Пътят на честта - Тема 9

  • 37 817
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Толкова алогично върви фабулата,  че отдавна се отказах да търся смисъл в това или в онова. Гледам филма като феномен, като куриоз и се забавлявам.  Детайлни сцени с насилие до срамежливи сцени на любов. Труп до труп, па после предложение за брак от безопасно разстояние.  Как да не му вярваш на филма.

Не се учудвам на хвалбите на феновете на сериала. Поколения зрители са оформили вкуса си чрез поглъщане на  нискокачествени турски, индийски и латино - сапунки и родни халтурки, та тази нескопосаност им се види екстра качество.

Днес Нова ще отчетат поредния си велик рейтинг и грандиозен успех.  Дано не решат да трошат още пари в нов сезон.
Също както при прожекцията на финалния епизод на "Откраднат живот", когато Евтим Милошев се появи в интервю, днес и Магърдич беше пред киното. За съжаление не чух края и не разбрах дали ще има втори сезон, но пък го чух да казва нещо от рода на "ще победи доброто и любовта" Satisfied Голяма радост! Също като в приказките!
А иначе и аз така - хич и не търся смисъл, просто си гледам, май по-скоро от любопитство. Ама да се прехласвам или да хабя нерви... аааа няма как да стане.

Вихра може да се окаже агент под прикритие,както е Марто в конкурентния от 21ч
Чак вече започвам да си мисля дали ПЧ не е някакво продължение на ПП. Те 80% от актьорите - същите, че даже и хронологичната последователност я има Satisfied SatisfiedSatisfied

Умрях от смях снощи като видях касата в дома на онази мутреса. Ти да държиш диамант в каса за сто лева! Че то ние в къщи имаме такава, но без диамант вътре.
Значи е крайно време да сложите. Явно си отиват Smile


Мдаа.... и в този момент, когато тъкмо гласувах в анкетата, Инчето извика на Димитър - "Убиец!". Да видим...

# 91
  • Мнения: 3 439
То реално всичко вече е изгледано и изиграно като основни сюжети. Въпросът е дали и как ще бъде поднесено, така че да не правиш асоциация, да няма аналог.

# 92
  • Мнения: 5 776
Жаки щяла да се жени Joy Алоу, сценаристите, жените се омъжват!

На мен Бонка никак не ми е страшна, даже на смях ме напушва когато започне да се цъкли в опити да изглежда зла.

# 93
  • Мнения: 3 439
Женитба е съществителното. Ина ми харесва.

# 94
  • София
  • Мнения: 12 554
В 15 минути как ще натъпчат всичко, не е ясно

# 95
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Като гледам как си трепят героите, не вярвам да има с кого да направят втори сезон.
Е, те толкова много са си взели от "Под прикритие", сега ще си вземат назаем от "Откраднат живот" Satisfied

# 96
  • Мнения: 35 110
Какъв беше тоя кръг на бузата на Кера? Кой я гримира въобще??

# 97
  • Мнения: 3 439
Те без багаж ли се телепортират (в случая автобусно)?

# 98
  • Мнения: 448
Шляяяяссссс

# 99
  • Мнения: X
Ох, ше си сипа! Не мога да понеса толкова драма... Много, ама мнооого тъпо! Ахахахаха, сериозно ли измислиха това за финал?!
Ох, чакай да не се разсмивам толкова, че сега трябва и Киро да мре.

# 100
  • Мнения: 224
И аС си сипАх. Туу мъч драматизъм. И агресия. И мазнЯ.
Нямах “си-на-идея”, че така възтържествуват любовта и добротата.

# 101
  • Мнения: 4 746
Ох,много претрупан финал. Кога ще го убиват Киро. То остана време.

# 102
  • Мнения: 3 743
Кера продължава да чупи тъпомера до последно. Завела детето пред къщата на баба му и го дърпа за 1 метър, че и закани. Ами другия път Керче, просто не ѝ го води на тепсия. Очаквам, ако има втори сезон да го води на посещение в затвора и да кълне после как не трябва да се виждат.

Инчето ги поотсрами останали звИзди.

# 103
  • Мнения: 3 330
Киро къде е? Да не се е свитнал, че изпуснах началото.

# 104
  • Мнения: 14 785
Е на фона на целия сериал,вие какво очаквахте днес?! 🤣 Сипвайте ракийджоса,че не остана!
Киро ще е в последните 10 мин.

Общи условия

Активация на акаунт