Благоевград!Къде сте?

  • 12 099
  • 192
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 607
Става въпрос за петък вечер.

В петък вечер сме на гости... Друг път ще се видим! Времето е пред нас! Приятно изкарване на Велинград. След това ако може да осведомиш за цени, нощувки и др.

# 76
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ами то май зависи какво търсите-квартира или хотел.Ние искахме спа хотел,че да се поглезим малко.Избрахме този  http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=238  ,надявам се да не останем разочаровани.Предишния път ходихме в Рич,не беше лош.Разгледай сайта,там има доста хотели и цени.Ако те интересуват квартири ще поеазпитам ,само кажи какви са ти изискванията. Peace

# 77
  • Мнения: 11 607
По принцип ме интересува едно семейство - 5 бр. - долу горе за колко пари може да спи в не много луксозна квартира, но и пък да не е отмъщението на хазайката!

# 78
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ще поразпитам. Hug

# 79
  • Мнения: 105
Браво бе още не пристигнала и на маса седнали така ли става Mr. Green Айде весело изкарване и да си починете, а най-ве4е да се поглезите Heart Eyes

# 80
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Браво бе още не пристигнала и на маса седнали така ли става Mr. Green Айде весело изкарване и да си починете, а най-ве4е да се поглезите Heart Eyes

  Ще се поглезим ние,туй добре го умеем  Joy Joy JoyА за масата какво да ти кажа,все пак си оставам македонче,в кръвта ми е  Mr. Green.




                                         Честит празник на всички!     bouquet

# 81
  • Мнения: 1 269
честит 8-ми март newsm51 newsm51 newsm51

# 82
  • Мнения: 164
 Embarassed И аз Фанатичка го прочетох....и така щях да си го чета ,ако не беше Еленка  Laughing

# 83
  • Мнения: 321
                                 Здравейте мами,

     аз не съм от Благоевград , но имам въпрос към вас. Казаха ми, че във вашия град има фирма която прави мартеници или поне пластмасови изделия. Та искам да попитам знаете ли как се казва фирмата, в интернет неможах да намеря такава, затова реших да питам вас.

   Ако може пишете ми на лични, БЛАГОДАРЯ ВИ.   bouquet

# 84
  • Мнения: 105
Здрасти, аз съм от Благоевград ма не съм чувала, но 6те поразпитам обещавам Peace

# 85
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ето ме и мен  Sunglasses
 Днес в София времето е ужасно-мрачно и вали дъжд,аз си имам доста рабоат  atwork Трябва да се запиша на фитнес,че много се омързеливих напоследък.Вие как сте милички,нещо ново при вас?  bouquet

# 86
  • Мнения: 105
Е така е отърва се от едното зверче и взе 4е за фитнес взе да мисли6 Mr. Green То не 4е това при теб не е по-пъргавото. А в същност на теб защо ти е фитнес, кога ли и аз ще изглеждам така? Sad
При нас е голям купон расте ни само един зъб отгоре и след две седмици 6те покажа резултата Mr. Green
Айде лека работа и да не нервираш готиния шеф

# 87
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Е така е отърва се от едното зверче и взе 4е за фитнес взе да мисли6 Mr. Green То не 4е това при теб не е по-пъргавото. А в същност на теб защо ти е фитнес, кога ли и аз ще изглеждам така? Sad
При нас е голям купон расте ни само един зъб отгоре и след две седмици 6те покажа резултата Mr. Green
Айде лека работа и да не нервираш готиния шеф

  Ти нещо ми завиждаш за шефа май,а? Sunglasses Laughing
  Децата вече са си и двете при мен,малкото и таткото са болни и се гледат удома. Sad Каката и тя нещо се мъчи да кашля,та може утре и тя да не ходи на градина,за ужас на тати. Joy Joy Joy
  Ако видиш какъв корем съм пуснала,ще ме подкрепиш за фитнеса  Embarassed.Все пак идва лято-моренце,купон...,тра-ла-ла. Mr. Green

# 88
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Здравейте.  Simple Smile
Извинявам се, че се намърдвам в темичката ви, но тъй като често пътувам за изпити до Благоевград, а не познавам много-много града ви, да ви питам дали имате специализиран магазин за едри дами някъде по центъра?
Ще ви бъда благодарна ако ме насочите.  bouquet

# 89
  • Мнения: 11 607
Имаше, но го закриха..... Но все пак има един магазин сруще младежкия дом - намира се по реда магазини - мисля,че е втория - под спирката на автобуса.

И в магазина на Горска поляна виж - за Горска поляна попитай - ще ти кажат къде се намира, до пазара е!

Общи условия

Активация на акаунт