Добър лекар във Варна!

  • 8 485
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
не мисля,че са глупости
много други мои познати ми казаха същото,че в Майчин дом се ражда със секцио
измислят някакъв минимален проблем
за тази приятелка,която споменах,че е планирана за секцио,а тя роди по-рано,Яков й беше казал,че е със супер тесен таз и няма начин да роди по нормален начин,както тя искаше.
Момичета,да Ви кажа, тя роди за не повече от 40 мин и доколкото знам не е имала и много конци....така,че........не ми хвалете Майчин дом
и други случаи зная,които никак не са приятни,но няма смисъл да разказвам
аи винаги има доволни и недоволни.......
това е мнение на други хора,което промени и моето
аз със сиурност не бих родила там newsm11

# 16
  • Мнения: 5 178
Hristina, мисля че правилно си се ориентирала да избягваш Майчин дом.. нещо на последък са го ударили само на търговия, но каква ли е тази търговия с живота..на майки и децата им.. #2gunfire #Cussing out
Сега само да не ме нападнат доволните от МД майки, че говоря така защото не мога да си позволя платени грижи.. напротив мога, но искам като им се доверя да ме лекуват, да следят бременност и тн, то да го направят до край, а не като вземе да става сложно тактично да те прехвърлят към АГ или Окръжна  Sick #Crazy  за да им оправят бакиите
А за добър лекар зависи от какво естество ти е проблема!!!

# 17
  • Мнения: 255
Зависи за какво ти трябва лекар..  да следи бременност, или просто да си имаш гинеколог при когото ходиш на редовни прегледи.
Моята бременност я следи д-р Алфред Якуб в Курортна поликлиника и съм много доволна. Акушерките са подробни на консултация, неговия телефон е постоянно включен и е готов винаги да реагира. Гледа ме редовно на видеозон (отдавна михахме лимита на ЗК) ... Млад е, и му се работи Simple Smile За раждането мисля че ще е в Окръжна, защото там беше на стаж преди да вземе специалност.
Чувала съм добри отзиви за Георгиев в АГ....

# 18
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
аз все още не съм бременна/е,може и да съм,но все още да незнам/
търся си лекар и за преглед и за евентуално следене на бременност
благодаря на  PC (коте) за подкрепата относно МД,щото както ме бях аемнали по-горе...имах чувството,че съм сама.....
и аз имам възможност да родя в МД....но причината,поради която не искам съм описала по-горе newsm11

 newsm51 за всички,които ми помагат с мнения

# 19
  • Мнения: 5 178
За следене на бременност лично аз съм доволна от д-р Савулева в МЦ Вега на Синия пазар.., внимателна и отзивчива е.. реагира адекватно когато прокървих.. Но има много пациентки и се чака..

Ако искаш по здравна каса вече са и казали Д-р Петинка Цветкова, лично на мен не ми допадна идеята за цялата бременност да си видя бебчето само два пъти 

# 20
  • Мнения: 5 251
А защо не влезеш в Здравния форум и не прочетеш темите пуснати за лекарите във Варна? Или пусна темата, за да критикуваш МД и лекарите там. Всъщност можеше още в първия си постинг да го споменеш да ти препоръчват лекари от други болници. А не да се хабят момичетата на празно.

 hristina_k ти от Варна ли си по принцип?

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 16:43 от Radina

# 21
  • Мнения: 4 422
Не искам никой да нападам за възможности.Но съм раждала два пъти първия път в държавна болница в голям град,пак плащах но на лекарката и на 1 от акушерките от която бях доволна.Лекарката ни беше и близка,но въобще не може да се сравнява с раждането ми в Майчин дом.Като почнеш от възстановяването дето първия път ми трябваше 1 м. да си седна на дупето,а тук след два часа седях с кръстос. крака по турски и си ходех където искам въпреки шевовете дето имах.Самото  раждане и обезболяването ,което ми предложиха също няма място за сравнение..Отношението към теб  ,не го подценявайте то е много ,много важно ,за да раждаш нормално ,защото се отнасят към теб човешки с уважение и внимание.Обстановката и грижите ,които полагат за теб в частната болница.В държавната тия грижи ги полагаше само 1 д-р и то когато е там през останалото време на никой не му пука за теб най-много да те нахокат,защото знаят,че нищо не получават на ръка от теб а някой др. взема,така,че не им се занимава  с тебе.
Да не говорим ,че в държавната болница нещата ,които ти искат да носиш за теб и бебето ,храната за теб по време на престоя и парите дето ще дадеш на ръка пак толкова ще ти излезе и все в ръцете ще те гледат.А в частната болница това го няма има си ясни тарифи и никой не те гледа в ръцете или накриво....

