От кога в седящ стол за кола?

  • 1 893
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
До около годинка беше в кошницата.Ако си си сигурна,че вашата кошница е омаляла и искаш да я смениш със стол,трябва дъщеря ти да е наистина стабилна в седнало положение.

# 16
  • Мнения: 4 621
Ползваме столче от около 6 месец. Има позиция за по легнало положение, когато детенцето иска да спи, а иначе бодърствува и се наслаждава на пътуването Grinning

# 17
  • Мнения: 3 042
Ползвам това столче за кола откакто малкият навърши 9 м. Когато беше на 10 м пътувахме до морето и обратно без никакви проблеми. Даже си спеше в него по време на пътя.

# 18
  • Мнения: 1 172
Не знам какво столче имаш предвид, нашият стол е като този:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_124&products_id=1702
и синът ни се вози в него откакто се е родил. Не сме ползвали кошница. Столът има достатъчно позиции на облегалката и може да се регулира.

# 19
  • Мнения: 4 668
След годинката , до тогава в кошница . Мисля , че е прекалено рано .
И ние сме с BREVI , същото като на mira , страхотен стол е , и има легнало положение  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 11 710
Ние купихме столче за кола преди 10 дни,когато малката навърши 1.1 година!Досега ме спираше факта,че все още няма 9 килограма,но макар да е дребна явно кошницата не и беше удобна или просто иска да гледа напред!Като го купувахме ни обясниха,че има столчета,които се водят от 0-18 килограма,но май бяха по-скъпи.
Сега сме с това столче:

# 21
  • Мнения: 5
От къде и за колко си купихте столчето за кола Brevi?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 298
До 1 година и 2 месеца ползвахме кошницата, после взехме седящо столче, ти си прецени  Peace
И ние така, но ако толкова държиш да сменяте кошницата, купете столче, изпробвайте го при някои къси пътувания и ако бебето се чувства добре, поемайте с него, а ако кошницата е все още по-удобна, столчето ще изчака прибрано още малко ...

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/678/63/

# 24
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
dorothy,много благодаря за тази информация  bouquet.Благодаря и на всички,които са отговорили на въпроса ми.Реших да изчакам с големия стол Peace.

Общи условия

Активация на акаунт