На ски в България

  • 32 692
  • 459
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 3 160
Навсякъде май е 4+.
Едното училище на Витоша, Мотен, директно ми отказаха за дете на 3г 10 месеца, много разправии били малките. На Пампорово детската градина на Камелия също "само ако са съгласни аниматорите". Съгласиха се хората, но пък на моя човек не му беше хич интересно да пристъпва на едно футболно игрище и да се учи да пада. Минахме на варианта ски учител, за да е на голямата писта.
Но пък Камелия е суупер child-friendly комплекс! Има си минуси разбира се, но детската анимация е много хубава.

# 106
  • Мнения: 368
В България карам осноно в Боровец и Мальовица (в снежни години), напролет и в началото на сезона и в Банско. Банско е единствената ски зона в Блгария, която донакъде се доближава до европейските такива като писти и съоръжения, но в сезона е касапница, за огромно мое съжаление.
Пампорово не ми е таргет, много е елементарно, а и ми е далеч от София.
Витоша, където съм отраснала, я посещавам 2-3 пъти годишно напролет.
Смея да твърдя, че добре познавам ски зоните в България, така че ако някой го интересува нещо, да пита.
Интересувам се от ски-пистите в Говедарци и Мальовица. Може да се каже, че сме абсолютно начинаещи 🍀 Къде е по-подходящо за нас?

# 107
  • Мнения: 2 258
По-назад писах, на Мальовица няма вече писти. За Говедарци не знам. Ако сте от София или наблизо - Витоша за начало става. Мисля, че едни уроци в началото са добра идея.

# 108
  • София
  • Мнения: 4 493
Имали някой в Пампорово в момента? Много ли са зле пистите? Гледам, че работят само тия със съоръженията и сигурно има само изкуствен сняг

# 109
  • София
  • Мнения: 3 160
Имали някой в Пампорово в момента? Много ли са зле пистите? Гледам, че работят само тия със съоръженията и сигурно има само изкуствен сняг
На пистите над Студенец си има, тази от Студенец към Автогара не работи, към Малина мисля че си работи. Съвсем малко сняг има, дано навали защото е топло и ще замине и наличния.
И е ваканция в Турция в момента 😄 определено си личи.

# 110
  • Мнения: 368
По-назад писах, на Мальовица няма вече писти. За Говедарци не знам. Ако сте от София или наблизо - Витоша за начало става. Мисля, че едни уроци в началото са добра идея.
[/quote
От Пазарджик сме.
Ужас, как не прочетох нещо по въпроса по-рано. Вече запазих за 3 нощувки в Мала църква, с идеята да караме на Мальовица или Говедарци. Сега какво да правя? 😢😢😢 Да се ходи до Боровец е далече и пък и там всичко е по-скъпо...
И старата хижа Мальовица ли не работи?

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 703
По-назад писах, на Мальовица няма вече писти. За Говедарци не знам. Ако сте от София или наблизо - Витоша за начало става. Мисля, че едни уроци в началото са добра идея.
[/quote
От Пазарджик сме.
Ужас, как не прочетох нещо по въпроса по-рано. Вече запазих за 3 нощувки в Мала църква, с идеята да караме на Мальовица или Говедарци. Сега какво да правя? 😢😢😢 Да се ходи до Боровец е далече и пък и там всичко е по-скъпо...
И старата хижа Мальовица ли не работи?
Има пряк път за Боровец, да не се връщате до Самоков. Това ви е варианта ако нищо не работи на Мальовица, пистите на Говедарци от години не работят.

# 112
  • Мнения: 2 258
Боровец ви е вариантът, и то съвсем не лош. Само разходите са по-големи, но поне за деца до 6 (6 ли беше?) е безплатно.

# 113
  • Мнения: 6 294
Онзи ден видях снимки на познати в фб че са карали на мальовица и много се изненадах, защото тук прочетох противното.
Сега отворих камера и това виждам в този ранен час

# 114
  • Мнения: 2 258
Е, това е супер! Извинявам се за дезинформацията, и ще следим Simple Smile

# 115
  • Мнения: 6 294
Ще погледна по късно дали има някакво движение Simple Smile

# 116
  • Мнения: 798
На Мальовица скоро ще работи всичко, засега май са само детските влекове, за котвата не съм сигурна. Детските влекове са перфектни за учене, като този на Ръждавица е подходящ и за по-напреднали.
На Говедарци пистата не работи от 8 сезона, за съжаление.

# 117
  • Мнения: 368
Онзи ден видях снимки на познати в фб че са карали на мальовица и много се изненадах, защото тук прочетох противното.
Сега отворих камера и това виждам в този ранен час


Добро утро.
Снощи разговарях с едно момче, което е било през изминалия уикенд на хижа Мальовица и той каза, че работело само някакво малко влекче. Не знам какво точно е имал предвид...
Може ли кажете откъде и снимката по-горе и да дадете линк, за да следя и аз?

# 118
# 119
  • Мнения: 6 294
https://huts.bg/teahouse.html
Даже щъкат някакви хора в момента

Общи условия

Активация на акаунт