Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

REMIX (remixshop.com) - продават ментета?

• 3 330
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Имаше тема за това предложение на Remix, и недоволни, и доволни имаше, но първите преобладаваха. Аз раздавам - на приятелки, познати, не ми се занимава да изпращам на Remix . С една от поръчките получих торбата за тая цел, така и не разбрах как е станало, или съм кликнала и не съм разбрала, или......Писах им да я върна, отговориха да не я връщам. Та ми стои като спомен сгъната, както я получих, не и намерих приложение.Simple Smile

# 16
  • Пловдив
И аз имах такъв период, в който поръчвах от Ремикс и макар че избирах дрехи с моя размер, в повечето пъти се налагаше да нося на шивач за допълнителна корекция, което в крайна сметка не излиза никак на сметка.
До ден днешен продължават да рекламират опцията "Продай с REMIX", което също го направих. Продадох няколко блузки /не им помня бройката/ и ми изплатиха във виртуалния портфейл 5,59 лв.
Освен това направих грешката да си продам на тях и абитуриентската си рокля, която по някаква причина върнаха, за което се радвам.
От доста време насам изобщо не желая повече нито да влизам в сайта им и да гледам надутите им цени, нито пък да си поръчвам от тях.

# 17
  • София
Аз също не съм доволна от тях.
Давам ви пример;
Една рокля, чисто нова с етикет на които пише цена 48€, в началото пишеше очакван доход 30, 40 лева.
Знаете ли колко ми изплатиха?
2 лева.
Ако знаех, щях да ги подаря вместо да ги давам на тях.
Със сигурност никога повече няма да им изпратя нищо.
Е това е някакво безобразие, ужасно тъпо и некоректно от тяхна страна.

Аз също не бих върнала дрехи - или ги оставям до контейнера, или раздавам на познати.

# 18
Тези от Remix са нагли мошеници!Първо-колкото и неща да изпратите те винаги одобряват 2-3,най много 4.За да ти върнат другите трябва да си платиш премиум.Винаги когато им пишеш,отговарят с някакви общи приказки,доста незаинтерсовани да те задържат като клиент.Второ-техните "обучени специалисти",не знам по какви критерии работят,но връщат чисто нови неща,дори с етикети.От там стигам до извода,че или имат инструкции да връщат неща,за да се плаща таксата,или работят против фирмата.Трето-преди не даваха обяснение,защо връщат,но сега пишат причините.И се започва едно изреждане-захабяване,реплика,оцветяване и най-новото неактуален модел.Сякаш не са сайт за втора употреба,а най -елитен бутик.Четвърто-безумно високите цени,а това което се изплаща на клиента-жълти стотинки.Пример за идиотщина-изпращам пуловер,връщат го,че има разшиване.Абе гледах,гледах,нищо не виждам.Изпращам го пак,одобряват го и се продаде много бързо,Е тия СПЕЦИАЛИСТИ ослепяха ли изведнъж,не знам.Има и много други подобни.Сами си правете изводите.А за това каво ще кажете,нов продукт,ама липсвал етикет и цена 1500лв.https://remixshop.com/bg/womens-clothes-coats-burberry-pr18221613.html

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 18:01 от viktor0209

# 19
Не одобряват всичко, даже на мен ми писаха не получен продукт, а го изпратих. Иначе за някои неща ми дадоха добри пари, вероятно продават на магазини неодобреното. Да не мислите рециклират.

Общи условия

Активация на акаунт