре записва новото си предназначение в тефтерчето си: "Обедини тези приятели с дебели глави."
Тя ще намери начин да обедини отново разделените заради нея приятели и да спаси двамата от отломките, създадени от съществуването на "земетресението", както Санджар я нарича.

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 15:20 от Еванджелин

# 707
  • Мнения: 9 530
Озет на руски :
Санджар, который отрёкся от друга, после дочери посла выкопал большую яму в своём сердце и для друга и глубоко в сердце поместил свою боль. А Гедиз разрушается после столкновения с правдой. Нет больше его друга, товарища и соучастника Санджара Эфе, и Гедиз не может вытерпеть этого.
Расставание друзей действует не только на них двоих. Потому что история, которая долгие годы связывала плечом к плечу две семьи, закончилась. Очень скоро в деревне состоится свадьба, и старшие попросят их станцевать Зейбек, однако эта просьба заканчивается гневом и ветеранов, и старших в деревне.
Становится ещё хуже, когда и семьи решат поделить имущество...

# 708
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 824
Озет на руски :
Санджар, который отрёкся от друга, после дочери посла выкопал большую яму в своём сердце и для друга и глубоко в сердце поместил свою боль. А Гедиз разрушается после столкновения с правдой. Нет больше его друга, товарища и соучастника Санджара Эфе, и Гедиз не может вытерпеть этого.
Расставание друзей действует не только на них двоих. Потому что история, которая долгие годы связывала плечом к плечу две семьи, закончилась. Очень скоро в деревне состоится свадьба, и старшие попросят их станцевать Зейбек, однако эта просьба заканчивается гневом и ветеранов, и старших в деревне.
Становится ещё хуже, когда и семьи решат поделить имущество...
Намесят ли се пари, става наистина страшно....

# 709
  • Мнения: 22 062
В първия ден от своя бизнес живот Наре записва новото си предназначение в тефтерчето си: "Обедини тези приятели с дебели глави."
Тя ще намери начин да обедини отново разделените заради нея приятели и да спаси двамата от отломките, създадени от съществуването на "земетресението", както Санджар я нарича.
Тъй като майката на Санджар ще се опитва да сложи Наре под още по-големи отломки, а бащата на Наре - Санджар, работата на Наре никак няма да е лесна.
Тя ще се опита да се бори с всички за една цел - да накара тези двама ината да ударят колена в една съща земя, докато играят зейбек.

# 710
  • Мнения: 9 530
В първия ден от своя бизнес живот Наре записва новото си предназначение в тефтерчето си: "Обедини тези приятели с дебели глави."
Тя ще намери начин да обедини отново разделените заради нея приятели и да спаси двамата от отломките, създадени от съществуването на "земетресението", както Санджар я нарича.
Тъй като майката на Санджар ще се опитва да сложи Наре под още по-големи отломки, а бащата на Наре - Санджар, работата на Наре никак няма да е лесна.
Тя ще се опита да се бори с всички за една цел - да накара тези двама ината да ударят колена в една съща земя, докато играят зейбек.
А това моето какво е ? Все едно няма общо с това на Еви ...

# 711
  • Мнения: 10 486
Фили, и твоето е от озета само дето бг преводът се различава малко от руския.

Копнах тази част от Мариана...преводът е на Варна

Приключва ли партньорството между Санджар и Гедиз?

"Нито твоята смърт, нито моята" казва Санджар на най-близкия си приятел. За него Санджар е вече мъртъв.
Както изкопа гроб в сърцето си за дъщерята на посланика, сега ще направи същото с Гедиз и ще зарови дълбоко болката си.

Гедиз трябва да се изправи срещу тази истина и е съкрушен. Човекът, на когото е бил кум на сватбата, неговият брат по съдба Санджар Ефе вече го няма и Гедиз не може да понесе това. Раздялата им не засяга само тях двамата.

Това слага край на общата история, която няколко поколения са писали рамо до рамо. Скоро предстои традиционният събор на йоруците. И те, и старите войници, които чакат с нетърпение това събитие, за да играят зейбек, са им сърдити.

От друга страна, двете семейства трябва да разделят общото имущество и това още повече заплита нещата.


Останалата част е на  Евето.

