Натурални води – начини на употреба и полезно действие

  • 5 278
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Никога не съм използвала розова вода, но бих я пробвала за почистване на грим

# 271
  • Мнения: 163
За почистване на лице

# 272
  • Мнения: 955
Не съм използвала до сега. Ще ми бъде интересно да пробвам.

# 273
  • SF
  • Мнения: 21 242
Ползвала съм много пъти. Изключително приятно е!

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 46
Използвала съм розова вода,действа освежаващо.Бих пробвала и лавандулова вода.

# 275
  • Мнения: 855
Използвам розова вода след почистване на лицето. От скоро си закупих и лавандулова, но не съм я отваряла.

# 276
  • Мнения: 2 614
Използвам розова вода всяка вечер за почистване и освежаване на кожата ми.

# 277
  • Мнения: 478


Изтеглени са късметлиите, които печелят лавандулова вода от играта на Българска Роза Карлово.
Това са:


Despina
_Khaleesi_
silviayo
Niniel
Princess.



Честито! Flowers Rose

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 03.01.2020 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com, като упоменат, че са победители в играта на Българска роза Карлово и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (три имена, адрес и телефон за връзка).


Благодарим на всички потребители за участието!

# 278
  • Мнения: 6
Ползвам такива води за почистване на лицето, в момента имам вода с градински чай.
Бих искала да зная каква е разликата между марките розови води на пазара, т.к. има огромно предлагане:  дали розовите води имат различен състав  и какво е важно да пише   в съдържанието, за да сме сигурни, че купуваме качествен продукт.

Здравейте, Niniel!
Натуралната розова вода е натурален продукт, получен чрез водно-парна дестилация на цветовете на маслодайната роза Rosa Damascena Mill. и има определени качествени показатели, на които трябва да отговаря.
В състава на продукта трябва да е изписано ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, като се добавят алергените които идват от естествено съдържащото се в нея етерично розово масло – Citronellol и Geraniol, като може да съдържа и консервант.
На пазара наистина се продават много различни марки розова вода и всеки производител би трябвало да гарантира за качеството на продукта си.
Българска роза АД е дългогодишен производител с традиции и гарантира за качеството на своите продукти. Всички наши продукти преминават стриктен качествен контрол.

Поздрави,
Екипът на Българска Роза Карлово


Благодарим на всички потребители за активното участие в темата!

Общи условия

Активация на акаунт