Много писах,но  никой не агитирам. Simple SmileСамо едно нещо да ви кажа -първия път като раждах на моменти се чувствах като животно ,а сега като бял човек.Може би по-рано щях да се реша на второ ако бях раждала и първия път в Майчин дом Варна.

Успех и дано си избереш най-добрия д-р и всичко да е чудесно. Peace

# 22
  • Мнения: 4 594
еи не можах да се здържа да не пиша в темата
момичето пита за добър лекър а стана за и против -майчин дом
и тъй като така стана не бих пропуснала да напиша колко съм ПРОТИВ въпреки че има там  и добри специалисти
аз родих там преди 8м като лекарката ме убеди за секцио - планово което беше грешка
и ви уверявам че тези майки които са доволни от майчин дом варна просто са имали късмета да нямат проблем
защото при мен реагираха така - ПРОСТО МЕ ИЗПИСАХА
не отричам мизерията в другите болници веднага след като ни изписаха се отзовахме там
а от пристоя си в майчн дом имам и много други забележки за които направо трябва да пусна отделна тема

# 23
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
да, от варна съм.защо?

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 81
д-р Георгиев от АГ - и вдете си деца съм родила при него(нормално раждане).Невероятен доктор Peace

# 25
  • Мнения: 5 251

Ами незнам защо, но оставам с впечатление, че досега не си посещавала гинеколог във Варна  Rolling Eyes
Защото аз лично минах през доста, преди да избера този при когото родих. Не съм искала мнението на никого сама направих избора Simple Smile

# 26
  • Мнения: 95
И  аз  съм  от  майките  родили  при  Др.Яков  в  Майчин  дом!Не  ме  е  агитирал  изобщо  за  секцио-напротив  каза  че  трябва  да  родя  нормално  освен  ако  имам  аз  желание  за  секцио!Много  съм  доволна  от  всичко!Родих  нормално,бързо  с  упойка  и  се  възтанових  много  бързо!Бебето  ми  вече  расте  и  ни  радва!

# 27
  • Мнения: 878
всичко е въпрос на интелект и възпитание .Не можете да очаквате от лекарите това което вие самите не давате.
Ако се отнасяте с уважение и доверие към лекарите си и те ще ви отвръщат със същото (визирам Майчин Дом ,защото имам личен опит )
А е съвсем нормално и даже похвално ,че не желаят да ви поемат при възникнал проблем,защото те нямат необходимата техника ,обслужваща проблемни майки и бебета.Това може да ви говори ,че не мислят само за пари ,а напротив постъпват професионално и ценят вашата безопастност.
Интересно се получава ,в България всички хокат частните клиники.......защо ли?  newsm78 Joy

# 28
  • Мнения: 5 500
ох,
от Майчин дом май не съм много очарована.Адски много ме наплашиха,а и случая с Вержи мисля беше....това е капака.В Майчин дом щяха да уморят съседката ми...това беше точно когато гооткриха .Термина й беше за февруари-средата,а на 2-3-ти март тя още не беше родила,а и в болница не я викаха...после детето и майакта бяха с опасност за живота,тъй като детето беше много преносено...
1. Темата не е за или против Майчин дом- Варна!
2. Майчин дом е открита на 07 април 2003 година.
3. Разрешение за раждания имат от средата на юли 2003 година.
Аз родих там на 04 август 2003 година при д-р Яков, нормално, въпреки тесния ми таз никой не ме е карал да раждам секцио! Излезе ми пришка на езика да го повтарям това нещо на всеки срещнат.
Всичко беше перфектно! За това друго няма да казвам! Ще кажа само, недоволните от Майчин дом да говорят, не тия дето са чули и недочули, че ми писна направо вече!!!

И не мога да разбера защо твоята съседка чакала да я извикат да роди? Тя от небето ли пада? Самата тя е незаинтересована за себе си, как очаква някой специално да й се обади, не го проумявам ама изобщо! Чака да я помолят да отиде да роди недей, че смешно ми става. Аз преносих 10 дни, но през 2 дни бях при лекаря на прегледи дали всичко е наред и дали наистина това е правилно определен термин.

Аз също мога да оплюя двама от споменатите тук лекари от АГ, но не го правя защото не му е тука мястото. Писала съм където трябва. На който му се рови да чете да го направи.
Придържайте се към темата, мислете с главите си!

# 29
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
просто доста дълго не съм била в България и затова питам за добри гинеколози....това е....надявам се нямаш против newsm03
а иначе съм ходила при Свраков,Козовски,Градинаров,но не съм възхитена....

Общи условия

Активация на акаунт