Пътят на честта - Тема 9

  • 37 812
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 5 139
То зависи и колко ще огладнее семейство Попови, защото с песни по баровете само не става...

# 226
  • Мнения: X
Къде спява Попова, някой чул ли е? Аз нямам наблюдение връз ежедневното ѝ творчество, ама ми се струва, че не метат в баровете пред нея. В Синатра, примерно, не пее.
И Плачи не е бъкан с участия. Освен в луканките на Орехите, в друго ни го чувам, ни го виждам.

# 227
  • Мнения: 3 330
Кира както е бил в чужбина 13 години и изплува от нищото, току пак се появи след 13 от някъде. Пък дали ще е същия актьор или друг, да се оправят от кастинг екипа. Но определено има не вратички, а портал за втори сезон. Сега ще го мислят - рейтинг, реклами, договори...
Малко извън темата. Филмът "Дамасцена", в който Плачков изигра главната роля, е продаден в Турция. Там игра страхотно. Беше добрия. Имаше и любов, и мутри, и бизнес, и история, но Мариана я нямаше все още.

# 228
  • София
  • Мнения: 5 139
Къде спява Попова, някой чул ли е? Аз нямам наблюдение връз ежедневното ѝ творчество, ама ми се струва, че не метат в баровете пред нея. В Синатра, примерно, не пее.
И Плачи не е бъкан с участия. Освен в луканките на Орехите, в друго ни го чувам, ни го виждам.

Попадала съм без да искам на нея в "Чикаго" на "Дондуков"...

# 229
  • Мнения: 3 788
🤥 Някой следи ли фурора във фейсбук групата?!Гледам и не вярвам на ушите си *_*

# 230
  • Мнения: 5 070

Интересно... Явно Кера е сестра на Киро. Да не се окаже, че са близнаци разделени при раждането... И за съжаление, може да има и втори сезон.

# 231
  • Мнения: 3 488
Струва ми се, че финалът беше отворен, та ще има сезон 2, ясно е.
Истината е, че ако нямах толкова свободно време този сериал определено щях да го пропусна Simple Smile.

# 232
  • Мнения: 4 746
Ами да Кера Попова. Как не се сетихме..тюх то от бял ден по-ясно 🤣🤣🤣

# 233
  • Мнения: 15 313
Еее, кво излиза то, че Киро не е умрял ли. И Кера му е сестра. Божеее. Сега остана само някой да ослепее и накрая на сезона да прогледне и имаме завършена латино сапунка. Щот нали няма героиня вече имахме, която проговори и остана само слепия да прогледне и сме готови. Joy

# 234
  • Мнения: 1 165
Мария даде досие на Анелия. Вероятно тя е взела на Кера документите от детския дом.

# 235
  • Мнения: 774
Весели празници пожелавам на групата.Много готини лафове и идеи.Фучката може само да се учи от идеите ни.

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
нямам против втори сезон, но моля без Киро,   сценаристите все мога да го заместят с някоя негова роднина, появила се да отмъщава на Станкови

# 237
  • Мнения: 2 361
Този профил е някакъв майтап, защо се връзвате

# 238
  • София
  • Мнения: 304
Е свърши се Simple Smile
Голяма претупвация в последните серии, отворен финал сценарно, но затворена врата от страна на Плачков-Попови.
НОВА все още не казва ще даде ли пари или ще търси нещо ново и явно ще премислят по празниците, докато върви Под прикритие. Зависи и там какво са намислили немско-испанско-българските продуценти и за кога, защото Станков Шмекера няма как да тъче на два стана. Има гледаемост, има търсене от зрители, има и рейтинг, което би означавало да има втори сезон, но пари дали има е друг въпрос към братя Домусчиеви.
Ако не друго, то тук поне забавлението е на макс Grinning

# 239
  • Мнения: 686
Кера и Киро брат и сестра. Това обяснява обсесията му към имотите в региона.

Общи условия

Активация на акаунт