Мами в Италия 16

  • 14 154
  • 267
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 388
Аааа  Сон4е у нас си ми е добре ама спя при свеки,4е мъжа ми е командировка пък аз излизам рано за работа и не ми се Ще да будя детенце по тъмно за да я карам у баба и.
Пък и Гери е с късмет:спи у свеки ама свеки е на вилата. Така и аз съм навита  Wink  Mr. Green
Но от тази ве4ер съм си отново вкъЩи   Hug

аааа, ето каква биал работата. Разбрах сега  Grinning Ами с тези разстояния тук ... големи пътувания му правим .....

# 91
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Макдирок4е, сонита:

Туй да ли сте го мернали, интересно май newsm78:

http://www.bulgariaair.it/offertespeciali.htm

Денис4е,не го бях видяла това,когато взимах билетите ( през май ). Не знам дали няма накрая да излезе съЩата  сума,като тази дето я платих аз  newsm78

Сон4е аз добавям и Деси ( Денис ) към готините мами бремита ( и тя е много фина и сладка ..пу пу )   bouquet

# 92
  • Мнения: 3 388
Макдирок4е, сонита:

Туй да ли сте го мернали, интересно май newsm78:

http://www.bulgariaair.it/offertespeciali.htm

Денис4е,не го бях видяла това,когато взимах билетите ( през май ). Не знам дали няма накрая да излезе съЩата  сума,като тази дето я платих аз  newsm78

Сон4е аз добавям и Деси ( Денис ) към готините мами бремита ( и тя е много фина и сладка ..пу пу )   bouquet


Добавяме и Денис  Grinning аз и нея не съм я виждала и дори отскоро я видях във форума. Деси, твоето бебче за кога е планирано ... Още едно българо-италианче в Рома алора  Wink

# 93
  • Мнения: 2 427
току що се събудих,добро утро,излизам бързо че имам да върша 1000 неща.До после. Heart Eyes Hug

# 94
  • Мнения: 1 100
Здравейте дами мами  bouquet

Хубав и успеШен ден на вси4ки (ма то в тая жега какво ли може да се свърШи Embarassed)
Хайде де, нали уж от сряда ЩеШе да запо4ва захлаждането: ниЩо и половина до този момент Twisted Evil

Сега подред:
Сонитка много хубави снимки и ти си много готина (абе бг хубост и това си е, ма да не изпадам в клиШета, ние си знаем Crazy)

Влади, не се коси дуШко, другия път дано видите детенце какви атрибути има Peace И мойта госпожица ни даваШе гръб в на4алото, но после се разкри Heart Eyes  (Ще видим през септември де Hug) Ми сигурно се дразнят малките дуШици: наруШаваме им спокойствието с разни видеозони, потупвания по корема и натискане със сондата Laughing

Макдирок4е, аз съЩо като гледах офертата на бг линиите мисля, 4е Ще излезе съЩата цифра, която сте платили и вие. Така 4е е ок. Пък и тези промоции ги пускат в последния момент, а 4овек нали гледа да планира. Вие добре сте се подготвили.


Сон4е аз добавям и Деси ( Денис ) към готините мами бремита ( и тя е много фина и сладка ..пу пу )   bouquet

Оо, поласкана съм Flutter...ма онез снимки бяха от преди близо 3 месеца...другата седмица Ще гледам да ка4а нови...да видите как съм се уголемила ooooh! Дано не разваля добрите впе4атления Blush

Що а за Миленски какво да кажем: супер гадже мама сладурана (пък каква булка, ме4та  bouquet)

Спирам с размяната на комплименти, да не досадя Stop

Гери и Лени къде сте Wink

# 95
  • София
  • Мнения: 6 810
Докато реша да кажа добро утро, то станало за добър ден! Joy
Момичета, благодаря за комплиментите, седя си тука и се червя пред монитора.  Embarassed Ще ви пускам през месец снимки, да видите що за слон ще съм в 9 месец.  hahaha  261uu
А Влади е страхотна, беше пускала сними преди време, като се върне от задачи ще я помолим пак да ни пусне някоя.  Heart Eyes
Аз да ви се оплача, с този ремнт накрая ще се разведем с мъжа ми. Сутринта се сдъвкахме за кухнята, защото правим 100 варианта, сутринта пак променяме шкафчетата, ужас някакъв е. #Cussing out  не се издържа вече. Утре да ходим да я поръчваме и да мирясаме най-накрая. Crossing Arms
И тука настана една жега....не ви е работа. АД!!!
Сестричката къде се покри тези дни? Да идва веднага да се разпише!

