Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 25

  • 43 075
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Перфектче - ами май така  стана . . .

Ооо имало и превод на Доктор Чудо - 23-а серия! Благодарности на екипа! Ели Hug

# 691
  • Мнения: 9 530
ЗЯ стана филм на ужасите или черно криминале ?
И аз се радвам за Йълдъз ,че сама забогатя . Но много ми липсва страта ябълка , където имаше интриги , но поднесени с много хумур и ирония .А тук мръсни номера , мръсници и даже престъпничка - Шахика ...

# 692
  • Варна
  • Мнения: 7 505
ММ да, много станаха мръсни игрите, Фили
Какво предполагахме, а какво излезе. . .
Тююю да се беше гътнал на сватбата с Йълдъз : ))))

# 693
  • Мнения: 6 591
Какъв фраг само, нахвърляха ни набързо това онова и да си бием главите.
Какво ли ще измислят за нататък?

Халит май наистина няма къде да живееи е отчаян.
Той май си търси работа като гледам във фрага.

Шахика явно ще отрови Надир, но какъв ли й е мотива? Като нищо ще припише убийството на някой друг.
Може да е и заради фирмата, но как ще стане тая работа? По-логично е Ендер да управлява, нали и без това тя управляваше акциите на Надир,  а има и свои.
 А Зехра така и не ми стана ясно какво се мятка между прането в тоя клошарник.
Явно положението е сериозно. Толкова ли не се намери кой да ги приюти…

Интересна беше серията, дано по-скоро да я преведат.

Благодаря за компанията, дружки и лекичка от мен!

# 694
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Да Дъгичке, и аз ще прегледам пак ,че сега от горе от горе и ги слушах повече, вместо да ги гледам.

Ами какво ще има да управляват - нали щом Халит е фалирал и те няма къде да работят. Или Надир е изкупил всичко?

# 695
  • Мнения: 6 591
Не знам, Боби, но явно борбите във фирмата продължават, защото Ендер кани Шахика да освободи кабинета.
Ще видим кой какво е изкупил и кой ще замести Надир.

Фрага с озвучка.

https://vk.com/feed?z=video-46308288_456243404%2F8d9c61f85d2e125 … _-46308288_129243

# 696
  • Мнения: 9 530



А, така екшън малко завдигане на рейтинга ,че тези лиготии на Али и Назлъ хич не ми допадат .Танер нещо започна да преиграва напослдък , а Адил кудкудяка около него като квачка . Тази плоча вече се изтри .Али се промени и то най-вече  заради Ферман и после Назлъ .

==========================================
Добро утро дружки Heart Eyes
Наш Онур в игрален филм ( той беше пуснал реклама в Инста си ) .Браво на нашето момче , вече не мързелува .Явно е осъзнал ,че ''гълъбчето е кацнало на рамото му '' точно сега Grinning Гледам все класни актьори в каста , става дума за футбол , нали ?
От подругите :
 Известный режиссер Мурат Шекер готовится к новому грандиозному проекту.
Этим летом он снимет фильм под названием "Или независимость или смерть" (госканал выпускает мини сериал,а это фильм, прошу не путать ☝)
Съёмки начнутся в июне.
Главную роль исполнит Неджат Ишлер.
В каст фильма вошли: Онур Туна,Сарп Аккая,Седеф Авджи и Шевкет Чорух

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 08:33 от Phillipine

# 697
  • Мнения: 41 690
Добро утро! HugCoffeeTea



Фили Hug,благодаря за фрагмана на ЧД от снощи и инфото от днес! Hands Plus1 Филмите се снимат бързо за месец,ще има време и за почивка Онур! Wink

