Пътят на честта - Тема 9

  • 37 910
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 9 486
Глория Петкова не знам каква е, но в Денят на бащата много ми хареса.

# 466
  • Мнения: 15 333
Бат Жоре Wink, и аз не знам кой бг актьор ми харесва, май повечето не ми харесват. Отдавна, много отдавна съм спряла да въздишам по кино и тв звезди. Макар, че има тук таме някой, който да ми хване окото. Ама бързо ги забравям. Grinning

# 467
  • Sofia
  • Мнения: 26 422
Мернах в Папараци вчера,че на Захариев някаква награда му е връчена ...за Модна икона Sunglasses

# 468
  • Мнения: 3 332
Джаста Праста Този младеж - Симеон Гълъбов, не е лош. Дано има бъдеще и в киното, освен в театъра!

# 469
  • Мнения: 2 784
Тези само за гледане стават, не блестят с талант. Глория Петкова силно се съмнявам да е актриса, но парадоксално показа заложби.

И Глория и Елена са талантливи. Особено Глория. Слага в малкия си джоб доста колежки. Освен това е страхотен професионалист, удоволствие е да се работи с нея.

# 470
  • Мнения: 4 868
Мернах в Папараци вчера,че на Захариев някаква награда му е връчена ...за Модна икона Sunglasses

Лапетата гласували за него и взел наградката.

# 471
  • Мнения: 669
Мернах в Папараци вчера,че на Захариев някаква награда му е връчена ...за Модна икона Sunglasses

Лапетата гласували за него и взел наградката.

 Ща поправя-не лапетата, а лапетиите Wink

# 472
  • Мнения: 3 865
Много ми харесва естествената игра на Алексадър Спиров. Голяма актьорска кариера го чака това дете. Изобщо хареса ми филма. Повече от Откраднат живот. Актьорите играха по-добре.
Иначе отдалеч си личи че Силвия Петкова си е кучица. Но едва ли и е било трудно да изиграе ролята си за дърво, защото ми се струва, че в реала си е същата фалшива и престорена на божа кравичка, каквато реално изобщо не е.
Плачков си е намерил ролята - много добре си я изигра, но това нямаше да е толкова успешно ако действително не си носеше лошотията в себе си, която подобно на Силвия доста успешно прикрива в реала.

# 473
  • Мнения: 774
Изгледах целия филм Под прикритие.Ивайло Захариев единствено само той рецитира.В този филм отново рецитира.Въобще никакво развитие.Първолаче на първия учебен ден.

# 474
  • Мнения: 4 868
Изгледах целия филм Под прикритие.Ивайло Захариев единствено само той рецитира.В този филм отново рецитира.Въобще никакво развитие.Първолаче на първия учебен ден.

Снимали го за някаква фотосесия, качил в инстаграм и фейсбук

# 475
  • Мнения: 5 776
Изгледах целия филм Под прикритие.Ивайло Захариев единствено само той рецитира.В този филм отново рецитира.Въобще никакво развитие.Първолаче на първия учебен ден.

И аз го гледам сега, приключвам втория сезон, на същото мнение съм.

# 476
# 477
  • Sofia
  • Мнения: 26 422
На втората снимка малко на Гришо прилича.

# 478
  • Мнения: 3 865
не мисля, че рецитира - така си говори и на живо в реала

# 479
  • Мнения: 2 784
И аз гледам "Под прикритие". Бях забравил колко много народ играе там. И всички се справят, изключение са Захариев, Милчев и Баненкин. Последните двама преиграват сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт