Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 25

  • 43 232
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 532
Видях ги Фили. То трябва бързо да се гледа ,че после ги махат. На Чачо със сериала станата така. Имаше ги за 1 ден и после ги изтриха.
И аз харесвам такива истории - тайнства и мистика : )
Много ми се гледа нещо подобно и на Фи. Модерно, психологическо, за съвременния човек.
И на мен ми се гледа такова като Фи , представяш ли си сезон 1 и 2 на Ябълката на интернет платформа ? Satisfied Stuck Out Tongue Winking Eye

# 91
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Видях ги Фили. То трябва бързо да се гледа ,че после ги махат. На Чачо със сериала станата така. Имаше ги за 1 ден и после ги изтриха.
И аз харесвам такива истории - тайнства и мистика : )
Много ми се гледа нещо подобно и на Фи. Модерно, психологическо, за съвременния човек.
И на мен ми се гледа такова като Фи , представяш ли си сезон 1 и 2 на Ябълката на интернет платформа ? Satisfied Stuck Out Tongue Winking Eye

Hands Plus1
ооооо ще бъде Misc Bomb
Ама само Зейнеп и Алихан : )))) нали Фили. Никакви Ендери, Йълдъзки и Халитовци JoyJoyJoy

# 92
  • Мнения: 9 532
Видях ги Фили. То трябва бързо да се гледа ,че после ги махат. На Чачо със сериала станата така. Имаше ги за 1 ден и после ги изтриха.
И аз харесвам такива истории - тайнства и мистика : )
Много ми се гледа нещо подобно и на Фи. Модерно, психологическо, за съвременния човек.
И на мен ми се гледа такова като Фи , представяш ли си сезон 1 и 2 на Ябълката на интернет платформа ? Satisfied Stuck Out Tongue Winking Eye

Hands Plus1
ооооо ще бъде Misc Bomb
Ама само Зейнеп и Алихан : )))) нали Фили. Никакви Ендери, Йълдъзки и Халитовци JoyJoyJoy
Разбира се само ЗейАл , не ми се гледа косматия Халит и Ендера Satisfied , а Халит и Йълдъз ВЪОБЩЕ не искам и да си ги представя Sweat Smile

# 93
  • Мнения: 41 861
Добро утро! Hug Hug Hug



Боби HugФили Hug,хубаво сте си коментирали до късно! Wink











Приятна събота! Hug Hug Hug

# 94
  • Мнения: 4 872
Фили, дай линк за групата на Берен или как да я търся? Flowers Hibiscus
Пп: намерих го но е на руски. Пас съм Grinning

Последна редакция: сб, 28 дек 2019, 14:01 от Marsia_K

# 95
  • Мнения: 9 532
Фили, дай линк за групата на Берен или как да я търся? Flowers Hibiscus
Пп: намерих го но е на руски. Пас съм Grinning
https://vk.com/berenalican  - Maрси , на руски е , но съм сигурна ,че ако напишеш в Гугъл The gift with English subtitles ще излезе нещо или направо в платформата . Ще питам момичетата от темата за Берен и ще ти пиша .

# 96
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет,
аз изгледах 4 серии на "Дарбата". На мен ми харесва. Отивам да гледам и другите сега : )
Малко почивка от нашите сериали. Чакам и превода на Вуслат ; )

Последна редакция: сб, 28 дек 2019, 18:43 от BVAR

# 97
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Фили, дай линк за групата на Берен или как да я търся? Flowers Hibiscus
Пп: намерих го но е на руски. Пас съм Grinning
https://vk.com/berenalican  - Maрси , на руски е , но съм сигурна ,че ако напишеш в Гугъл The gift with English subtitles ще излезе нещо или направо в платформата . Ще питам момичетата от темата за Берен и ще ти пиша .
Благодаря за линка....Нещо по различно.....

# 98
  • Мнения: 41 861
Добро утро! Hug Hug Hug



Аз все още не съм изгледала,сериалите които следя! WinkДано остане време и за този с Берен! Peace Има БГ превод на ''Моят дом'' с Демет и Ибрахим!Благодаря на Ели Hug и екипа  Hug! newsm51 В др.тема го пуснах още снощи,но може да не влизате там,а искате да го гледате! Peace

Онур... Wink


Севда и Сечо са ги фотнали сред публиката


и в пресата




Новогодишен клип от Света с турски сериални двойки(правила е доста за ЗейАл)!Изгледайте го ще си припомните и някои стари,които сте гледали! Wink


https://www.youtube.com/watch?v=KxhwwKvL2hY&feature=emb_logo

Приятна неделя! Hug Hug Hug

# 99
  • Мнения: 5 470
Толкова се радвам за Севда и
Сечкин! Дано им потръгне връзката!

# 100
  • Мнения: 4 872
Хубава двойка са Simple Smile

# 101
# 102
  • Мнения: 4 872
Ехаа, Фили Hug Благодаря Flowers Hibiscus

# 103
  • Мнения: 41 861
Добро утро! Hug Hug Hug



Днес е денят на ЗЯ! Party

Излиза различно инфо за почивката!За някои пише 1 седмица,за други-2! PeaceТака,че ще се следи за фрагманите!Там ще изпишат датата за новия епизод! Peace

Еда Едже в пресата...








за Севда и Сечкин в пресата...

https://keyfgazetesi.com/seckin-ozdemir-ile-sevda-erginciden-ask … mbasi-125277.html

Приятен понеделник,последен за тази година! Hug Hug Hug

# 104
  • Мнения: 934
Добро утро Момиченца,:joy:

                          Добре, че ви има да се информирам, че иначе ще си загина като катър без история. Провалиха
                          ми се всички планове за почивка по празниците, сега гледам грипави внуци и това е , или както
                          е казал Джон Ленън "Животът е всичко това, което ни се случва, докато ние си правим планове."
                          Постепенно дечица се оправят, но бабата утече...
                          Благодаря на всички вас за споделеното, инфо снимки и постове, страхотни сте.
                          Аз може би ще предам караула утре до обяд и дано и на моята лична уличка се покаже малко
                          слънчице, такава съм скапана, че наистина имам нужда от почивка, а за лично време даже
                          не смея да помечтая, но дано този път ми се случи.

                          Хубав ден от мен Девойки.Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт