СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 11

  • 47 289
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 12
Момичета, здравейте отново. Какво мислите за следните резултати: очакван цикъл на 24.06.2020г
първо ЧХГ на 25.06.2020г.- 62,200  IU/L
второ ЧХГ на 29.06.2020г.- 439,000  IU/L

# 601
  • Мнения: 7 898
Ами добре е .

# 602
  • Мнения: 126
Здравейте отново, притеснявам се много,поставиха ми вчера в Шейново метергин и бусколизин за изчистване,кървенето като отидох в болницата беше ярко червено не много обилно, но имаше, днес обаче даже още късно вчера вечерта намаля, а ми казаха, че ще получа силни болки след инжекжията и кървене, не знам какво да правя,казаха ми да отида другата седмица на преглед, но съм притеснена и дали да отида утре да ме погледнат😔

# 603
  • Мнения: 72
Здравейте, не смея да се радвам,но на кръвният ми в понеделник чхг- 292 , днес сряда -748 .
Прогестерон -71.
В събота ме викат отново на скан за да видели всичко дали е наред. 🤞🤞

# 604
  • Мнения: 5 468
Здравейте отново, притеснявам се много,поставиха ми вчера в Шейново метергин и бусколизин за изчистване,кървенето като отидох в болницата беше ярко червено не много обилно, но имаше, днес обаче даже още късно вчера вечерта намаля, а ми казаха, че ще получа силни болки след инжекжията и кървене, не знам какво да правя,казаха ми да отида другата седмица на преглед, но съм притеснена и дали да отида утре да ме погледнат😔

Изчакай, защото може пак стане обилно течението. Ако спре кървенето, отиди на преглед за да видят дали всичко се е изчистило.

# 605
  • Мнения: 1 104
Белисима, след моят спонтанен аборт бях нс Метергин 3 ампули и Топогин 2 хапчета за изчистване.
И на мен така ми казаха в болницата, че ще имам силно кръвотечение, но нищо такова нямаше. Беше по-леко от цикъл. Даже посред нощите ходих до АГ, за да видят дали всичко е наред, защото се уплаших да не би да задържам кръв в матката. След 3 дена на контролния преглед се бях изчистила напълно.
При мен ембриончето с плодния сак паднаха още в началото на кървенето, преди да стигна до болницата. И реално имаше да се изчисти само лигавицата.

# 606
  • Мнения: X
Здравей те ПМ беше на 21. 05 евентуален следващи беше на 18. 06 но нямаше такъв днес си пуснах Чхг можете ли да ми кажете какво означават

# 607
  • Мнения: 7 898
Чхг ти е 0, което означава че няма бременност.

# 608
  • Мнения: 22
Здравейте, рядко пиша във форума, но имам нужда от мнение от вас😊Аз съм след ЗЕТ - 7 ден на 1 петдневен ембрион след ПИД. Реших днес да пусна чхг, за да видя дали изобщо има имплантация, т.к това ми е 6-и трансфер и всички завършват с кръгла 0. Смятате ли, че резултат 0.83IU, при реф. 0-1 значи, че има опит за имплантация и дали е възможно тепърва да навлиза в кръвта?

# 609
  • Мнения: 7 898
Дай да видим как са го написали.

# 610
  • Мнения: 22
Дай да видим как са го написали.
Ако това е към мен😊прикачам снимката

# 611
  • Мнения: 7 898
По- скоро ми се струва, че е отрицателен. Съжалявам Sad

# 612
  • Мнения: 22
Мда, аз имам същите съмнения😥Благодаря ти все пак, че се ключи.

# 613
  • Мнения: 126
Белисима, след моят спонтанен аборт бях нс Метергин 3 ампули и Топогин 2 хапчета за изчистване.
И на мен така ми казаха в болницата, че ще имам силно кръвотечение, но нищо такова нямаше. Беше по-леко от цикъл. Даже посред нощите ходих до АГ, за да видят дали всичко е наред, защото се уплаших да не би да задържам кръв в матката. След 3 дена на контролния преглед се бях изчистила напълно.
При мен ембриончето с плодния сак паднаха още в началото на кървенето, преди да стигна до болницата. И реално имаше да се изчисти само лигавицата.

Кървенето ми тотално спря, до вчера имах леко зацапване, нямам болки и температура, на преглед съм в понеделник, изпаднаха около 3,4 съсирека и това беше, плюс кървенето в началото на аборта... Моля се всичко да е наред, защото се притеснявам че не съм се изчистила добре, гърдите са ми още напрегнати, което предполагам е нормално!

# 614
  • Мнения: 1 104
Белисима, стискам палци!
Според мен има голям шанс да си се изчистила щом кървенето спира.
При мен беше така и на прегледа АГ видя, че цервикалния канал е напълно затворен, а матката чиста. Ако не се лъжа, беше 2-3 дена след аборта това.

Общи условия

Активация на акаунт