# 96
  • София
  • Мнения: 6 810
denise, тебе не съм те виждала, пускай снимки! Hug /Какво да си говорим, тука в тази тема са мацки сте се събрали...пу-пу!/
Влади, като слушам за бебето, да не излезе и при мене така, на 4ти, аз добре съм се заканила да не изляза от кабинета без пол, ама...док дали ще ме изтърпи 48 часа. Joy

# 97
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Деска,я не се излагай.Толкова си сладка с корем4ето. Колкото и да си се уголемила пак си оставаШ готини,фино и нежно бъдеЩо мам4е  Heart Eyes Hug  bouquet

Аз пък се засрамих  Embarassed Такъв ШиШо съм от сума време насам  ooooh! Имам едни 3 кг (поне) за сваляне ама така хубаво се потривам Tired и само кльопам разни Щуротии  Rolling Eyes Имам вопиЮЩа нужда от стягане,4е съм станала като някоя желатинова торта...хе хе  Mr. Green ама живот и здраве на есен   Outta Joint

# 98
  • Мнения: 1 100
Ооох, ми 4акай и аз да си кажа, та съвсем да се из4ерви Клеми: супер си, много готина и фина  bouquet

Пък с нерви4ките в този период е така, да му мислят мъжете ( Ще вземем да ги изселим някой път, ей Crazy)

Не се ядосвай на ремонтните работи бреми Клеми: мисли как Ще ти е хубаво после на нови4ко Hug

# 99
  • Мнения: 1 100
Ааа, Макдирок4е, дори да имаШ някое килце екстра, не вярвам да ти ли4и и да разваля "обЩия пейзаж" Grinning Все си готина.  bouquet

Хайде наесен с песен, Ще топим излиШното Blush Аз ве4е съм се оборудвала със скромен tapis roulant (демег "ходеЩа пътека" на бг Simple Smile и само 4акам да дойде време да се потя отгоре му Party (ииих, как прозву4а само Embarassed)

Клеми, Ще пусна нови снимки след някой ден, да се актуализирам Laughing

# 100
  • Мнения: 6 167
Хех,ето ме;-)
И аз съм сред красивите, нищо че развалям мнооого пейзажа  Crazy

Ходихме сутринта да купуваме на свеки климатик.

Горката жена. Вчера дойде да ни види, и като усети климатика направо ни връчи картата си и каза, че иска портабилен климатик.
Та днес отивам в пощата и  кво да видя Делонги климатици за хора над 65 г със 150 еуро намаление.
Справихме се и с тази задача

След малко отиваме на басейн. Не ми пука за никакви гъби, не се издържа!

Купих билет за Луфтханза. Имам 50 мин. при прекачванията в Мюнхен, нали ще успея???

 Hug

# 101
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лени Що с Луфтханза бе? По_ евтино ли излиза?
Ако не е тайна колко излиза климатика,4е и моите суо4ери диШат като риби на сухо ( над 65 г са ама аз не съм виждала тази промоция  newsm78 )

# 102
  • Мнения: 6 167
Лени Що с Луфтханза бе? По_ евтино ли излиза?
Ако не е тайна колко излиза климатика,4е и моите суо4ери диШат като риби на сухо ( над 65 г са ама аз не съм виждала тази промоция  newsm78 )

Миленче , валя ни даде един сайт , от който взехме билета
Дамиано проверява и комбинира датите   и сверява цените. Билета е 237 еуро
Мисля, че имаше и малко по-евтин но с голямо чакане.

Климатика с намалението за възраст е 346 еуро. Делонги.

# 103
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ТенкЮ Лени  Hug
Ще видим дали няма да искат сестрите на Паоло да се комбинираме и да купим един на свекитата. Тя и без това мама свеки има РД на 6 ти октомври. Вместо да се 4удим ве4но кво да и купуваме може да и поднесем подаръка предсро4но  newsm78

# 104
  • Мнения: 2 804
Да се разпиша и аз Добър ден че то за Добро утро е късничко !  bouquet
Току що направихме първата Па-Па беше много добричка изяде 6 лъжици пи вода и я кърмих , сега преследва сестра си и ме убива като варанче е... Joy .

Общи условия

Активация на акаунт