Благоевград!Къде сте?

  • 12 150
  • 192
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 105
Бройте и мен, каката и бебище ест.
А пък бар "ЛОДИ" и аз не знам къде е newsm78

# 151
  • Мнения: 11 607
Нова дата - 25.05. от10ч. за:
1. Фантичка
2.  Мама Цоцоланка
3.  Elenka
4.  ?

# 152
  • Мнения: 132
Бройте ме и мен за сега. Heart Eyes

# 153
  • Мнения: 11 607
Нова дата - 25.05. от10ч. за:
1. Фантичка
2.  Мама Цоцоланка
3.  Elenka
4.  pathy
5.  ?

# 154
  • Мнения: 1 652
И мен бройте, но с ремаркенцето. Hug

# 155
  • Мнения: 11 607
Нова дата - 25.05. от10ч. за:
1. Фантичка
2.  Мама Цоцоланка
3.  Elenka
4.  pathy
5.  darena, а това е за ремаркенцето Heart Eyes
6.  ?

# 156
  • Мнения: 272
И аз ще съм с ремаркето и ще дойда Hug А за къде се разбираме?

# 157
  • Мнения: 1 652
Пак да попитам нещо- има ли частна детска градина в Благоевград?

# 158
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Аз лично не съм чувала за частна детска градина, но може и да има щом има частно училище. Laughing Уж не е малък град, а доста неща за дечицата му липсват. Ние сме си подали документите за №12, някое детенце ходи ли там, нямам никакви впечатления за нея, просто ни е най-близо. Laughing
Ние с Вики в петък ходихме на детски театър, трябваше да е куклен, но не беше. Sad Оказа се че е за доста по големи от нас дечица. Въпреки всичко и хареса много, защото имаше много детски песнички. Преди няколко месеца бяхме в София на една отчетна форумска среща с дечицата, там имаше куклен театър - "Житената питка", от тогава само за куклен театър си приказва. Cry
Цитат
А пък бар "ЛОДИ" и аз не знам къде е newsm78
Съвсм близо до градската градина, на гърба на НТС-улицата в посока КУПОЛА. Пада се първата къща от ляво, а входа са двора е от страната на 15 етажните блокове. Дано да съм обяснила добре.

# 159
  • Мнения: 11 607
само за куклен театър си приказва. Cry
Цитат
А пък бар "ЛОДИ" и аз не знам къде е newsm78
Съвсм близо до градската градина, на гърба на НТС-улицата в посока КУПОЛА. Пада се първата къща от ляво, а входа са двора е от страната на 15 етажните блокове. Дано да съм обяснила добре.

Моите също питат за куклен театър,защото тук просто няма действащ такъв, с постоянни постановки всяка неделя напр.,а ходят по ДГ и въобще е едно никакво...Такъв град, при това има и ВУЗ, където уж учат театър,а няма куклен театър като хората. За мен това е срамно!

А този бар Лоди - се сетих къде е ..... До паркинга, на гърба на книжарница Перун, до него има компютърна зала и собственичка е Юлето,която едно време бе на въртележката в гр.градина.....

Нова дата - 25.05. от10ч. за:
1. Фантичка
2.  Мама Цоцоланка
3.  Elenka
4.  pathy
5.  Biridonchella
6.  ?

Marci ти ще дойдеш ли? А къде,къде...Ако искате да се съберем в градската градина и после да решим...

# 160
  • Мнения: 577
Момичета, няма да съм тук в почивните дни. Съжалявам, другия път надявам се да стане.

Еленка,   bouquet  Аз я записах в детска ясла 9. Точно между блоковете, която е.

# 161
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте!!!
Ние решихме да ходим на Кюстендил тази събота и неделя, защото и без това понеделник ще ми е неработен ден заради изборите,така че за срещата на 25 живи и здрави ще сме на линия двечките с Вики. Май най-добре ще е така първо в градската градина да се съберем, пък после да решим къде да поседнем:lol:Дано само този път срещата се се осъществи. Embarassed
Мама Цоцоланка точно за същото кафе става въпрос - на Юлето.

# 162
  • Мнения: 11 607
Нова дата - 25.05. от10ч. за:
1. Фантичка
2.  Мама Цоцоланка
3.  Elenka
4.  pathy
5.  Biridonchella
6.  Marci
7.  darena
8.  ?


Marci  ще се съберем, ще се съберем......

# 163
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Браво  Party Party Party,и аз ще съм с дечковци.

# 164
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Здравейте мамчета!!!
Аз се "записвам " и при вас (обаче да сте по-активни). Wink

За срещата - за сега съм на линия с  малката хулиганка.

"Лоди" и на нас ни е любимото кътче за игра и кафе.
С Марси сме си в една група и сме си редовни там.
Айде само дано да сме здравички тогава!!!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт