Случвало ли се е на някоя мама

  • 1 417
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
възможно е и хич не се притеснявай. Щом е добре бебчо, когато му дойде времето, ще се появи с горд вик на белия свят, за да каже "Ето ме!!!" Спокойствието е най-важното нещо за една бременност Simple Smile

# 16
Здравей,мила! И аз съм нова във форума и като теб много чета, но рядко се решавам да  дам мнение по даден въпрос или да попитам нещтичко, но мисля че момента настъпи!
И при мен се случи нещо подобно , първо ходих на прегледи в една часна клиника с модерна апартура и ми определиха термин към 23.11.2006 , но бяха големи кожудери и аз реших да
ги сменя ,отидох  при друг лекар  с по- стара апаратура и познаи какво? Изненада  термина ми се измести  не с един ,не с два дни а с цели две седмици ! И аз като теб бях притеснена ,но поразпитах тук там поппочетох и разбрах , че напълно е възможно - факторите придизвикващи
това " явление "са много и различни! Нека не прозвучи много тривиално , но щтом бебчо е добре всичко друго остава на заден план! Както казват старите хора"Господ си знае работата"  bouquet

# 17
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Мисля, че се пропуска един важен факт.Ехографа изчислява термина по средностатистическите данни за развитието на плода в конкретните седмици.Не всички бебоци обаче се развивар по калъп.Някой са по-дребни, други по-едри, трети просто към даденият момент закъсняват с растежа- това е много индивидуална особеност.Бях чела в една книга че колкото по-малък е плода толкова по-точно може да се определи неговата възраст, така че няма какво да се шашкаш.Просто твоето бебче си е  един самостоятелен човек и се води по собствените природни правила за развитие-то няма да е като никое друго.Термина определен според мен от ехографа не може да е по точен от този определен от цикъла, още повече от субективната работа и преценка на акушер-гинеколога.

# 18
  • Мнения: X
Вие поне гледате беб4етата на видеозон на всеки преглед и сте по - спокойни. Моят термин е из4ислен на база последен цикъл и се пада към 8 август. На видеозон ме гледаха само веднъж в на4алото на трети месец  #Crazy. За пола на бебето мога само да гадая, докато не се роди
/добре, 4е малко остана/ Simple Smile. Шведска му работа, тук са против гледането на видеозон и на всеки преглед само ми мерят корема с шивашки метър Sick и изследват урина.

Общи условия

Активация на акаунт