ЧД


фрагмана с озвучка


https://www.youtube.com/watch?v=TrfiSuXMaxg&feature=youtu.be

ЗЯ










Желая ви приятен ден! Flowers Four Leaf Clover

# 698
  • Мнения: 934
Добро утро Дружки ябълки и доктори,


                                                                         Снощи гледах онлайн серията ЗЯ, макар, че закъснях за началото,
                                           но накрая заспах на последните реклами точно преди фрага. Момичета какво
                                           направи Аксой с нашата Ябълка, тази, която обикнахме и тази ,която ни събра?
                                           Всичко е много черно вече, с много мръсотия и тази Шахика е направо убийца с
                                           психически отклонения, такъв човек е патология, но в мозъка. Не може да убиваш
                                           непрекъснато заради лична изгода, въпреки, че аз не знам каква и е изгодата да
                                           убива Надир или вече го прави от това, че е толкова извратена. Сериалът се обърна
                                            в  психо трилър кой от кой по-голям извратеняк, но явно на комшуто им харесва.
                                           Аз това не го разбирам въобще и не го приемам разбира се. Къде остана 1 и 2 сезон,
                                           сезоните на прекрасните диалози, на любовта, романтиката и на толкова много
                                           позитивни емоции.Аз симпатизирам на Йълдъз, тя играеше игрички, но това беше
                                           срещу Ендер, но тук само Кучки и една убийца , която не притежава нито морал, нито
                                           ценностна система, нито граници.Халитко добре си получи заслуженото, доколкото
                                           разбрах    загуби в Африка големи пари, но адвоката му го предупреди, че сделката 
                                           е много рискована.
                                                                  Изгледах ЧД 23 серия, хареса ми, въпреки, че имаше моменти на преигра-
                                           ване, но това не е чак такава болка. Фрагмана на следващата серия е изтрит и не
                                           можах да го видя.Онур пак ли ще снима филм, радвам се за него, ЗЯ му даде
                                           страхотен старт в кариерата, дано и Севдичка го последва.

                                                                    Хубав ден Дружки.Flowers Hibiscus

# 699
  • Мнения: 41 690
Таня Hug,аз пуснах фрагмана на ЧД с озвучка,оттам можеш да го видиш!Ето и в Контакта,ако в ЮТуб го изтрият!

«Чудо Доктор» 24 серия. Фраг №2. Русская Озвучка
https://vk.com/turkiee?z=video-46308288_456243402%2Fd8dcf20b6eef … pl_wall_-46308288


Рейтингът...се е покачил,особено в АВ,отново сме пред Чукур,само ДП е пред нас! Hands Plus1Hands Clap

Total / 4 / 7.45
Ab / 3 / 7.74
Abc1 / 4 / 8.12

▪Total:
1. Чукур [SHOW TV] - 9.04⬆(+0.53)
2. Дочь посла [STAR TV] - 8.74⬇(-0.86)
4. Запретный плод [FOX TV] - 7.45⬆(+0.76)
8. Survivor [TV8] - 5.04⬇(-2.29)
14. Жестокий Стамбул [KANAL D] - 4.20⬆(+0.15)
20. Клятва [KANAL 7] - 2.82⬆(+0.12)
39. Вуслат [TRT1] - 1.39⬇(-0.08)

▪AB:
2. Дочь посла [STAR TV] - 8.08⬇(-1.69)
3. Запретный плод [FOX TV] - 7.74⬆(+1.03)
4. Чукур [SHOW TV] - 7.43⬆(+0.72)
7. Survivor [TV8] - 4.17⬇(-2.65)
13. Жестокий Стамбул [KANAL D] - 2.58⬆(+0.53)
34. Клятва [KANAL 7] - 1.18⬇(-0.51)
25. Вуслат [TRT1] - 1.57⬆(+0.02)



# 700
  • Мнения: 202
Добро утро и от мен 😃

ЗЯ - И сега какво, то вярно че Шахика е като серийна убийца, някаква психопатка. Как ги беше натръшкала всичките, а сега дойде ред и на Надир. Щом ще влизат нови персонажи сюжета се завърта в друга посока и кой знай пак какви изненади ни очакват. Сезон 1 и 2 бяха един път, няма като тях. Това е нещо друго вече, което гледаме.
Благодаря ви за всичко, което публикувате. Малко ми е неудобно, но да попитам 😊 има ли преведен 67 епизод на ЗЯ? Да не би дане съм го видяла.

За ДЧ не съм в час, едва до 17 епизод съм. Но прочитам всичко, което пишете.

# 701
  • Мнения: 41 690
Цитат
Малко ми е неудобно, но да попитам 😊 има ли преведен 67 епизод на ЗЯ? Да не би дане съм го видяла.
Плами Hug,не е преведен 67 еп.!

