Русееееееееее.... (13 тема)

  • 11 379
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 111
Ехоооо! Привет и от нас  bouquet

От името на Сдружение "Училище за родители" - Русе ви предавам поканата им към всички мами от града, които проявяват интерес:
На 31 юли /понеделник/ от 18 часа в залата на Сдружение "Смелост" ще има среща с педиатър - специалист по алергиите при децата.

# 16
  • Мнения: 1 942
И аз да се разпиша, че съвсем ви загубих  newsm78

Зайке, щеше дадаваш това онова за домовете... айде рекета започва  Wink

# 17
  • Русе
  • Мнения: 764
Момичета, вие организирате ли нещо за домовете? И аз имам малки дрешки и играчки и искам да ги дам на някой, който има нужда. Обаждах се в Дом "Майка и дете" да питам дали имат нужда да ги занеса, но ми отговориха да ги оставя на портала, а аз не си представям точно така нещата- искам да знам от какво имат нужда, колко са децата, на каква възраст са, за да не се окаже, че това, което нося не им трябва- и аз ще се почувствам кофти и на тях няма да съм полезна. Дори преди малко пуснах пералнята, за да ги изпера отново и мисля другата седмица да ги нося.

# 18
  • Мнения: 5 577
Рали, аз те познавам - и ти ме знаеш, но едва ли ще се сетиш.  Grinning

Лежахме заедно в гинекологията за задържане края на месец март 2004!

Помня те, защото ми беше много интересно и все те разпитвах.  Blush
Помня, че имаше син Христо, и очаквахте второ дете, което ако беше момченце ти каза, че ще е Ангел  - и се чудеше как ще му казват на галено.
Мен ме изписаха преди теб, на второ легло бях, ти на трето.

Много ми беше мило да си приказвам с теб и помня, че се оглеждах из парка за теб после.
16 Октомври ти беше термина, нали?  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 059
и аз да се разпиша в новата тема Wink . днес малкия ще склизаме из градо и може да се засечем някъде Simple Smile

# 20
  • Русе
  • Мнения: 764
Рали, аз те познавам - и ти ме знаеш, но едва ли ще се сетиш.  Grinning.......

Здравей! Извинявай, че не използвам обръщение, но не си спомням как се казваш.   newsm78 Впечатлена съм колко неща помниш ти.  newsm10. Ще се радвам да излезем заедно. Какво ще кажеш за утре към 17 ч- по центъра, ако си свободна.

# 21
  • Мнения: 275
Деси, прибирам се на 10.08, но на 14.08 ще мога да се видя с вас, че имаме ангажименти. Но ако има вечерна среща на 12.09 - там съм. За 11.08 няма да мога, че мъжот има РД.

Добре дошла Рали, не се притеснявай, не си най-голяма. Но дори и да беше, пак няма проблем - това което ни свързва е много хубаво - децата ни!  Hug

# 22
  • Мнения: 5 577
 Blush Да бе, аз не се представих. Вергилия се казвам.

Утре задължително на центъра!

# 23
  • Мнения: 442
хиххихик... личи си кой не влиза в клюкарника Laughing

силвето, тамам вчера ги нагласих в една чанта. даже днес видях вивка и я питах за теб по повода. ще те потърся, за да ти ги предам.

# 24
  • Мнения: 811
добре дошла Рали  Hug

много пусто напоследък  newsm78

хиххихик... личи си кой не влиза в клюкарника Laughing
отивам да видя

# 25
  • Мнения: 446
Здравейте
И аз съм от Русе и скоро ми предстои раждане(август месец). Искам да ви запитам какво бихте ме посъветвали относно моето раждане. Аз по принцип ходя на консултации при Шишкова и бях се уговорила с една акушерка от АГ-то на която имам доверие тя да присъства на раждането не исках да ангажирам лекар,тъй като каква ще ми е гаранцията че ще може да дойде когато започна да раждам или няма да е отпуска,или пък ако не дойде няма да стане по лошо и никой да не ми обърне внимание защото съм си го била ангажирала.
Обаче тези дни разбрах че вече има нова заповед в АГ-то и ако акушерката не е на смяна може да присъства но като се платят 100 лева на АГ-то и тя влезе с мен но няма да може да се намесва в процеса на раждането,а само да ми дава "Кураж". Това си е чист рекет от тяхна страна ,и явно е измислено тъй като хората предимно си ангажирват акушерки и на лекарите това не им изнася.
И сега наистина се чудя вече какво да направя,тя ми предлага да отида когато е тя на смяна ,да ме прегледат и ако съм готова да раждам да ме сложат на система и да родя докато е тя там,с което аз бих се чувствала спокойна от една страна защото я познавам .
Или пък да търся лекар който да ангажирам , но наистина не знам кой, и в такъв случай ще трябва да дам 200 лева на АГ-то за да присъства  и отделно и на него, тъй като от тези 200 той ще вземе 100, а срещу 100 лева надали ще се навие да се ангажира.То накрая ако на всеки дам ще ми излезе колкото да отида в Ескулап, само там пък ме притеснява че няма дежурен детски лекар.
Ще се радвам ако чуя вашите коментари и съвети.

# 26
  • Мнения: 946
мооnродих преди месец и половина без всякакви уговорки,въпреки че имах това желание обърнаха ми голямо внимание/бях без някакви усложнения/.Сестра ми роди преди 16 дни беше си ангажирала акушерка,защото има здравосл,проблем и на нея същото внимание ,така че си реши като имаш някого ангажиран другите дали ще ти обърнат внимание?Ащо се отнася за Ескулапа малко не си струва това е според мен
а за парите сега чувам от теб

# 27
  • Мнения: 5 299
Събота(29.07) вечерна среща на "Пристана"(до СБА) от 9.00ч. ПОчетен гост - Diviana bowuu bowuu bowuu

# 28
  • Мнения: 275
Събота(29.07) вечерна среща на "Пристана"(до СБА) от 9.00ч. ПОчетен гост - Diviana bowuu bowuu bowuu

Браво бе, ще има хора, които не познавам, а няма да съм там  Crossing Arms #Cussing out

# 29
  • Мнения: 4 406
moon,
май оптимален вариант е да отидеш да раждаш в смяната на твоята акушерка. но тогава ще се наложи да е предизвикано раждане.
но мисля че няма от какво да се притесняваш- всеки ден се раждат бебчета и на всеки екип работата е една и съща

Общи условия

Активация на акаунт