# 712
  • Мнения: 3 451
Оооо, Наре ще играе дипломат по време на военни действия:smiley:
Браво!:clap:

# 713
  • Мнения: 22 062
Филе, Васето е отговорила. Твоето беше половин озет, аз допълних Hug

Кате, Наре дъ бест Stuck Out Tongue Winking Eye
И малката сладурана е копие на майка си, ама добре, че не се е метнала на баща си де Grinning

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Здравейте, момичета от темата на Неслихан Two Hearts
Влизам да ви поздравя и да благодаря  и тук за превода и труда на преводачките, които ни радвате всяка седмица!!
Много сте писали и вие, но ви и изчетох и вас, хубави постове Simple Smile
Искам да благодаря за добрите думи казани за играта на Енгин Two Hearts И вашата любимка се раздава на мах и показва колко е талантлива, дано продължи по- дълго сериала и да ни радват така с играта си Heartpulse

Не се въздържах на този пост на Аляска Two Hearts и го цитирах, и аз си задавах същите въпроси и това обяснение е за мен е в десятката!!

От снощи съм се замислила, защо Санджар така ожесточено не вярва на Наре? Защо се страхува да й повярва?
Също смятам, че с грубостта и нелепите си постъпки, сам тласка Гедиз към Наре. Събужда в него закрилнически чувства.

Еванджелин, според мен той не й вярва, защото така е по-лесно. Защото, ако си позволи да повярва, ще се намрази. По-лесно е да живееш в лъжа, отколкото да се изправиш пред такава истина. Но тя в крайна сметка го застигна, и вече няма как да избяга от нея. В момента той все още е в отрицание, но подсъзнателно знае истината. Затова фучи, крещи и хвърля къчове. Объркан и гневен е, защото чувствата, които е заровил и е мислил, че са приключили, отново го треснаха по главата в момента в който видя Наре. И се чувства в капан и виновен. Нищо, че не си признава. Той е като животно, хванато в клетка, макар че сам се хвана в нея. От една страна традиции и отговорности, от друга забраненото. В това състояние няма как да мисли логично, до какво водят действията му. Хванал се е за сламката, че ако не вижда Наре, нещата ще се върнат в стария коловоз.
Забелязала съм, че много често изкарваме яда и безсилието си върху най-близките си. Върху тези, които обичаме най-много, защото знаем, че ще ни простят. Егоистично и гадно е, но е човешко.
Аз все още не съм се отказала от Санджар. Ядосана съм му, дразни ме, иде ми да го наритам... но, той далеч не е най-лошия в този филм. Simple Smile
Smiley

# 715
  • София
  • Мнения: 13 643
Аnista привет и на теб   
Радвам се, че от двете теми изказваме еднакви мнения. И двамата главни герои Несли и Енгин до този момент се справят блестящо с ролите си. Успяха да ни вкарат във филма. Енгин, като Санджар успя да ни накара да му се гневим, което значи, че съвсем се е слял с героя си. Неслихан, като Наре така играе, че ни кара да страдаме с нея. Много са истински двамата. Прекрасници са.

 

# 716
  • Мнения: 22 062
Ох, какъв фраг си имаме Heart Eyes

Дъщерята на посланика - еп.5 трейлър2



https://ok.ru/video/1388686019268

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 10:45 от Еванджелин

# 717
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Еви, благодаря много🌹

Санджар мисли крайно, Гедиз по-разумно.
Явно татко или Акън, а може и двамата, са изпратили горилите, но нашето момиче избяга.
Какви погледи си разменяха Санцжар и Гедиз ⚡.
Пак развали поредния празник 😮.
Но ми хареса, че извика имената и на двамата за помощ.

# 718
  • Мнения: 142
Да ама на Санджар беше първото 😂 иначе да Наре е като земетресение, то беше ясно, че партньорство ще остане, но братя няма да са..  Тц.... Язък
От трейлъра първия според мен Наре казва на Гедиз, че тя не може да отговари на чувствата му Simple Smile
Дали ще е татковец или Акън според мен ще да е Акън, макар че и татковец може да е, за да получи пари 😂.. Брей бе... И от нас ще стане СЦ 🤣🤣🤣🤣
Накратко казано серията ще е интересна, да видим какво е предложението на Наре според мен няма да работи там зарсди Санджар Simple Smile

# 719
  • На луната
  • Мнения: 342
Добро утро Coffee

Еванджелин, балагодаря за трейлъра Flowers Bouquet
Много хубав трейлър, зареден с напрежение и емоции. Усетих ги през монитора.
И динамика се появи, супер. Simple Smile
Сцената със зейбека, беше... как се гледаха само тия двамата. Говореха без думи, макар че думите на Санджар ми бяха малко по-ясни от тези на Гедиз, но Енгин от край време умее да говори с очи без проблем. Simple Smile
И аз като Боби мисля, че ни очаква една интересна серия, само дето този път няма да има безплатна руска преводачка за съжаление Simple Smile

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 12:19 от Alaska 80

Общи условия

Активация на акаунт