Пуснали са озета за 24 еп. на ЧД!
Скрит текст:
24. Bölüm Özeti
İlişkilerine ilk kez bir şans veren Ali ve Nazlı, bunu yürütmenin göründüğünden çok daha zor olacağını keşfederler. Diğer tarafta planını yürürlüğe sokan Kıvılcım, Beliz’i köşeye sıkıştırır. Bu sırada acil karaciğer nakline ihtiyacı olan bir çocuğa uygun tek karaciğerin hüküm giymiş bir mahkuma ait olduğu anlaşılır. Ve bütün risklerine rağmen tehlikeli mahkumu hastaneye getirirler.

мой превод от руски ез.

Али и Назлъ дават шанс на връзката си за първи път и разбират, че изграждането на отношенията им всъщност е по-трудно, отколкото са очаквали!
Къвълджъм, която реализира плана си за живота, изтласква Белиз в ъгъла!
По това време дете, което спешно се нуждае от операция за трансплантация на черен дроб, е намерен донор, но той се оказва затворник!  Въпреки всички рискове, опасния затворник ще бъде приведен в болницата!

# 702
  • Мнения: 9 530
Мерси Злати Hug - както казах нужен е екшън , а не нескопосани лИбовни истории Smiley Разбира се ,че е трудна връзка с човек , който не гледа в очите и не докосва никого . Ох, пак започвам да се дразня , не разбирам защо е нужна любовна история на доктора , който прави чудеса с таланта и чистотата си Flowers Hibiscus
ЧД -Ако ще ни дават двойки ( тук да вметна ,че всички двойки в ЧД са абсолютно неподходящи един за друг  според мен , някой път ще обясня защо Stuck Out Tongue ) , да дават най-химичната двойка Али - Ферман повече , мисля ,че абсолютно всички зрители ще са доволни Simple Smile . Аз съм забелязала повече екранно време Али - Ферман , по-висок рейтинг .
ЗЯ - гледам на Йълдъзката много и ''порасна'' косата .Време ли е минало след забогатяването ?
Знам ,че ЗейАл няма да се върнат в сериала - е, може при добро желание да ги поканят като гост звезди за 1 епизод , Онур ще намери време Smiley , но ми се ще да въведат един красив и чаровен актьор за Йълдъз , стига с тези чичковци за нея .Тя е млада и красива - защо не ? Даже на Ендера се падна хубавият мъж - мисля ,че с Йълдъз биха били много по-хубава двойка , ама СЦ ... какво да се прави ...
Гледам подругите отново предлагат Севда за ГГ в сериала- индийски римейк на Кадир , ама къде такъв късмет Cold Sweat

# 703
  • Мнения: 1 038
Цитат
Малко ми е неудобно, но да попитам 😊 има ли преведен 67 епизод на ЗЯ? Да не би дане съм го видяла.
Плами Hug,не е преведен 67 еп.!

Пуснали са озета за 24 еп. на ЧД!
Скрит текст:
24. Bölüm Özeti
İlişkilerine ilk kez bir şans veren Ali ve Nazlı, bunu yürütmenin göründüğünden çok daha zor olacağını keşfederler. Diğer tarafta planını yürürlüğe sokan Kıvılcım, Beliz’i köşeye sıkıştırır. Bu sırada acil karaciğer nakline ihtiyacı olan bir çocuğa uygun tek karaciğerin hüküm giymiş bir mahkuma ait olduğu anlaşılır. Ve bütün risklerine rağmen tehlikeli mahkumu hastaneye getirirler.

мой превод от руски ез.

Али и Назлъ дават шанс на връзката си за първи път и разбират, че изграждането на отношенията им всъщност е по-трудно, отколкото са очаквали!
Къвълджъм, която реализира плана си за живота, изтласква Белиз в ъгъла!
По това време дете, което спешно се нуждае от операция за трансплантация на черен дроб, е намерен донор, но той се оказва затворник!  Въпреки всички рискове, опасния затворник ще бъде приведен в болницата!



Извинете , а очаква чи се изобщо превод на 67 еп

# 704
  • Мнения: 41 690
Цитат
Извинете , а очаква чи се изобщо превод на 67 еп
Здравей! Hug Понякога превода се бави,тъй като момичетата участват в преводите и на други сериали!

Общи условия

Активация на акаунт